FC Reiter – Lubawa 2:4 (koniec) | Red Dragons – Red Devils 2:2 (koniec)
Red Dragons Pniewy
2:2 (1:0)
Red Devils Futsal Club
Środa 04.11.2020, 20:00 • Pniewy • FOGO Futsal Ekstraklasa • 2. runda

Powiedzieć, że był to emocjonujący mecz to jak nic nie powiedzieć. Goście znów agresywnie ruszyli do ataku. W trzy minuty popełnili trzy faul, ale z nożem na gardle grało im się jeszcze lepiej. Wyrównali i wyszli na prowadzenie. Mogli zdobyć trzecia bramkę, gdyby Burdiuh wykorzystał stuprocentową okazję. Gospodarze uciekli jednak spod młota i wyrównali. Trzeci mecz z rzędu między Red Dragons, a Red Devils kończy się remisem. (21:51:35)

40
    Gospodarze bez bramkarza. Tchumburidze w plastronie.

40
    Piłka z rzutu rożnego trafia pod nogi Hołego, ten zbyt nerwowo uderza i piłka mija bramkę.

40
    Timeout dla gospodarzy.

39
    Sprytnie rozegrane rzutu wolnego przez gości. Kilkukrotnie piłka odbijała się od zawodników ustawionych na linii bramkowej!

38
    Timeout dla gości.

38
    To była piłka meczowa! Burdiuh nie trafia na niemal prostą bramkę. Został idealnie obsłużony przez kolegów, strzał jednak wysoko ponad poprzeczką.

37
    Kosteckiemu znów zabrakło centymetrów. Dostawił nogę w polu karnym ale to nie wystarczyło.

37
    Żadna z drużyn nie chce popełnić błędu. Szachują się w środku pola i walczą o piłkę.

35
    Fantastyczny strzał z dystansu Błaszyka. Kollar jednak wyciągnął się jak struna i sprował piłkę na bok. Świetny mecz bramkarza Red Devils.

34
    Tchumburidze zatrzymany po prawej stronie boiska. Poprawka po rzucie z autu też nieudana.

34
    Baklanov uderza piłkę z lewej strony boiska. Podczas interwencji zderzyło się dwóch zawodników gości. Mamy krótką przerwę w grze.

33
    Mamy wyrównanie! Kollar odbija pierwszy strzał jednak nie poradził sobie z dobitką.

33
    Wspaniała akcji braci Laskowskich. Piłka znów jednak minimalnie mija bramkę.

32
    Fatalnie traci Tchumburidze. Asensio nie radzi sobie jednak w kontrataku.

32
    Potężne uderzenie Gładyszewskiego po rozegraniu rzutu z autu. Kollar kolejny raz pewnie interweniuje.

31
    Piąty faul popełniają goście.

31
    Idealne dogranie na linię pola karnego. Laskowski odwrócił się i uderzył po ziemii.

31
    Gospodarze wychodzili z kontrą jednak Gładyszewski niecelnie podaje do Hołego.

29
    Tchumburidze mocno uderza na bramkę, ale piłka odbija się od obrońcy i trafia pod nogi Hołego. Ten jednak nie dał rady oddać strzału – dobrze interweniował bramkarz.

29
    Bramka wyraźnie napędziła Red Devils Chojnice. Sporo walki w środku pola. Dryblingami popisują się jedni i drudzy.

27
    Idealnie wykonany rzut wolny. Bramkarz bez szans. Gospodarze w jednej akcji stracili kapitana drużyny i gola.

27
    Asensio błyskawicznie przedarł się pod pole karne gospodarzy ale tuż przed strzałem ostro wchodzi w niego Skrzypek. Uratował zespół przed stratą gola, ale zainkasował drugą żółtą kartkę. Musi zejść z boiska.

27
    Piękna dwójkowa akcja Hołego i Kosteckiego. Uderzenie znów jednak odbija bramkarz.

26
    Skrzypek uderza ponad bramką w pełnym biegu. Kolejny raz piłkę nad poprzeczką sparuje Kollar.

25
    Czwarte przewinienie gości, a do końca tylko 16 minut!

23
    Kollar broni potężny strzał Baklanova.

23
    Trzecie przewinienie w ciągu trzech minut. Red Devils Chojnice znów ostro zaczynają połowę.

22
    Żółtą kartkę otrzymuje PATRYK LASKOWSKI (Red Devils Chojnice).

21
    Co za chaos! Po uderzeniu z rzutu wolnego piłka wpada do bramki gości. Szał radości przerwał jednak sędzia. Jego zdaniem piłka została wybita z rąk bramkarza. Od bramki Red Devils.

21
    Żółtą kartkę otrzymuje KRISTIAN MEDON (Red Devils Chojnice).

21
    Od mocnego uderzenia zaczynają goście. Piłka trafia jednak wprost w bramkarza.

21
    Zaczynają Red Devils Chojnice.

21

Bardzo nerwowe spotkanie po obu stronach. Wydaje się, że mecz od początku wymknął się arbitrom spod kontroli. Goście od pierwszej minuty grali bardzo agresywnie, co z czasem udzieliło się również gospodarzom. Przez większość spotkania na boisku dominowała drużyna Red Dragons Pniewy. Świetnie rozegrany rzut rożny dał im prowadzenie. Pod koniec meczu do głosu doszli Chojniczanie, jednak nie udało im się przekuć okazji na gola. Zapowiada się gorąca druga połowa!

20

20
    Dziwna decyzja arbitra. Po kontakcie w środku pola odgwizduje piąty faul po stronie gospodarzy.

20
    Storozhuk drybluje pod bramką gospodarzy jednak traci piłkę. Z kontrą wychodzą Red Dragons jednak tracą piłkę po ostrej interwencji jednego z graczy. Sędziowie nie odgwizdali jednak faulu.

19

19
    Kostecki przejął w środku pola, poczekał na Baklanova i oddał mu piłkę. Ten jednak trafia prosto w bramkarza.

18
    Dalekie wybicie Błaszczyka do Kosteckiego. Ten w walce z obrońcą, tuż pod polem karnym wywalczył rzut rożny. Źle jednak rozegrali go zawodnicy Red Dragons. Piłka wyszła poza boisko.

17
    Hoły wychodzi sam na sam jednak pierwszy do piłki dopada bramkarz gości.

17
    Świetne podanie do Hołego, ten jednak nie opanował piłki przy linii bocznej.

16
    Co za okazja Red Devils! Storozhuk przedryblował niemal cały zespół i próbował pokonać bramkarza podcinką. Z linii bramkowej wybijają jednak gospodarze. Zabrakło kilku centymetrów!

14
    Perkovic mocno uderza na bramkę gospodarzy. Dostał piłkę na wolną przestrzeń ale zabrakło celności.

13
    Kolejny raz na bramkę strzela Baklanov. Dostał piłkę z rzutu rożnego, ale zbyt mocno uderzył.

13
    Skrzypek próbuje przebić się lewą stroną. Jego strzał łatwo zablokowany.

12
    Baklanov próbował powtórzyć swój strzał. Tym razem uderzył mocno z rzutu wolnego. Niecelnie.

12

12
    Czwarte przewinienie Red Devils Chojnice.

12
    Gospodarze mieli okazję na podwyższenie! Kostecki przejął piłkę i ruszył na bramkę ekipy z Chojnic. Zaplątał się jednak w dryblingu, a rywale zdążyli wrócić. Wynik bez zmian.

11
    Żółtą kartkę otrzymuje ADRIAN SKRZYPEK (Red Dragons Pniewy).

11
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki ANDREY BAKLANOV.
    Kropnął nie do obrony! Szalona radość zawodnika.

11
    Najgroźniejsza okazja gospodarzy. Gładyszewski wykłada piłkę do Roja, a ten wychodzi sam na sam z bramkarzem. Piłka mija jednak słupek.

10
    Gospodarze ponownie w natarciu. Najpierw próbował Gładyszewski, a następnie Błaszyk – po rozegraniu rzutu rożnego. Dwukrotnie lepszy bramkarz z Chojnic.

9
    Krótko rozegrany rzut rożny przez Red Devils. Nad bramką Lisowski.

8
    Przemysław Laskowski podaje wysoko piłkę do Patryka Laskowskiego, a ten mocno uderza ponad poprzeczką.

7
    Co za sytuacja! Błaszczyk wyrzucił piłkę spod swojej bramki, a ta minęła słupek o centymetry. Wystarczyło jedynie ją musnać!

7
    Skrzypek uderza ponad bramką.

6
    Wspaniały rajd Kosteckiego! Zawodnik gospodarzy został zatrzymany przez dwóch piłkarzy z Chojnic.

6
    Przerwa w grze. Na parkiecie zderzyło się dwóch zawodników gości. Asensio ucierpiał w tym starciu, ale po chwili jest już gotowy wrócić do gry.

6
    Pierwszy faul gospodarzy. Z wolnego nad bramką uderza Alejandro Arriazu Asensio

5
    Kollar broni groźny strzał Błaszyka.

4
    Ależ agresywnie grają goście. W środku pola fauluje Laskowski.

3
    Dobrze rozegrany rzut wolny, Kostecki uderza jednak obok bramki gości.

3
    Drugie przewinienie zespołu z Chojnic. Po prawej stronie boiska faulowany zawodnik Red Dragons.

2
    Hoły w pięknym rajdzie prawą stroną boiska starł się z zawodnikiem gości. Upadł na parkiet i domagał się odgwizdania faulu. Skończyło się jedynie na wyrzucie z autu.

2
    Po raz pierwszy w tym meczu fauluję goście z Chojnic.

1
    Bramkarz Red Devils wychodzi daleko i przecina podanie do zawodnika gospodarzy.

1
    Mecz rozpoczynają gospodarze.

1

Red Dragons Pniewy: Ł.Błaszczyk, R.Roj – Kubiak, M.Roj, Kostecki, Skrzypek, Tchumburidze, Hoły, Stankowiak, Miałkas, Baklanov Gładyszewski, P.Błaszczyk

Red Devils Chojnice: Kollar, Kartuszyński – Sobański, Burdiuh, Storozhuk, Laskowski, Mallouk, Arriazu, Medon, Laskowski, Świtoń Kaczorowski, Perkovic

Sędzia I: Marcin Muszyński
    Sędzia II: Damian Dorn
    Sędzia III: Marcin Skwiot
    Sędzia czasowy: Arkadiusz Żynis
    .

Historia spotkań między Red Dragons, a Red Devils pokazuje, że żadna z drużyn nie odpuszcza! Ostatnie dwa mecze skończyły się remisami 4:4. Oby i w tym razem w hali przy ul. Wolności nie zabrakło bramek i fantastycznych akcji. Pierwszy gwizdek już w środę, punktualnie o 20:00!

Drużyny dzielą w tabeli jedynie 2 punkty. Goście zdobyli do tej pory 10 "oczek" w dziewięciu meczach, co daje i 10. miejsce w tabeli. Red Dragons Pniewy zajmują 13. pozycję – zdobyli 8 punktów w sześciu spotkaniach.

Oba zespoły przystąpią do tego spotkania po zaciętych bojach. Gospodarze pokonali 4:3 AZS UŚ Katowice. Red Devils Chojnice ulegli natomiast drużynie z Lubawy 2:3.

W środowy wieczór zespół Red Dragons Pniewy podejmie we własnej hali futsalistów Red Devils Chojnice. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach zaległej, 2. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.