Hutnik – Śląsk II 2:5 (koniec)
Hutnik Kraków
2:5 (0:2)
Śląsk II Wrocław
Środa 11.11.2020, 13:00 • Stadion Miejski Hutnika, Kraków • 2. Liga • 11. kolejka

88
    Gol dla Śląska!
    Strzelcem bramki MATEUSZ MŁYNARCZYK.

Również zmiennik trenera wrocławian dołączył do listy strzelców. Mateusz Młynarczyk przywrócił Śląskowi trzybramkowe prowadzenie i utemperował desperackie ataki Hutnika Kraków. Z kolei w obozie przyjezdnych ulga. Piękna akcja indywidualna!

87
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Samiec-Talar, na boisku pojawia się Szymański.

82
    Piotr Stawarczyk napomniany żółtą kartką za przerwanie faulem kontrataku Śląska.

78
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Hafez, na boisku pojawia się Sobala.

78
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Linca, na boisku pojawia się Matysek.

78
    Gol dla Hutnika!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF ŚWIĄTEK.

Niebawem trzeba będzie odwoływać słowa o rozstrzygniętym meczu. Krzysztof Świątek swoim dubletem zmniejszył o połowę prowadzenie Śląska II Wrocław. To on przywraca pozytywne fluidy w obozie gospodarzy. Kanonada na Suchych Stawach.

76
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Bargiel, na boisku pojawia się Kotowicz.

76
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Szpakowski, na boisku pojawia się Młynarczyk.

69
    Olivier Wypart napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

64
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Cotugno, na boisku pojawia się Krocz.

57

Co prawda jest to zaległe spotkanie, ale średnia bramek podobna do tej weekendowej w regularnej kolejce. Krzysztof Świątek wszedł na boisko z ławki rezerwowych w przerwie i swoim strzałem kilkanaście minut później na razie ratuje honor Hutnika Kraków. Skapitulowała obrona Śląska II Wrocław. Michał Szromnik pokonany uderzeniem z rzutu wolnego.

56
    Konrad Poprawa napomniany żółtą kartką za przewinienie na rozpędzającym się przeciwniku.

54
    Strzelcem bramki SEBASTIAN BERGIER.

Piłkarska egzekucja na Suchych Stawach. Cieszą się przyjezdni, ponieważ jest z czego. Raz za razem umieszczają piłkę w bramce Hutnika Kraków. Sebastian Bergier zrehabilitował się za zmarnowanie rzutu karnego. Wykorzystał on piękne dogranie Przemysława Bargiela. Gospodarze na kolanach.

48
    Strzelcem bramki PIOTR SAMIEC-TALAR.

Piotr Samiec-Talar wyrasta na najważniejszego zawodnika konfrontacji. To, co nie udało się Sebastianowi Bergierowi w pierwszej połowie, zrobił jego kompan z klubu krótko po przerwie. Trzecie trafienie dla przyjezdnych! Samiec-Talar dostał podanie od Rafała Makowskiego i pewnie pokonał strzałem Dawida Smuga.

46
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Olszewski, na boisku pojawia się Ozimek.

46
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Kędziora, na boisku pojawia się Świątek.

38
    Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego. To może być jeszcze zastrzyk pozytywnej energii dla gospodarzy. Dawid Smug nie dał się pokonać drugim raz tego popołudnia Sebastianowi Bergierowi!

37
    Sebastian Olszewski napomniany żółtą kartką za przewinienie we własnym polu karnym.

37
    Rzut karny dla Śląska II Wrocław. Potężna szansa na trzeciego gola.

17

Bezbłędni są na razie w swoich atakach wrocławianie. Ponownie piłka w bramce Hutnika Kraków i gospodarze mogą bezradnie rozkładać ręce. Sebastian Bergier dostał podanie ze skrzydła od Marcina Szpakowskiego i sprytnym strzałem ominął Dawida Smuga.

14

Pierwszy tak niebezpieczny atak Śląska II Wrocław i od razu zdobył dzięki niemu prowadzenie. Piotr Samiec-Talar dostał piłkę w kontrze i zdecydował się na jej solowe zakończenie. Jego uderzenie nie zostało zatrzymane przez Dawida Smuga.

Gole: 57. Świątek, 78. Świątek – 14. Samiec-Talar, 17. Bergier, 48. Samiec-Talar, 54. Bergier, 88. Młynarczyk

Kartki:   37. Olszewski (HUT), 82. Stawarczyk (HUT) – 56. Poprawa (SL2), 69. Wypart (SL2)

Spudłowany karny!: 38. Bergier (SL2), bramkarz Smug obronił

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 8:8. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 9:1. Spalone: 2:2. Foule: 15:19.
    Hutnik Kraków: Smug – Olszewski (46. Ozimek), Jaklik, Stawarczyk, Antoniak, Kędziora (46. Świątek), Drąg, Reczulski, Kieliś, Hafez (78. Sobala), Linca (78. Matysek).

Zmiany: Dul – Zając, Świątek, Sobala, Ozimek, Tetych, Matysek, Jodłowski, Hajduk.

Śląsk II Wrocław: Szromnik – Cotugno (64. Krocz), Poprawa, Wypart, Boruń, Szpakowski (76. Młynarczyk), Makowski, Bargiel (76. Kotowicz), Lewkot, Samiec-Talar (87. Szymański), Bergier.

Zmiany: Tysiak – Żivulić, Kotowicz, Młynarczyk, Krocz, Ahmed, Szymański, Fediuk.

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków)