Stal Rz. – Bytovia 3:3 (koniec) | GKS K. – KKS 4:1 (koniec) | Lech II P. – Śląsk II 2:1 (koniec)
Pogoń Sdl. – Skra 1:2 (koniec) | Polkowice – Garbarnia 2:1 (koniec) | Ostróda – Motor 1:0 (koniec)
Olimpia G. – Błękitni 2:2 (koniec)
GKS Katowice
4:1 (1:1)
KKS 1925 Kalisz
Sobota 14.11.2020, 13:00 • Stadion Miejski, Katowice • 2. Liga • 13. kolejka

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały na bramkę: 7:5. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 6:0. Faule: 14:19. (14:57:01)

W dniu dzisiejszym trzy punkty do ligowej tabeli dopisują zawodnicy GKS-u Katowice. Po pierwszej połowie ciężko było się spodziewać tak okazałego zwycięstwa miejscowych. Na prowadzenie gości w 20. wyprowadził strzałem z dystansu Majewski. Jak się później okazało była to jedyna bramka dla gości. W 35. minucie do wyrównania doprowadził Gałecki i na przerwę obydwie drużyny schodziły z remisem. Worek z bramkami rozwiązał się na dobre w drugiej połowie, kiedy to gospodarze aż trzykrotnie umieszczali piłkę w siatce rywala.

90+3

90+3
    Hołota uderzył głową nad bramką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

90
    Sędzia dolicza 3. minuty.

88
    Sabiłło fauluje rywala pod polem karnym GKS-u.

86
    Maćczak podawał prostopadle do swojego kolegi z drużyny, ale wyjaśnia sytuację Jędrych.

84
    Wygląda na to, że wszystko w porządku i za chwilę wznowimy grę.

82
    Kontuzja Jędrycha oraz Mrozka, którzy zderzyli się w polu karnym gospodarzy.

81
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Rogala, na boisku pojawia się Pavlas.
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Błąd, na boisku pojawia się Kościelniak.

80
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Mączyński, na boisku pojawia się Radzewicz.
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Majewski, na boisku pojawia się Waleńcik.

78
    Tunkiewicz uderzył zza pola karnego, ale pewnie broni Mrozek.

76
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Stefanowicz.
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Urynowicz, na boisku pojawia się Kiebzak.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Mączyński (KKS 1925 Kalisz).

73
    Gol dla GKS-u Katowice!
    ARKADIUSZ WOŹNIAK zdobywa bramkę strzałem głową z ok. 5 metrów po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

70
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Chojnowski, na boisku pojawia się N.Zawistowski.
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Hiszpański, na boisku pojawia się Sabiłło.
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Borecki, na boisku pojawia się Kaszuba.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Gawlik (KKS 1925 Kalisz).

68
    Ręką w polu karnym gospodarzy zagrywał jeden z zawodników gości.

66
    Błąd pomysłowo rozegrał rzut wolny, ale po chwili sędzia przerywa grę pokazując pozycję spalonego.

Damian Apostolski

Gole: 35. Gałecki, 52. Błąd, 56. Sanocki, 73. Woźniak – 20. Majewski

Kartki:   45+1. Hołota (KKL), 69. Gawlik (KKL), 74. Mączyński (KKL)

Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 6:0. Foule: 14:19.
    GKS Katowice: Mrozek – Jędrych, Woźniak, Sanocki (76. Stefanowicz), Błąd (81. Kościelniak), Urynowicz (76. Kiebzak), Kozłowski (7. Kurbiel), Rogala (81. Pavlas), Gałecki, Wojciechowski, Kołodziejski.

Zmiany: Frankowski – Janiszewski, Stefanowicz, Jaroszek, Kurbiel, Kościelniak, Kiebzak, Pavlas, Szwedzik.

KKS 1925 Kalisz: Kosut – Gawlik, Kaćczak, Mączyński (80. Waleńcik), Hiszpański (70. Sabiłło), Tunkiewicz, Borecki (70. Kaszuba), Majewski (80. Radzewicz), Hołota, Chojnowski (70. N. Zawistowski), Kamiński.

Zmiany: Pawela – Żytko, Waleńcik, Kaszuba, Kaczyński, Radzewicz, M. Zawistowski, N. Zawistowski, Sabiłło.

Sędziowie: Marcin Szrek – Rafał Brieger, Dominik Wrona