Chojniczanka – Stal Rz. 2:1 (koniec) | KKS – Lech II P. 2:0 (koniec)
2:1 (1:1)
Stal Rzeszów
Sobota 21.11.2020, 16:00 • Stadion Miejski, Chojnice • 2. Liga • 14. kolejka

90+3
    Rzut wolny dla Stali na około dwudziestym piątym metrze po faulu Trojanowskiego na Fojucie!

88
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Skrzypczak, na boisku pojawia się Emche.
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Wachowiak, na boisku pojawia się Grobelny.

86
    Sokół obronił uderzenie Reimana z ostrego kąta!

80
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Klichowicz, na boisku pojawia się Trojanowski.

75
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Sławek, na boisku pojawia się Goncerz.

74
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Szeliga, na boisku pojawia się Wolski.

66
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Orlik, na boisku pojawia się Napołow.
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Ziętarski, na boisku pojawia się Golański.

58
    Olejarka spóźnił się z interwencją i faulował Grolika na połowie Chojniczanki.

57
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Kłos, na boisku pojawia się Michalik.

46
    Gol dla Chojniczanki!
    Gospodarze wyszli naładowani na druga połowę i teraz błyskawicznie wychodzą na prowadzenie! Świetne prostopadłe podanie Ziętarskiego do MATEUSZA KLICHOWICZA! Skrzydłowy "Chojny" ruszył sam na sam z Bieszczadem i strzałem na dalszy słupek trafia na 2:1!

43
    Identyczna sytuacja jak przy trafieniu Reimana. SZYMON SKRZYPCZAK posłał piłkę w prawy róg, a Bieszczad wybrał inną stronę do interwencji!

42
    Tym razem rzut karny dla Chojniczanki po zagraniu ręką Fojuta przy centrze Klichowicza!

40
    Nieudana centra z rzutu rożnego Orlika i Stak wyszła z błyskawiczną kontrą! Olejarka przebiegł połowę boiska, ale przeniósł piłkę tuż nad poprzeczką!

39
    Jednak sędzia zdecydował się na pokazanie żółtej kartki bramkarzowi Stali.

38
    Gospodarze domagają się czerwonej kartki po wyjściu z bramki Bieszczada i faulu na Klichowiczu!

36
    Orlik chciał wyłuskać piłkę, ale spóźnił się z interwencją. Żółta kartka dla zawodnika Chojniczanka.

31
    Gol dla Stali Rzeszów!
    WOJCIECH REIMAN zmylił bramkarza i pewnie zamienił rzut karny na gola!

29
    Sokół został ukarany żółtą kartką za to wejście.

28
    Rzut karny dla Stali! Prostopadłe zagranie do Kłosa, który został sfaulowany przez Sokoła!

27
    Efektowne uderzenie Wachowiaka zza pola karnego trafiło w słupek! Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki!

19
    Błąd Sokoła mógł wykorzystać Olejarka po zagraniu Sławka! Arbiter doszukał się faulu zawodnika Stali.

11
    Dośrodkowanie na bliższy słupek w kierunku Reimana. Ten efektownie strącił piłkę, jednak ta przeleciała minimalnie obok bramki!