Rekord – AZS UŚ 7:2 (koniec) | Red Dragons – Dreman 6:4 (koniec)
Red Dragons Pniewy
6:4 (2:1)
Dreman Opole Komprachcice
Środa 02.12.2020, 20:00FOGO Futsal Ekstraklasa • 10. kolejka

Spotkanie w Pniewach dobiegło końca! Było dużo emocji, dużo goli, była czerwona kartka. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 6:4. Dziękuje za uwagę! (21:44:48)

40
    Rzut rożny dla ekipy z Komprachcic.

39
    Faulowany na własnej połowie Michał Roj. Żółta kartka dla Grigorescu.

39
    Utrzymują się przy piłce pniewianie, kradnąć rywalom cenny czas.

38
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice!
    ALEXANDR GRIGORESCU się nie myli! Mocne uderzenie z dziesięciu metrów i tym razem Błaszczyk skapitulował!

38
    Faulował Kostecki i kolejny przedłużony rzut karny dla gości!

38
    Groźnie zapowiadała się akcja gospodarzy, ale ostatecznie wyłapał piłkę Burduja.

37
    Błaszczyk wygrywa pojedynek z Grzywą!

37
    Przewinienie Baklanowa w środku pola i przedłużony rzut karny dla przyjezdnych!

36
    Piąte przewinienie gospodarzy. Żółtą kartką upomniany został Gładyszewski.

35
    Zablokowane uderzenie Grigorescu.

34
    Groźne uderzenie Grzywy, ale wybronił jego próbę golkiper rywali!

34
    Faul Błaszczyka za polem karnym na Suchodolskim. Żółta kartka dla golkipera pniewian.

32
    Przerwa na życzenie trenera gości.

32
    Gol dla Red Dragons!
    Zgranie z prawej strony w pole karne, skąd pewnie piłkę do bramki skierował ANDREY BAKLANOW!

32
    Długo konstruują swój atak przyjezdni.

31
    Potężne uderzenie Kosteckiego, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce!

30
    huknął z prawej strony Miałkas, ale niecelnie.

29
    Ponownie pogubili się w ofensywie pniewianie.

28
    Co tu się wydarzyło?! Dwóch na bramkarza rywali ruszyli gospodarze, ale w kluczowym momencie Miałkas nie trafił w piłkę!

27
    Goście od autu na wysokości linii środkowej boiska.

26
    Wykorzystali grę w przewadze przyjezdni! Błaszczyka pokonał ANDRE CHUVA.

26
    Zablokowany na lewym skrzydle Grigorescu, ale w dalszym ciągu w natarciu goście.

25
    Faule: 2-0.

25
    Taktyczne przewinienie Skrzypka. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy!

25
    GRACJAN MIAŁKAS popisał się znakomitym, płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów!

23
    Indywidualna akcja PATRYKA HOŁEGO, zakończona potężnym strzałem pod poprzeczkę!

22
    Ustrzelony piłką przez Skrzypka został SERHIL FIL i już jest 3:2!

21
    Goście doprowadzają do remisu! SERHIL FIL pokonał Błaszczyka!

21

Do przerwy Red Dragons prowadzą 2:1! Gospodarze strzelili gola już w ósmej sekundzie, ale rywale szybko zdołali odpowiedzieć. W samej końcówce ponownie do siatki rywali trafił Kostecki. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20

20
    Znakomita akcja gospodarzy i po zagraniu z lewego skrzydła z bliska piłkę do bramki po raz drugi skierował MATEUSZ KOSTECKI!

20
    Żółtym kartonikiem za faul na Grigorescu został upomniany Skrzypek.

19
    Z lewego skrzydła niecelnie uderzał Hoły.

18
    Zbyt lekkie uderzenie na bramkę gości i pewnie interweniował Burduja.

17
    Trzy i pół minuty efektywnego czasu gry do końca pierwszej połowy spotkania. Utrzymuje się remisowy rezultat.

16
    A teraz o czas poprosił opiekun Dremanu.

16
    Faule: 1-3.

15
    Przerwa na życzenie szkoleniowca drużyny gospodarzy.

15
    Burduja po raz kolejny popisał się dobrą interwencją.

14
    Zablokowane uderzenie Skrzypka. Chuva wybija piłkę poza linię boczną.

13
    Uderzał Baklanow, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką rywali.

13
    Świetnie ruszył na lewym skrzydle Fil, ale nie udało mu się ostatecznie oddać strzału na bramkę pniewian.

12
    Ogromna przewaga gospodarzy. Jak na razie dobrze jednak bronią się przyjezdni.

10
    Ogromne zamieszanie przed polem karnym Dremanu, ale ostatecznie jedynie aut dla gospodarzy.

9
    Zablokowane uderzenie Kosteckiego. Korner dla Red Dragons.

8
    Bardzo dobrą interwencją popisał się Burduja.

7
    Faule: 0-2.

5
    Żółtą kartkę otrzymuje Burduja (Dreman Opole Komprachcice).

4
    Błyskawiczna odpowiedź gości! Po błędzie Miałkasa na listę strzelców wpisał się ANDRE CHUVA.

3
    Kolejna groźna akcja pniewian, ale tym razem zabrakło skutecznego wykończenia.

1
    Już w ósmej sekundzie MATEUSZ KOSTECKI skierował piłkę do bramki!

1

Protokół meczowy:

Red Dragons Pniewy:
    R. Roj, Błaszczyk – Kubiak, M. Roj, Kostecki, Skrzypek, Tchumburidze, Koły, Stankowiak, Miałkas, Baklanow, Gładyszewski, Błaszyk

Dreman Opole Komprachcice:
    Burduja, Lach – Krawców, Grigorescu, Karnatowski, Grzywa, Suchodolski, Fil, Nuno Andre, Kilian, Małek, Dykus, Fernandes

Sędzia I: Piotr Koloczek
    Sędzia II: Kamil Dulański
    Sędzia III: Robert Pawlicki
    Sędzia czasowy: Michał Waskowski.

Początek spotkania w środę o godzinie 20:00. Składy obydwu drużyn zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Obie drużyny niemal sąsiadują ze sobą w tabeli. Gospodarze mają 14 punktów i są na jedenastym miejscu, a goście mają jedno "oczko" mniej i plasują się na trzynastej lokacie.

W środę nadrabiamy zaległości w Statscore Futsal Ekstraklasie. W ramach 10. kolejki Red Dragons Pniewy zmierzą się z Dremanem Opole Komprachcice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Gole: 1. Kostecki, 20. Kostecki, 22. Fil (sam.), 23. Hoły, 25. Miałkas, 32. Baklanow – 4. Chuva, 21. Fil, 26. Andre Chuva, 38. Grigorescu (10 m rzut karny)

Kartki:   20. Skrzypek (PNI), 36. Gładyszewski (PNI) – 5. Burduja (OKO), 39. Grigorescu (OKO)   25. Skrzypek (PNI)

Błaszczyk (R. Roj) – Kubiak, M. Roj, Kostecki, Skrzypek, Tchumburidze, Koły, Stankowiak, Miałkas, Baklanow, Gładyszewski, Błaszyk

Burduja (Lach) – Krawców, Grigorescu, Karnatowski, Grzywa, Suchodolski, Fil, Nuno Andre, Kilian, Małek, Dykus, Fernandes

Sędzia czasowy: Michał Waskowski