Olimpia E. – Garbarnia 1:2 (koniec) | Znicz – Śląsk II 1:3 (koniec) | Błękitni – Skra 1:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Wigry 1:2 (koniec) | Polkowice – Motor 1:1 (koniec)
Znicz Pruszków
1:3 (0:0)
Śląsk II Wrocław
Sobota 05.12.2020, 12:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 17. kolejka

Spotkanie w Pruszkowie dobiegło końca! Zabójcza końcówka w wykonaniu Śląska i trzy punkty wędrują do Wrocławia. Dziękuję za uwagę! (13:53:33)

90+3

90+2
    Znicz przy piłce na połowie rywali. Niebawem arbiter zagwiżdże po raz ostatni.

90
    Gol dla Śląska!
    Pruszkowianie na deskach! Goście powiększają przewagę i niemal zapewniają sobie zwycięstwo w tym meczu! BARTOSZ BORUŃ wpisuje na listę strzelców!

89
    Rzut wolny dla Śląska w środkowej strefie boiska.

88
    Nie są w stanie odpowiedzieć na trafienie rywali miejscowi.

86
    Dopięli swego goście i na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry objęli prowadzenie! Strzelcem bramki GRZEGORZ KOTOWICZ.

84
    Korner dla przyjezdnych.

83
    Zamknięci niemal we własnym polu karnym są miejscowi. Czy Śląsk zdoła strzelić decydującego gola?

82
    Szybko przechwycili futbolówkę zawodnicy Śląska. Szykuje się kolejny atak.

80
    Rzut wolny wywalczyli zawodnicy z Pruszkowa.

79
    Od razu ruszyli do przodu przyjezdni. Z pewnością będą chcieli wykorzystać przewagę liczebną.

77
    Nie dokończą tego meczu w pełnym składzie gospodarze! Ostre wejście jednego Zjawińskiego, który ogląda drugą żółtą kartkę!

75
    Wichtowski upomniany żółtą kartką.

74
    Rzut wolny dla przyjezdnych.

73
    Udanie bronią się wrocławianie po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale szybko z powrotem w posiadaniu futbolówki znaleźli się rywale.

71
    Akcja miejscowych prawym skrzydłem zakończona zablokowanym zagraniem. Korner dla Znicza.