Znicz – Wigry 1:2 (koniec) | Lech II P. – Stal Rz. 5:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Bytovia 2:0 (koniec)
Skra – Garbarnia 1:0 (koniec) | Olimpia G. – Motor 1:0 (koniec) | Olimpia E. – KKS 1:0 (koniec)
GKS K. – Ostróda 2:1 (koniec)
Pogoń Siedlce
2:0 (0:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 27.02.2021, 13:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 19. kolejka

Spotkanie w Siedlcach dobiegło końca! Lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 2:0. Dziękuję za uwagę! (14:54:25)

90+5

90+4
    Faul Krzyżaka w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla zawodnika gości.

90+2
    Jedna z ostatnich akcji gospodarzy. Uderzenie jednego z nich zostało zablokowane.

90
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Wróblewski, na boisku pojawia się Sewerzyński.
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Danielewicz, na boisku pojawia się Miś.

89
    Przyjezdni od rzutu wolnego na własnej połowie.

87
    Nieudanie w ofensywie bytowianie. Od bramki rozpoczną gospodarze.

86
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Lizakowski, na boisku pojawia się Kozakowski.

85
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Szmidke, na boisku pojawia się Camargo.

84
    Walczą do końca o choćby honorowego gola przyjezdni. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

81
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Rymek, na boisku pojawia się Kołodziej.

80
    Pierwszy korner w tym meczu dla przyjezdnych.

79
    Taktyczne przewinienie Oskara Repki i zasłużona żółta kartka dla zawodnika Pogoni.

78
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Błaszkowski.

76
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez gospodarzy grę od własnej bramki wznowi Olszewski.

75
    Szósty w yum spotkaniu rzut rożny dla miejscowych.

74
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bach, na boisku pojawia się Sezonienko. Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Moryson, na boisku pojawia się Nowakowski.

72
    Jeszcze jedna akcja miejscowych, tym razem bez skutecznego wykończenia.

71
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Przybecki, na boisku pojawia się Górski.

70
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Baidoo, na boisku pojawia się Adamek.

70
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Atakowali gospodarze i dopięli swego! MIŁOSZ PRZYBECKI podwyższa prowadzenie Pogoni!

69
    Korner dla gospodarzy.

67
    Długo nie podnosi się z murawy jeden z piłkarzy Bytovii. Kolejna przerwa w grze.

66
    Wreszcie jakiś konkret w ofensywie zaprezentowany przez bytowian, ale skutecznie interweniował Misztal.

65
    Długo utrzymują się przy piłce przyjezdni, ale niewiele z tego wynika. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

64
    Akcja gospodarzy zakończona zablokowanym strzale.

62
    Kolejne przewinienie miejscowych, tym razem bliżej własnego pola karnego.

60
    Przyjezdni od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

58
    Jeden z defensorów Bytovii sfaulowany nieopodal własnego pola karnego. Żółtą kartką upomniany został Baidoo.

57
    Tym razem to strzał jednego z gospodarzy został przyblokowany. Od rzutu rożnego miejscowi.

56
    Zablokowane uderzenie na bramkę siedlczan.

53
    Niecelne uderzenie na bramkę gości. Olszewski wznowi grę z piątego metra.

52
    Kolejny faul jednego z miejscowych. Rzut wolny dla Bytovii w środkowej strefie boiska.

49
    Zbyt ostro walczył o piłkę Przybecki i arbiter upomniał go żółtą kartką.

48
    Bytowianie od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

46
    Ależ początek meczu w wykonaniu gospodarzy! BARTOSZ RYMEK wpisuje się na listę strzelców i wyprowadza miejscowych na prowadzenie!

46

Do przerwy bez bramek w Siedlcach! Lepiej mecz rozpoczęli goście, ale później optyczną przewagę zyskali siedlczanie. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+2

45+1
    Po dośrodkowaniu z narożnika boiska uderzenie na bramkę Bytovii zostało zablokowane.

45
    Od bramki wznawia grę Olszewski. Za moment dowiemy się, czy cokolwiek doliczy arbiter.

43
    Żółtą kartkę otrzymuje Olszewski (Pogoń Siedlce).

43
    Remis w kartkach. Tym razem upomniany Eryk Moryson (MKS Bytovia Bytów).

42
    Jakiegoś kłopoty zdrowotne Przemysława Lecha. Kolejna przerwa w grze.

41
    Bytowianie od wrzutu z autu na własnej połowie. Niespełna pięć minut do końca pierwszej połowy.

40
    Celna próba gości, ale bez większych kłopotów interweniował golkiper Pogoni.

39
    Przyjezdni od rzutu wolnego we własnym polu karnym.

37
    Kolejna akcja bytowian prawym skrzydłem przerwana przez rywali.

36
    Jeden z zawodników Pogoni doznał urazu i mamy krótką przerwę w grze.

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Obecnie nieco lepiej spisują się miejscowi, brakuje jednak wykończenia.

33
    Pierwszy raz w tym spotkaniu arbiter sięga po kartkę. Upomniany obrońca gospodarzy – Maciej Kołoczek.

32
    Siedlczanie od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

31
    Jeszcze jedno niecelne uderzenie na bramkę ekipy z Bytowa.

30
    Szybka odpowiedź gospodarzy, ale ich akcja również zakończona niecelnym strzałem.

29
    Nieudane wykończenie akcji przez gości i grę od bramki wznawia Misztal.

28
    Prawym skrzydłem atakowali przyjezdni, ale udało się wywalczyć jedynie aut.

25
    Uderzenie na bramkę gości, ale skuteczną interwencją popisał się Olszewski.

24
    Seria wrzutów z autu dla Pogoni na połowie rywali.

23
    W dalszym ciągu przy piłce utrzymują się siedlczanie. Jak na razie mają jednak kłopot ze sforsowaniem defensywy rywali.

22
    Długo budowali swój atak gospodarze, ale ostatecznie nic z tego nie wynikło.

19
    Sporo chaosu w środkowej strefie boiska. Ostatecznie przy piłce na dłużej siedlczanie.

17
    Rzut wolny dla gości na własnej połowie boiska.

15
    Kwadrans gry za nami. Optyczną przewagę mają goście, ale wynik póki co bezbramkowy.

14
    Nieopodal własnego pola karnego faulowany jeden z defensorów Bytovii.

12
    Zablokowane zagranie w pole karne gości. Rzut rożny dla Pogoni.

11
    Od rzutu wolnego w środku pola Bytovia.

9
    Nieco spokojniejszy fragment meczu. Przy piłce na własnej połowie gospodarze.

7
    Niecelne uderzenie na bramkę miejscowych. Z piątego metra wznowi grę Misztal.

6
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

4
    Było groźnie! Uderzenie na bramkę Pogoni, ale na linii strzału znalazł się jeden z zawodników gospodarzy.

4
    Przewinienie jednego z gospodarzy w środkowej strefie boiska. Arbiter po raz pierwszy w tym meczu dyktuje rzut wolny.

3
    Od autu na połowie rywali wznawiają grę siedlczanie.

2
    Prawym skrzydłem próbowali zaatakować bytowianie, ale skończyło się to stratą futbolówki.

1

Protokół meczowy:

Pogoń Siedlce:
    Misztal – Kołoczek, Tadrowski, Brodziński, Olszewski – Danielewicz, Repka – Baidoo, Rymek, Wróblewski – Przybecki
    Rezerwowi:
    Klebaniuk – Ocenas, Miś, Adamek, Kozłowski, Górski, Nojszewski, Sewerzyński, Kołodziej

MKS Bytovia Bytów:
    Olszewski – Dymerski, Szmidke, Krzyżak, Wrzesień, Lizakowski, Zawistowski (C), Lech, Bach, Moryson, Giel
    Rezerwowi:
    Staniszewski – Nowakowski, Kozakowski, Błaszkowski, Bąk, Camargo, Sezonienko

Łukasz Karski (Słupsk).

Spotkanie poprowadzi Łukasz Karski ze Słupska. Pierwszy gwizdek o 13:00. Bądźcie z nami!

Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Siedlczanie znajdują się na dwunastym miejscu z dorobkiem 21 punktów. Bytovia ma jedno "oczko" mniej i plasuje się lokatę niżej.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 19. kolejki polskiej drugiej ligi. W Siedlcach miejscowa Pogoń zmierzy się z Bytovią Bytów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Gole: 46. Rymek, 70. Przybecki

Kartki:   33. Kołoczek (SDL), 43. Olszewski (SDL), 49. Przybecki (SDL), 58. Baidoo (SDL), 79. Repka (SDL) – 43. Morysom (BTW), 90+4. Krzyżak (BTW)

Misztal – Kołoczek, Tadrowski, Brodziński, Olszewski – Danielewicz (90. Miś), Repka – Baidoo (70. Adamek), Rymek (81. Kołodziej), Wróblewski (90. Sewerzyński) – Przybecki (71. Górski)