Błękitni – Śląsk II 1:1 (koniec) | Polkowice – Chojniczanka 2:2 (koniec)
Górnik Polkowice
2:2 (1:2)
Chojniczanka Chojnice
Niedziela 28.02.2021, 20:00 • Stadion Miejski, Polkowice • 2. Liga • 19. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Przed nami ostatni mecz 19. kolejki 2 Ligi. Będziemy z Państwem w Polkowicach. Miejscowy Górnik podejmie Chojniczankę Chojnice.

Mecz w Polkowicach zapowiada się bardzo ciekawie. Mierzą się bowiem ze sobą dwie ekipy z czołówki tabeli. W lepszej sytuacji znajduje się obecnie Górnik, który po sobotnich meczach plasuje się na drugiej pozycji w stawce. Chojniczanka ma pięć oczek mniej i jest czwarta w tabeli.
    Ostatni trening Chojniczanki przed niedzielnym starciem!

Która z ekip lepiej zacznie zmagania wiosenne? Przekonamy się już w niedzielny wieczór. Na relację live zapraszamy Państwa od godziny 20:00. Do usłyszenia!
    Skład gości!

Górnik Polkowice: Szymański – Fryzowicz, Kowalski-Haberek, Opałacz, Ratajczak – Borkowski, Żołądź, Wacławczyk, Terpiłowski – Piątkowski, Baszak.
    Rezerwowi: Kopaniecki, Kucharczyk, Danilczyk, Karmelita, Mazurowski, Poczwardowski, Baranowski, Radziemski, Bancewicz.

Chojniczanka Chojnice: Sokół – Grobelny, Grolik, Klabnik, Sacharuk, Ryczkowski, Kona, Ziętarski, Klichowicz, Mikołajczak, Skrzypczak.
    Rezerwowi: Banach, Mudra, Bartosiak, Kurs, Rakowski, Emche, Napolov, Nowak.

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)..

1

2
    Gol dla Chojniczanki!
    Strzelcem bramki SZYMON SKRZYPCZAK.

Ależ początek! Wystawienie piłki przed pole karne do Szymona Skrzypczaka. Uderzenie na bramkę i futbolówka trafiła w słupek! Piłka odbiła się jeszcze od golkipera Górnika i wpadła do siatki. Szymański mógł się zachować w tej sytuacji zdecydowanie lepiej!

3
    Prosty błąd gości. Niedokładnie zagranie głową do Pawła Sokoła. Korner dla polkowiczan.

4
    Po wrzutce z kornera obronną ręką wyszli chojniczanie. Chojniczanka wznowi grę od rzutu wolnego we własnym polu karnym.

6
    Przedarł się prawym skrzydłem Borkowski i zagrał wzdłuż szesnastki. Paweł Sokół odbija futbolówkę za linię końcową. Korner dla Górnika.

8
    Chojniczanka po zdobyciu gola głównie na swojej połowie. Górnik w ataku pozycyjnym.

10
    Uderzenie z dystansu zawodnika Chojniczanki zostało zablokowane. Korner dla gości.

11
    Lekkie zamieszanie w polu karnym polkowiczan po wrzutce z kornera. Skończyło się jednak tylko na strachu. Wznowi grę z piątego metra Szymański.

13
    Przewinienie na Ratajczaku. Piłkarze Górnika wznowią grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

14
    Niezła wrzutka z prawej flanki w pole karne gości. Chojniczanie poradzili sobie jednak z tym zagraniem i oddalili niebezpieczeństwo.

16
    Rozegranie piłki na lewe skrzydło do Ratajczaka. Mocne zagranie w pole karne, po którym żaden z zawodników nie zdołał jednak przeciąć lotu futbolówki.

17
    Coraz groźniejsze stają się ataki gospodarzy. Kolejne zagranie w pole karne, po którym nikt nie zdołał jednak oddać strzału.

18
    Tymczasem oglądaliśmy strzał Mateusza Baszaka. Piłka trafiła prosto w ręce Pawła Sokoła, który nie miał prawa pomylić się przy interwencji.

19
    Kolejny strzał! Tym razem uderzał Terpiłowski i niewątpliwie była to lepsza próba. Pewnie poradził sobie ponownie Paweł Sokół.

20
    Mogło być 0:2! Szymon Skrzypczak po uderzeniu z dziesiątego metra trafił w poprzeczkę! Sporo szczęścia mieli polkowiczanie!

21
    Groźnie po drugiej stronie boiska! Zagranie do Baszaka, który wślizgiem próbował sięgnąć piłkę i zagrał futbolówkę ręką! Wychwycił to przewinienie arbiter.

23
    Przewinienie Ryczkowskiego na połowie rywala i od rzutu wolnego wznowi grę Górnik.

25
    Na pozycji spalonej znalazł się jeden z zawodników Górnika. Paweł Sokół powoli ustawia futbolówkę, aby wznowić grę od rzutu wolnego.

27
    Po okresie przewagi Górnika piłkarze Chojniczanki złapali drugi oddech i przenieśli grę na połowę przeciwnika.

29
    O próbę z dystansu pokusił się Borkowski. Futbolówka została zablokowana i trafiła do rąk Pawła Sokoła.

30
    Przewinienie Grolika na połowie rywala. Rzut wolny dla polkowiczan.

31
    Było groźnie! Terpiłowski w pole karne do Baszaka, który z czubka uderzał na bramkę! Paweł Sokół zmuszony był odbić futbolówkę na rzut rożny.

33
    Trzeba przyznać, że piłkarze Chojniczanki dobrze operują futbolówką. Wymiany podań gości mogą się podobać.

34
    Strzał Adama Ryczkowskiego z trzynastego metra! Piłka została jednak zablokowana.

36
    Mikołajczak znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Górnika, ale okazało się, że był na ofsajdzie! To byłaby świetna szansa na gola, której zawodnik Chojniczanki i tak nie wykorzystał.

38
    Posiadanie piłki:
    51% – 49%

39
    Strzelcem bramki ADAM RYCZKOWSKI.

Golazo! Ależ przymierzył z dwudziestego metra Adam Ryczkowski. Piłka trafiła w samo okienko bramki Jakuba Szymańskiego, który był bezradny w tej sytuacji!

41
    Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki KAMIL WACŁAWCZYK.

Szybko mamy kontaktowego gola! Wpierw jedno uderzenie zostało zablokowane, a piłka trafiła na szesnasty metr, gdzie był Kamil Wacławczyk. Mocny strzał doświadczonego zawodnika i futbolówka w siatce!

44
    Sporo działo się jeszcze przed przerwą. Wydaje się, że obie ekipy nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa!

45
    Arbiter zdecydował, że pierwsza połowa spotkania potrwa przynajmniej jedną minutę dłużej.

45+1

Pierwsza połowa spotkania w Polkowicach za nami. Trzeba przyznać, że oglądamy ciekawy mecz! Wydaje się, że w drugiej połowie będzie się jeszcze wiele działo.

46

46
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Borkowski, na boisku pojawia się Baranowski.

48
    Starcie Mikołajczaka z Żołądziem. Arbiter udzielił słownej reprymendy obu zawodnikom.

49
    Szymon Skrzypczak ukarany żółtą kartą za faul na Ratajczaku.

51
    Widać, że zawodnicy Górnika od początku drugiej odsłony odważnie ruszyli na bramę przeciwnika.

52
    Wrzutka z prawej flanki w pole karne gości. Pewnie poradzili sobie zawodnicy Chojniczanki.

53
    Uderzenie z szesnastego metra Baszaka. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

54
    Gra toczy się na połowie przyjezdnych. Trwają ataki zawodników Górnika.

56
    Żółta kartka dla Ernesta Terpiłowskiego za przewinienie na połowie rywala. Trwa przerwa w grze, ponieważ opatrywany jest Sacharuk.

59
    Obraz gry nie zmienia się. Górnik w ataku, a Chojniczanka całym zespołem na własnej połowie.

60
    Uderzenie z dwudziestego metra Piątkowskiego. Piłka poszybowała jednak obok słupka bramki Pawła Sokoła.

61
    Żółta kartka dla Mikołajczaka, który zupełnie nie zgadzał się z decyzją sędziego. Być może kapitan Chojniczanki miał rację w tej sytuacji.

63
    Wrzutka z lewej flanki w pole karne gości, ale pewnie poradzili sobie chojniczanie.

65
    Strzał z dystansu Haberka. Pewnie poradził sobie w tej sytuacji Paweł Sokół.

65
    Było groźniej! Uderzenie Kamila Wacławczyka. Tym razem z najwyższym trudem interweniował Paweł Sokół!

67
    Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki MAREK OPAŁACZ.

Mamy remis! Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Chojniczanki. Uderzenie z główki Marka Opałacza. Był czas, aby zatrzymać piłkę, jednak żaden z zawodników nie zdołał tego uczynić! Futbolówka w siatce!

69
    Żółta kartka dla Bruno Żołądzia za faul w środkowej strefie boiska na Mikołajczaku.

69
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Klichowicz, na boisku pojawia się Napolov.

70
    Zagranie ze skrzydła do Piątkowskiego, którego strzał został zablokowany.

71
    Akcja pod drugą bramką! Strzał z ostrego kąta Mikołajczaka, ale futbolówka trafiła w boczną siatkę!

72
    Brutalny faul Fryzowicza! Wślizg z wyprostowaną nogą zawodnika Górnika Polkowice. W pełni zasłużona czerwień. Dobra decyzja sędziego.

74
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Baszak, na boisku pojawia się Radziemski.

75
    Przy linii pola karnego faulowany był Mikołajczak. Trzeba przyznać, że zrobiło się nerwowo na boisku.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowalski-Haberek (Górnik Polkowice).

76
    Dobra wrzutka Adama Ryczkowskiego z rzutu wolnego. Jakub Szymański odbija futbolówkę.

78
    Przedarł się w pole karne rywala Tomasz Mikołajczak i oddał strzał z ostrego kąta. Odbił piłkę nogą Jakub Szymański.

79
    Po czerwonej kartce dla Fryzowicza obraz gry zupełnie się zmienił. Teraz to Chojniczanka w natarciu.

81
    Nieudane zagranie Adama Ryczkowskiego do Napolova. Futbolówka w rękach Jakuba Szymańskiego.

82
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Żołądź, na boisku pojawia się Danilczyk.
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Karmelita.

83
    Niezła wrzutka Sacharuka! Żaden z graczy Chojniczanki nie sięgnął futbolówki.

83
    Świetną szansę na gola miał Terpiłowski, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Nie trafił jednak w światło bramki!

84
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się Nowak.

85
    Dośrodkowanie w pole karne Chojniczanki. Bez problemów złapał piłkę Paweł Sokół.

86
    Lewym skrzydłem starał się przedrzeć Adam Ryczkowski, ale został dość łatwo zatrzymany przez przeciwnika.

88
    Uderzenie z dystansu jednego z polkowiczan, jednak bardzo niecelne.

89
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Terpiłowski, na boisku pojawia się Kucharczyk.

90
    Spotkanie w Polkowicach potrwa przynajmniej pięć minut dłużej.

90+1
    Wrzutka z prawej flanki, ale dobrze ustawiony był Kowalski-Haberek i oddalił niebezpieczeństwo.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Nowak (Chojniczanka Chojnice).

90+5
    Przewinienie na skrzydle Ratajczaka. Żółta kartka i ostatnia szansa dla Chojniczanki!

90+6

Bardzo ciekawe spotkanie w Polkowicach za nami! Goście prowadzili już 2:0, jednak Górnik zdołał odrobić straty i być może byłby w stanie nawet wygrać mecz. Czerwoną kartkę za brutalny faul zobaczył jednak Fryzowicz i w końcówce spotkania to przyjezdni atakowali groźniej. (21:56:17)
    Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live. Do usłyszenia!