Śląsk II – Garbarnia 0:1 (koniec) | KKS – Skra 0:1 (koniec) | Bytovia – Znicz 2:2 (koniec)
Ostróda – Polkowice 0:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
2:2 (0:1)
Znicz Pruszków
Sobota 13.03.2021, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • 2. Liga • 21. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:51:36)

Faule: 8:20.

Im dłużej trwała konfrontacja na stadionie w Bytowie, tym ciekawiej robiło się na boisku. Tak gospodarze, jak i przyjezdni znajdowali się na prowadzeniu, ale nie utrzymała go żadna z drużyn. Ostatecznie podział punktów po remisie 2:2 i nie może on satysfakcjonować w pełni Bytovii oraz Znicza.

90+3

90
    Rozpoczął się doliczony czas.

90
    Gabor Grabowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

88
    Mało czasu na zadanie ostatecznego ciosu.

87
    Gol dla Znicza!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MACIEJ FIRLEJ.

Zmiennik zabrał się za wykonanie rzutu karnego w ostatnich minutach podstawowego czasu. Nie zadrżała mu stopa i swoim uderzeniem pokonał bramkarza Bytovii Bytów. Ponownie remis na Pomorzu!

86
    Oskar Krzyżak napomniany żółtą kartką za przewinienie we własnym polu karnym.

85
    Suną ataki zespołu z województwa mazowieckiego.

83
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Bonyanga.

82
    Kapitan gospodarzy ominął w środku pola dwóch przeciwników, ale nie znalazł miejsca do oddania strzału i jeszcze postanowił przegrać akcję przez skrzydło.

80
    Znicz w dużych opałach, ponieważ kolejna jego porażka wisi w powietrzu.

79
    Gol dla Bytovii!
    Strzelcem bramki PIOTR GIEL.

To będzie prawdopodobnie konfrontacja należąca do najbardziej doświadczonych bytowian. Gospodarze odwrócili wynik w drugiej połowie. Szał radości w ich obozie, a najbardziej zadowolony z oddania strzału do bramki jest Piotr Giel.

78
    Konfrontacja na skrzydle i długo nie było wiadomo, który z zawodników okaże się lepszy w pojedynku biegowym. Defensor nie dał się zaskoczyć zbyt naiwnym zwodem zaproponowanym przez przeciwnika.

76
    Coraz mniej czasu pozostało na rozstrzygnięcie tego spotkania obu drużynom. Zobaczymy, która z nich zdecyduje się na podjęcie zdecydowanego ataku w ostatnich kilkunastu minutach.

75
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Sezonienko, na boisku pojawia się Wrzesień.

Gole: 50. Zawistowski (kar.), 79. Giel – 42. Gabrych, 87. Firlej (kar.)

Kartki:   36. Lech (BTW), 86. Krzyżak (BTW) – 25. Baran (ZNI), 63. Hrnciar (ZNI), 90. Grabowski (ZNI)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 4:6. Spalone: 3:1. Foule: 8:20.
    MKS Bytovia Bytów: Olszewski – Szmidke, Camargo, Krzyżak, Kozakowski (59. Moryson), Lizakowski (59. Bach), Zawistowski, Lech, Nowakowski (46. Kieca), Giel, Sezonienko (75. Wrzesień).

Zmiany: Staniszewski – Dymerski, Bach, Błaszkowski, Wolski, Wrzesień, Urban, Kieca, Moryson.

Znicz Pruszków: Misztal – Hrnciar (83. Bonyanga), Wichtowski, Bochenek, Baran, Grudziński, Pomorski, Tabara (72. Grabowski), Janco (62. Firlej), Kaliniec, Gabrych.

Zmiany: Jurczak – Firlej, Drobnak, Kubicki, Proczek, Grabowski, Bonyanga, Falkowski.

Sędziowie: Karol Arys (Szczecin)