Wisła Pł. – Raków | 2:2 (koniec) | | | Lechia – Wisła K. | 2:0 (koniec) | | | Legia – Warta | 3:2 (koniec) |
Arka – Górnik Ł. | 0:2 (koniec) | | | Stomil – ŁKS | 0:2 (koniec) | | | Sandecja – GKS T. | 2:1 (koniec) |
Resovia – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Odra O. | 0:2 (koniec) | | | Korona – Puszcza | 1:0 (koniec) |
Radomiak – Jastrzębie | 2:0 (koniec) |
Śląsk II – Garbarnia | 0:1 (koniec) | | | KKS – Skra | 0:1 (koniec) | | | Bytovia – Znicz | 2:2 (koniec) |
Ostróda – Polkowice | 0:1 (koniec) |
Leeds – Chelsea | 0:0 (koniec) | | | Crystal Palace – West Bromwich | 1:0 (koniec) | | | Everton – Burnley | 1:2 (koniec) |
Fulham – Man City | 0:3 (koniec) |
Sassuolo – Hellas Verona | 3:2 (koniec) | | | Benevento – Fiorentina | 1:4 (koniec) | | | Genoa – Udinese | 1:1 (koniec) |
Alaves – Cadiz | 1:1 (koniec) | | | Real Madryt – Elche | 2:1 (koniec) | | | Osasuna – Valladolid | 0:0 (koniec) |
Getafe – Atletico | 0:0 (koniec) |
Werder – Bayern | 1:3 (koniec) | | | Mainz – Freiburg | 1:0 (koniec) | | | Union – FC Koln | 2:1 (koniec) |
Wolfsburg – Schalke 04 | 5:0 (koniec) | | | Borussia D. – Hertha | 2:0 (koniec) |
Angers – Saint-Étienne | 0:1 (koniec) | | | Olympique – Brest | 3:1 (koniec) |
FC Opava – Pardubice | 1:0 (koniec) | | | Zlín – Dynamo C.B. | 3:0 (koniec) | | | Banik – Příbram | 5:0 (koniec) |
Dunajska – Moravce-Vrable | 2:0 (koniec) | | | Michalovce – Nitra | 1:1 (koniec) | | | Sereď – Rużomberok | 1:0 (koniec) |
MSK Żilina – Spartak T. | 2:1 (koniec) |
finał
Sokół Ostróda
0:1
(0:1)
Górnik Polkowice
Piotr Grabowski
Gole:
39. Piątkowski
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 35. Soszyński (SOK), 49. Żwir (SOK) – 35. Wacławczyk (PLK), 60. Ratajczak (PLK), 89. Karmelita (PLK), 90. Żoładź (PLK)
Spudłowany karny!: 41. Sobków (PLK), bramkarz Trelowski obronił
Sokół Ostróda:
Trelowski – Wicki, Dobosz, Żwir, Siemaszko, Gajda, Zimmer, Soszyński, Mozler, Wolny, Czajkowski
Zmiany:
Trener:
Górnik Polkowice: Szymański – Ratajczak, Kowalski-Haberek, Radziemski, Terpiłowski, Szuszkiewicz, Sobków, Wacławczyk, Piątkowski, Danilczyk Opałacz
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Górnik Polkowice: Szymański – Ratajczak, Kowalski-Haberek, Radziemski, Terpiłowski, Szuszkiewicz, Sobków, Wacławczyk, Piątkowski, Danilczyk Opałacz
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Piątkowski, na boisku pojawia się Żołądź.