Garbarnia – KKS 1:2 (koniec) | Hutnik – Polkowice 0:3 (koniec) | Błękitni – Motor 1:1 (koniec)
Olimpia E. – Bytovia 0:1 (koniec) | Skra – Wigry 3:2 (koniec) | Znicz – Chojniczanka 0:2 (koniec)
Olimpia G. – Stal Rz. 2:1 (koniec) | Lech II P. – GKS K. 1:2 (koniec)
Hutnik Kraków
0:3 (0:1)
Górnik Polkowice
Środa 17.03.2021, 14:00 • Stadion Miejski Hutnika, Kraków • 2. Liga • 22. kolejka

90
    Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki ERYK SOBKÓW.

Jeszcze jedno trafienie do bramki beniaminka i to już podsumowanie spotkania. Górnik Polkowice nie pozostawia swoim golem na 3:0 wątpliwości, czy to jemu należy się komplet punktów w środowe popołudnie.

58
    Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki MATEUSZ PIĄTKOWSKI.

Doświadczony napastnik szukał tego trafienia od początku spotkania i konsekwencja została nagrodzona. Mateusz Piątkowski podwoił prowadzenie Górnika Polkowice swoim uderzeniem. Tym razem nie zdążyli z powstrzymaniem go Piotr Stawarczyk oraz pozostali piłkarze defensywni Hutnika Kraków.

40
    Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki ERNEST TERPIŁOWSKI.

Górnik na prowadzeniu. Gospodarze napierali od początkowych minut spotkania i odetchnęli, ponieważ szturm przyniósł efekt nieznacznie przed zakończeniem pierwszej połowy meczu. Futbolówka do Ernesta Terpiłowskiego, a ten pokonał Dawida Smuga.

Gole: 40. Terpiłowski, 58. Piątkowski, 90. Sobków

Kartki:   22. Wojcinowicz (HUT), 53. Drąg (HUT) – 78. Sobków (PLK), 84. Żołądź (PLK)   89. Wojcinowicz (HUT)

Posiadanie piłki: 42 % : 58 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 2:5. Rzuty rożne: 4:6. Spalone: 3:1. Foule: 19:17.
    Hutnik Kraków: Smug (46. Dul) – Wojcinowicz, Stawarczyk, Kędziora, Ozimek (60. Olszewski), Świątek, Drąg (60. Handzlik), Bernal, Zmorzyński (73. Tetych), Bełczowski (46. Kieliś), Sobala.

Zmiany: Dul – Jaklik, Tetych, Gajda, Handzlik, Kieliś, Zgierski, Olszewski, Jodłowski.

Górnik Polkowice: Kopaniecki – Ratajczak (83. Kucharczyk), Kowalski-Haberek, Opałacz, Radziemski, Terpiłowski (88. Korzępa), Baranowski (73. Borkowski), Wacławczyk, Danilczyk (73. Żołądź), Szuszkiewicz, Piątkowski (73. Sobków).

Zmiany: Malec – Kucharczyk, Żołądź, Borkowski, Mazurowski, Sobków, Korzępa, Fryzowicz.

Sędziowie: Marcin Kochanek (Opole)