Warta – Podbeskidzie | 2:0 (koniec) | | | Wisła K. – Stal M. | 3:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Legia | 0:4 (koniec) |
Stomil – Widzew | 0:1 (koniec) |
Stal Rz. – Znicz | 1:0 (koniec) | | | Wigry – Garbarnia | 2:0 (koniec) | | | Chojniczanka – Olimpia E. | 0:0 (koniec) |
Motor – Skra | 0:0 (poz.) | | | GKS K. – Polkowice | 2:1 (koniec) |
West Ham – Arsenal | 3:3 (koniec) | | | Aston Villa – Tottenham | 0:2 (koniec) |
Chelsea – Sheffield Utd | 2:0 (koniec) | | | Leicester – Man Utd | 3:1 (koniec) |
Hellas Verona – Atalanta | 0:2 (koniec) | | | Juventus – Benevento | 0:1 (koniec) | | | Sampdoria – Torino | 1:0 (koniec) |
Udinese – Lazio | 0:1 (koniec) | | | Fiorentina – AC Milan | 2:3 (koniec) | | | AS Roma – Napoli | 0:2 (koniec) |
Getafe – Elche | 1:1 (koniec) | | | Valencia – Granada | 2:1 (koniec) | | | Villarreal – Cadiz | 2:1 (koniec) |
Atletico – Alaves | 1:0 (koniec) | | | Sociedad – FC Barcelona | 1:6 (koniec) |
Hoffenheim – Mainz | 1:2 (koniec) | | | Hertha – Bayer | 3:0 (koniec) | | | Freiburg – Augsburg | 2:0 (koniec) |
Strasbourg – Lens | 1:2 (koniec) | | | Brest – Angers | 0:0 (koniec) | | | Dijon – Reims | 0:1 (koniec) |
Montpellier – Bordeaux | 3:1 (koniec) | | | Nantes – Lorient | 1:1 (koniec) | | | Lille – Nîmes | 1:2 (koniec) |
Lyon – PSG | 2:4 (koniec) |
Slovacko – Banik | 2:1 (koniec) | | | Teplice – Bohemians | 1:1 (koniec) | | | Dynamo C.B. – Sparta | 0:0 (koniec) |
Slavia – FC Opava | 4:0 (koniec) |
Spartak T. – Dunajska | 3:2 (koniec) |
finał
GKS Katowice
2:1
(2:0)
Górnik Polkowice
81
|
Żółtą kartkę otrzymuje Danilczyk (Górnik Polkowice).
|
|
60
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kozłowski (GKS Katowice).
|
|
28
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kowalski-Haberek (Górnik Polkowice).
|
|
24
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ratajczak (Górnik Polkowice).
|
|
6
|
Żółtą kartkę otrzymuje Błąd (GKS Katowice).
|
Gole:
28. Urynowicz (kar.), 30. Kozłowski – 49. Piątkowski
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 6. Błąd (KAT), 60. Kozłowski (KAT) – 24. Ratajczak (PLK), 28. Kowalski-Haberek (PLK), 81. Danilczyk (PLK)
Spudłowany karny!:
GKS Katowice:
Mrozek – Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Woźniak, Błąd, Gałecki, Urynowicz, Kiebzak – Kozłowski.
Zmiany:
Trener:
Górnik Polkowice: Kopaniecki – Ratajczak, Kowalski – Haberek, Radziemski, Terpiłowski, Szuszkiewicz, Baranowski, Wacławczyk, Piątkowski, Danilczyk, Opałacz.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Górnik Polkowice: Kopaniecki – Ratajczak, Kowalski – Haberek, Radziemski, Terpiłowski, Szuszkiewicz, Baranowski, Wacławczyk, Piątkowski, Danilczyk, Opałacz.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Piotr Grabowski
@@19pjotr93