Armenia – Rumunia | 3:2 (koniec) | | | Grecja – Gruzja | 1:1 (koniec) | | | Hiszpania – Kosowo | 3:1 (koniec) |
Litwa – Włochy | 0:2 (koniec) | | | Irlandia Północna – Bułgaria | 0:0 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Francja | 0:1 (koniec) |
Ukraina – Kazachstan | 1:1 (koniec) | | | Austria – Dania | 0:4 (koniec) | | | Mołdawia – Izrael | 1:4 (koniec) |
Szkocja – Wyspy Owcze | 4:0 (koniec) | | | Andora – Węgry | 1:4 (koniec) | | | Anglia – Polska | 2:1 (koniec) |
San Marino – Albania | 0:2 (koniec) | | | Niemcy – Macedonia Płn. | 1:2 (koniec) | | | Liechtenstein – Islandia | 1:4 (koniec) |
Wigry – Polkowice | 0:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Ostróda | 2:3 (koniec) |
Islandia – Francja | 0:2 (koniec) | | | Dania – Rosja | 3:0 (koniec) | | | Chorwacja – Anglia | 1:2 (koniec) |
Szwajcaria – Portugalia | 0:3 (koniec) |
finał
Szwajcaria
0:3
(0:1)
Portugalia
72. Miro Muheim (SUI)
|
||
72
|
Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Miro Muheim (Szwajcaria).
|
|
70
|
Żółtą kartkę otrzymuje Miro Muheim (Szwajcaria).
|
|
32
|
Żółtą kartkę otrzymuje Diogo Leite (Portugalia).
|
Gole:
3. D. Queirós (Vitinha), 60. Trincão (Tomás), 65. Conceição
Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
Strzały celne: 0:8. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 2:1. Foule: 9:13.
Sędziowie: Nyberg – Beigi, Söderqvist
Widownia:
Kartki: 70. Muheim (SUI) – 32. Leite (POR) 72. Muheim (SUI)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
Strzały celne: 0:8. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 2:1. Foule: 9:13.
Szwajcaria:
Racioppi – Rüegg (C), Bamert, van der Werff – Lotomba (61. Zeqiri), Jankewitz (67. Guillemenot), Domgjoni, Imeri (67. Rieder), Muheim – Ndoye (74. Stergiou), Mambimbi (61. Toma).
Zmiany: Fayulu, Köhn – Pusic, Guillemenot, Rieder, Sohm, Stergiou, Stojilković, Toma, Zeqiri, Zesinger.
Trener:
Portugalia: D. Costa – T. Correia, D. Queirós (C), Leite, Dalot – Vitinha (73. F. Soares), Braganca, P. Gonçalves (71. G. Fernandes) – Vieira (62. Mário) – Trincão (62. Conceição), Tomás (62. Ramos).
Zmiany: Maximiano, Virginia – Mota, Conceição, Djaló, G. Fernandes, F. Luís, Mário, P. Pereira, Ramos, F. Soares, T. Tavares.
Trener:
Zmiany: Fayulu, Köhn – Pusic, Guillemenot, Rieder, Sohm, Stergiou, Stojilković, Toma, Zeqiri, Zesinger.
Trener:
Portugalia: D. Costa – T. Correia, D. Queirós (C), Leite, Dalot – Vitinha (73. F. Soares), Braganca, P. Gonçalves (71. G. Fernandes) – Vieira (62. Mário) – Trincão (62. Conceição), Tomás (62. Ramos).
Zmiany: Maximiano, Virginia – Mota, Conceição, Djaló, G. Fernandes, F. Luís, Mário, P. Pereira, Ramos, F. Soares, T. Tavares.
Trener:
Sędziowie: Nyberg – Beigi, Söderqvist
Widownia: