Wigry – Polkowice 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Ostróda 2:3 (koniec)
Wigry Suwałki
0:1 (0:1)
Górnik Polkowice
Środa 31.03.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Suwałki • 2. Liga • 16. kolejka

W drugiej połowie nie było już goli! Górnik wygrał 1:0 po trafieniu Szuszkiewicza sprzed przerwy. Dziękuję za uwagę! (14:56:14)

90+5

90+3
    Niedokładnie w ofensywie polkowiczanie. Od autu Wigry.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Malec (Górnik Polkowice).

90+1
    Zablokowane uderzenie na bramkę Górnika, ale w dalszym ciągu przy piłce gospodarze.

90
    Ruszają z jedną z ostatnich akcji miejscowi. Udało im się wywalczyć korner.

87
    Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników gości i mamy przerwę w grze.

85
    Skutecznie bronią dostępu do własnego pola karnego przyjezdni. Wszystko wskazuje na to, że trzy punkty pojadą do Polkowic.

83
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Grzelak, na boisku pojawia się Żebrakowski.

82
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Terpiłowski, na boisku pojawia się Baranowski.

82
    Ostatnie minuty należą do Wigier. Czasu na wywalczenie korzystnego rezultatu jest jednak coraz mniej.

80
    Nie rezygnują z walki o wyrównanie miejscowi. Rzut rożny wywalczony przez ekipę miejscowych.

79
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Żołądź.

77
    Kolejne przewinienie w środku pola. Arbiter bez wahania dyktuje rzut wolny dla Górnika.

75
    Do końca regulaminowego czasu gry pozostało piętnaście minut. Liczymy na emocjonującą końcówkę!

74
    Przewinienie gospodarzy w środkowej strefie boiska. Nie spieszą się ze wznowieniem zawodnicy z Polkowic.

73
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Opałacz, na boisku pojawia się Karmelita.