Armenia – Rumunia | 3:2 (koniec) | | | Grecja – Gruzja | 1:1 (koniec) | | | Hiszpania – Kosowo | 3:1 (koniec) |
Litwa – Włochy | 0:2 (koniec) | | | Irlandia Północna – Bułgaria | 0:0 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Francja | 0:1 (koniec) |
Ukraina – Kazachstan | 1:1 (koniec) | | | Austria – Dania | 0:4 (koniec) | | | Mołdawia – Izrael | 1:4 (koniec) |
Szkocja – Wyspy Owcze | 4:0 (koniec) | | | Andora – Węgry | 1:4 (koniec) | | | Anglia – Polska | 2:1 (koniec) |
San Marino – Albania | 0:2 (koniec) | | | Niemcy – Macedonia Płn. | 1:2 (koniec) | | | Liechtenstein – Islandia | 1:4 (koniec) |
Wigry – Polkowice | 0:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Ostróda | 2:3 (koniec) |
Islandia – Francja | 0:2 (koniec) | | | Dania – Rosja | 3:0 (koniec) | | | Chorwacja – Anglia | 1:2 (koniec) |
Szwajcaria – Portugalia | 0:3 (koniec) |
finał
Grecja
1:1
(0:0)
Gruzja
Gole:
76. Kakabadze (sam.) – 78. Kvaracchelia (Gwilia)
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 2:4. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 4:9. Spalone: 2:2. Foule: 18:13.
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 59. Fortoúnis (GRE), 67. Papadópoulos (GRE), 71. Giakoumakis (GRE), 80. Zeca (GRE) – 15. Aburžania (GRU), 63. Kitejšvili (GRU), 90+1. Kankava (GRU)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 2:4. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 4:9. Spalone: 2:2. Foule: 18:13.
Grecja:
Vlachodimos – Bakakis (42. Mavrias), Tzavéllas, Papadópoulos, D. Giannoulis – Zeca, Bakasetas (C) (70. Masouras), Bouchalakis (87. Siopis) – Tzolis (46. Limnios), Pavlidis (70. Giakoumakis), Fortoúnis.
Zmiany: Dioudis, Kapíno – Tsimikas, Androutsos, Svarnas, Limnios, Masouras, Mavropanos, Mavrias, Siopis, Mantalos, Giakoumakis.
Trener:
Gruzja: G. Loria – Kakabadze, Dvali, Kašia, Giorbelidze – Kankava (C), Aburžania (74. Gwilia) – S. Lobžanidze (84. Žighauri), Kitejšvili (84. Kvekveskiri), Kvaracchelia – Zivzivadze (63. Kvilitaja).
Zmiany: Mamardašvili, Kupatadze – Čabradze, M. Kobachidze, Kobouri, Kvekveskiri, Parunašvili, Žighauri, Gwilia, Kvilitaja, Beridze, Azarovi.
Trener:
Zmiany: Dioudis, Kapíno – Tsimikas, Androutsos, Svarnas, Limnios, Masouras, Mavropanos, Mavrias, Siopis, Mantalos, Giakoumakis.
Trener:
Gruzja: G. Loria – Kakabadze, Dvali, Kašia, Giorbelidze – Kankava (C), Aburžania (74. Gwilia) – S. Lobžanidze (84. Žighauri), Kitejšvili (84. Kvekveskiri), Kvaracchelia – Zivzivadze (63. Kvilitaja).
Zmiany: Mamardašvili, Kupatadze – Čabradze, M. Kobachidze, Kobouri, Kvekveskiri, Parunašvili, Žighauri, Gwilia, Kvilitaja, Beridze, Azarovi.
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Zmiana w drużynie Gruzja: z boiska schodzi Saba Lobžanidze, na boisku pojawia się Žambul Žighauri.
Zmiana w drużynie Grecja: z boiska schodzi Tasos Bakasetas, na boisku pojawia się Georgios Masouras.