Armenia – Rumunia | 3:2 (koniec) | | | Grecja – Gruzja | 1:1 (koniec) | | | Hiszpania – Kosowo | 3:1 (koniec) |
Litwa – Włochy | 0:2 (koniec) | | | Irlandia Północna – Bułgaria | 0:0 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Francja | 0:1 (koniec) |
Ukraina – Kazachstan | 1:1 (koniec) | | | Austria – Dania | 0:4 (koniec) | | | Mołdawia – Izrael | 1:4 (koniec) |
Szkocja – Wyspy Owcze | 4:0 (koniec) | | | Andora – Węgry | 1:4 (koniec) | | | Anglia – Polska | 2:1 (koniec) |
San Marino – Albania | 0:2 (koniec) | | | Niemcy – Macedonia Płn. | 1:2 (koniec) | | | Liechtenstein – Islandia | 1:4 (koniec) |
Wigry – Polkowice | 0:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Ostróda | 2:3 (koniec) |
Islandia – Francja | 0:2 (koniec) | | | Dania – Rosja | 3:0 (koniec) | | | Chorwacja – Anglia | 1:2 (koniec) |
Szwajcaria – Portugalia | 0:3 (koniec) |
finał
Mołdawia
1:4
(1:1)
Izrael
Gole:
29. Carp – 45+2. Zahavi (Dor Peretz), 57. Solomon, 64. Dabbur, 66. Natkho
Posiadanie piłki: 33 % : 67 %.
Strzały celne: 4:8. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 0:3. Foule: 14:5.
Sędziowie: Pandžić – Magnusson, Wilde (SWE)
Widownia:
Kartki: 3. Carp (MOL), 30. A. Cojocari (MOL), 50. Rață (MOL), 82. Armaș (MOL) – 7. Dasa (ISR), 50. Taha (ISR) 50. Nicolaescu (MOL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 33 % : 67 %.
Strzały celne: 4:8. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 0:3. Foule: 14:5.
Mołdawia:
Koșelev – Bolohan (80. Dumbravanu), Epureanu (C), Armaș – I. Jardan, Carp (62. Drăgan), Rață (79. Iosipoi), A. Cojocari (72. Cotogoi), Reabciuk – S. Platica, Nicolaescu.
Zmiany: D. Celeadnic, Cebotari – Damascan, Cotogoi, Iosipoi, Arhirii, Bejan, A. Antoniuc, Belousov, Dumbravanu, Drăgan, Postolachi.
Trener:
Izrael: Marciano – Arad, Taha (58. Abu Fani), Tibi (70. Abu Hanna) – Dasa (70. Haziza), Natkho (C), Solomon, Dor Peretz, Menachem (46. Lavi) – Dabbur, Zahavi (79. Weissman).
Zmiany: Nitzan, Klaiman – Kandil, Blorian, Haziza, Weissman, Lavi, Abu Fani, Abada, Kna'an, Abu Hanna, Kayal.
Trener:
Zmiany: D. Celeadnic, Cebotari – Damascan, Cotogoi, Iosipoi, Arhirii, Bejan, A. Antoniuc, Belousov, Dumbravanu, Drăgan, Postolachi.
Trener:
Izrael: Marciano – Arad, Taha (58. Abu Fani), Tibi (70. Abu Hanna) – Dasa (70. Haziza), Natkho (C), Solomon, Dor Peretz, Menachem (46. Lavi) – Dabbur, Zahavi (79. Weissman).
Zmiany: Nitzan, Klaiman – Kandil, Blorian, Haziza, Weissman, Lavi, Abu Fani, Abada, Kna'an, Abu Hanna, Kayal.
Trener:
Sędziowie: Pandžić – Magnusson, Wilde (SWE)
Widownia:
Strzelcem bramki BIBRAS NATKHO.
Strzelcem bramki MUNAS DABBUR.
Strzelcem bramki MANOR SOLOMON.
Żółtą kartkę otrzymuje Loai Taha (Izrael).
Strzelcem bramki ERAN ZAHAVI. Asysta Dor Peretz.
Strzelcem bramki CĂTĂLIN CARP.