Armenia – Rumunia | 3:2 (koniec) | | | Grecja – Gruzja | 1:1 (koniec) | | | Hiszpania – Kosowo | 3:1 (koniec) |
Litwa – Włochy | 0:2 (koniec) | | | Irlandia Północna – Bułgaria | 0:0 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Francja | 0:1 (koniec) |
Ukraina – Kazachstan | 1:1 (koniec) | | | Austria – Dania | 0:4 (koniec) | | | Mołdawia – Izrael | 1:4 (koniec) |
Szkocja – Wyspy Owcze | 4:0 (koniec) | | | Andora – Węgry | 1:4 (koniec) | | | Anglia – Polska | 2:1 (koniec) |
San Marino – Albania | 0:2 (koniec) | | | Niemcy – Macedonia Płn. | 1:2 (koniec) | | | Liechtenstein – Islandia | 1:4 (koniec) |
Wigry – Polkowice | 0:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Ostróda | 2:3 (koniec) |
Islandia – Francja | 0:2 (koniec) | | | Dania – Rosja | 3:0 (koniec) | | | Chorwacja – Anglia | 1:2 (koniec) |
Szwajcaria – Portugalia | 0:3 (koniec) |
finał
Niemcy
1:2
(0:1)
Macedonia Północna
Gole:
63. Gündoğan (kar.) – 45+2. Pandev (E. Bardhi), 85. Elmas (A. Ademi)
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:0. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 1:1. Foule: 14:14.
Sędziowie: Karasev – Demeško, Gavrilin (všichni RUS)
Widownia:
Kartki: 28. Gosens (GER), 37. Rüdiger (GER), 46. Sané (GER), 89. Musiala (GER), 90+3. Can (GER) – 6. D. Velkovski (MAK), 67. Elmas (MAK), 77. Pandev (MAK), 80. Angelovski (MAK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:0. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 1:1. Foule: 14:14.
Niemcy:
ter Stegen – Can, Ginter (89. Musiala), Rüdiger, Gosens (56. Younes) – Goretzka, Kimmich, Gündoğan (C) – Havertz (56. Werner), Gnabry, Sané.
Zmiany: Trapp, Leno – Max, Tah, Musiala, Werner, Younes, Klostermann, Neuhaus, Wirtz.
Trener:
Macedonia Północna: Dimitrievski – Ristovski, D. Velkovski, Musliu – Nikolov (59. Bejtullaj), E. Bardhi, A. Ademi, Elmas, Alioski (90. Ristevski) – Pandev (C) (90. Stojanovski), Trajkovski (72. Spirovski).
Zmiany: Bogatinov, Šiškovski – Bejtullaj, Aškovski, Ristevski, Radeski, Hasani, Stojanovski, K. Velkoski, Spirovski, A. Ibraimi.
Trener:
Zmiany: Trapp, Leno – Max, Tah, Musiala, Werner, Younes, Klostermann, Neuhaus, Wirtz.
Trener:
Macedonia Północna: Dimitrievski – Ristovski, D. Velkovski, Musliu – Nikolov (59. Bejtullaj), E. Bardhi, A. Ademi, Elmas, Alioski (90. Ristevski) – Pandev (C) (90. Stojanovski), Trajkovski (72. Spirovski).
Zmiany: Bogatinov, Šiškovski – Bejtullaj, Aškovski, Ristevski, Radeski, Hasani, Stojanovski, K. Velkoski, Spirovski, A. Ibraimi.
Trener:
Sędziowie: Karasev – Demeško, Gavrilin (všichni RUS)
Widownia:
Strzelcem bramki ELJIF ELMAS. Asysta Arijan Ademi.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa İLKAY GÜNDOĞAN..