Korona – GKS T. 1:0 (koniec) | Resovia – ŁKS 1:0 (koniec) | Jastrzębie – Górnik Ł. 1:1 (koniec)
GKS Bełchatów – Stomil 2:3 (koniec) | Sandecja – Zagłębie S. 2:1 (koniec)
Korona Kielce
1:0 (0:0)
GKS Tychy
Sobota 10.04.2021, 12:40 • Stadion Miejski, Kielce • Fortuna 1 Liga • 24. kolejka

83
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Łukowski, na boisku pojawia się Thiakane.

81
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Żytek, na boisku pojawia się Steblecki.

76
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Diaz, na boisku pojawia się Pervan.

69
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Łysiak, na boisku pojawia się Petrović.

69
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Podgórski, na boisku pojawia się Yilmaz.

61
    Nemanja Nedić napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

60
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Paprzycki, na boisku pojawia się J. Piątek.

59
    Łukasz Grzeszczyk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

52
    Gol dla Korony!
    Strzelcem bramki JAKUB ŁUKOWSKI.

Korona na prowadzeniu w kwadransie po przerwie. Gospodarze przystąpili do bardziej zdecydowanego ataku, co potwierdził strzałem Jakub Łukowski.

46
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Lewicki.

46
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Kargulewicz, na boisku pojawia się K. Piątek.

44
    Marcel Gąsior nie przymierzył do bramki Konrada Jałochy, choć pozycja wydawała się bardzo dogodna. Po dośrodkowaniu Jacka Podgóskiego zabrakło dokładności pomocnikowi z Tychów.

41
    Mario Zebić napomniany żółtą kartką za zbyt wysokie podniesienie nogi w konfrontacji z Damianem Nowakiem.

41
    Bartosz Szeliga miał możliwość pokonania Marcela Zapytowskiego w ostatnich minutach pierwszej połowy spotkania. Nie została ona wykorzystana!

27
    Akcja dwójkowa przeprowadzona przez Jakuba Łukowskiego oraz Jacka Podgórskiego. W ostatnim momencie piłka wrzucona za obrońców tyszan uciekła na tyle daleko, że nie nadawała się do oddania uderzenia.

19
    Paweł Łysiak powinien zdobyć prowadzenie dla Korony Kielce po błędzie Nemanji Nedicia, jednak oddał uderzenie zbyt delikatne, żeby pokonać nim Konrada Jałochę. Bramkarz nie miał problemu z poskromieniem tego uderzenia.

Gole: 52. Łukowski

Kartki:   41. Zebić (KRN) – 59. Grzeszczyk (GKT), 61. Nedić (GKT)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 1:3. Foule: 13:16.
    Korona Kielce: Zapytowski – Kobryń, Zebić, Szarek, Lisowski, Oliveira, Diaz (76. Pervan), Podgórski (69. Yilmaz), Gąsior, Łukowski (83. Thiakane), Łysiak (69. Petrović).

Zmiany: Osobiński – Petrović, Yilmaz, Thiakane, Szpakowski, Prętnik, Pervan, Szywacz, Bielka.

GKS Tychy: Jałocha – Mańka, Nedić, Sołowiej, Szeliga, Paprzycki (60. J. Piątek), Żytek (81. Steblecki), Kargulewicz (46. K. Piątek), Grzeszczyk, Biel (60. Moneta), Nowak (46. Lewicki).

Zmiany: Odyjewski – J. Piątek, Moneta, Steblecki, Połap, Szymura, Lewicki, Norkowski, K. Piątek.

Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź)