Lech II P. – Znicz 2:5 (koniec) | Hutnik – Błękitni 4:1 (koniec) | Bytovia – KKS 2:3 (koniec)
Ostróda – Skra 2:1 (koniec) | Motor – Wigry 0:1 (koniec) | Chojniczanka – Śląsk II 6:0 (koniec)
Hutnik Kraków
4:1 (2:1)
Błękitni Stargard
Środa 14.04.2021, 16:302. Liga • 27. kolejka

Ciekawe spotkanie w Krakowie za nami. Gospodarze sięgają po trzy oczka i wydostają się ze strefy spadkowej, a także wyprzedzają w tabeli swojego dzisiejszego rywala! Dziękujemy za śledzenie relacji live. Do usłyszenia! (18:36:26)

90+15

90+15
    Gol dla Hutnika!
    Strzelcem bramki KACPER JODŁOWSKI.

Dobijają swojego rywala gospodarze i pieczętują zwycięstwo! Na listę strzelców wpisuje się Kacper Jodłowski!

90+11
    Żółtą kartkę otrzymuje Jodłowski (Hutnik Kraków).

90+11
    Ostatnie minuty spotkania w Krakowie. Zapowiada się, że gospodarze dowiozą trzy oczka do mety!

90+8
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Hafez, na boisku pojawia się Jodłowski.

90+7
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Świątek, na boisku pojawia się Handzlik.

90+6
    W pułapkę ofsajdową wpadł zawodnik gospodarzy. Rzut wolny niedaleko linii środkowej dla Błękitnych.

90+4
    Uderzenie na bramkę gości blokowane. Od rzutu rożnego zaczynają krakowianie.

90
    Spotkanie w Krakowie potrwa przynajmniej piętnaście minut dłużej.

89
    Celne uderzenie na bramkę Hutnika! Radzi sobie Arkadiusz Leszczyński!

86
    Przerwa w grze oraz zmiana jest spowodowana kontuzją Andrzejewskiego, który prawdopodobnie złamał rękę. Nie wyglądało to dobrze! Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

84
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Andrzejewski, na boisku pojawia się Theus.

80
    Coraz bliżej triumfu w dzisiejszym starciu gospodarze. Zwycięstwo pozwoli podopiecznym Szymona Szydełki chociaż na chwilę wydostać się ze strefy spadkowej!

76
    Przerwa w grze. Ucierpiał jeden z zawodników gości i jest potrzebna pomoc medyczna.

75
    Kwadrans do końca podstawowego czasu gry! Goście mają dwie bramki do odrobienia, jednak udowodnili już wcześniej, że potrafią wychodzić z takich opresji. Tak było m.in. w zremisowanym 2:2 meczu ze Stalą Rzeszów.

72
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Bernal, na boisku pojawia się Jaklik.

Tomek

Gole: 6. Wojcinowicz, 40. Hafez, 68. Bernal, 90+15. Jodłowski – 43. Polkowski (kar.)

Kartki:   61. Sobala (HUT), 69. Drąg (HUT), 90+11. Jodłowski (HUT)

Hutnik Kraków: Leszczyński – Bernal (72. Jaklik), Kędziora, Stawarczyk, Wojcinowicz, Hafez (90. Jodłowski), Świątek (90. Handzlik), Drąg, Zmorzyński, Olszewski (63. Ozimek), Sobala (71. Kitliński).
    Zmiany: Fojt, Tetych, Jaklik, Linca, Handzlik, Jodłowski, Ozimek, Kitliński, Bełczowski.

Błękitni Stargard: Sasiak – Mruk (30. Sitkowski), Krawczun, Ostrowski, Andrzejewski (84.Theus), Starzycki, Wajsak (46. Karmański), Polkowski, Cywiński, Walków (57. Niedojad), Kaczmarek (57. Kwiatkowski).
    Zmiany: Weinzettel, Theus, Sitkowski, Kujawa, Boniecki, Karmański, Kwiatkowski, Niedojad.

Sędziowie: Paweł Dziopak (Tychy).