Lech II P. – Znicz 2:5 (koniec) | Hutnik – Błękitni 4:1 (koniec) | Bytovia – KKS 2:3 (koniec)
Ostróda – Skra 2:1 (koniec) | Motor – Wigry 0:1 (koniec) | Chojniczanka – Śląsk II 6:0 (koniec)
Sokół Ostróda
2:1 (1:0)
Skra Częstochowa
Środa 14.04.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Ostróda • 2. Liga • 27. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:52:23)

Posiadanie piłki: 48% : 52%.
    Strzały na bramkę: 5:1.
    Strzały niecelne: 3:3.
    Rzuty rożne: 2:3.
    Spalone: 1:1.
    Faule: 12:20.

Sokół Ostróda odniósł zwycięstwo 2:1 ze Skrą Częstochowa i tym samym poprawił sobie samopoczucie po kompletnym niepowodzeniu w Stargardzie. Drużyna z Mazur objęła wcześnie prowadzenie dzięki uderzeniu Karola Żwira. Krótko po przerwie przebudzeni przyjezdni zdołali doprowadzić do remisu. Sokół otrząsnął się po nieszczęśliwym fragmencie spotkania i pięknym strzałem Tomasza Gajdy rozstrzygnął konfrontację.

90+3

90+1
    Dawid Wolny napomniany żółtą kartką za utrudnianie przeciwnikom wznowienia gry.

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

88
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Gajda, na boisku pojawia się Więcek.

86
    Skuteczna interwencja na przedpolu Kacpra Trelowskiego. Nie pozwolił on żadnemu przeciwnikowi na podsumowanie strzałem dośrodkowania.

85
    Rajd Dawida Wolnego w szesnastce przeciwnika. Zakończył go niechlujnym podaniem, po którym futbolówka zaliczyła lądowanie pod nogami defensora Skry Częstochowa.

83
    Przewinienie na Tomaszu Gajdzie i gospodarze mogą ponownie celebrować wykonanie rzutu wolnego.

82
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Turek, na boisku pojawia się Mazurowski.

80
    Ostre przewinienie na Jakubie Czajkowskim i od rzutu wolnego gra zostanie wznowiona przez Sokoła Ostróda.

79
    Skra Częstochowa ma jeszcze trochę czasu na doprowadzenie do remisu. Przyjezdni znaleźli się z futbolówką na połowie przeciwnika, ale nie wymienili tam podań w sposób zaskakujący dla Sokoła Ostróda.

77
    Wojciech Kalinowski podsumował kontratak beniaminka płaskim uderzeniem nieznacznie obok słupka w bramce Mikołaja Biegańskiego. Zrobiło się dużo miejsca na połowie dopiero co trafionych zawodników Skry Częstochowa!

76
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Gołębiowski, na boisku pojawia się Klisiewicz.

75
    Gol dla Sokoła!
    Strzelcem bramki TOMASZ GAJDA.

Piękne uderzenie zawodnika Sokoła Ostróda! Takie trafienia można oglądać długimi minutami i nie mogą się one znudzić. Potężnie kopnięta piłka znalazła się w bramce strzeżonej przez Mikołaja Biegańskiego!

75
    Pozostał drużynom kwadrans podstawowego czasu na rozstrzygnięcie konfrontacji. Ostatni fragment spotkania ze wskazaniem na grających w czerwonych strojach z białymi elementami podopiecznych Piotra Jacka.

73
    Tym razem rzut wolny bliżej bramki Mikołaja Biegańskiego, jednak dośrodkowanie było katastrofalnej jakości i nie nadawało się do podsumowania strzałem przez żadnego zawodnika.

Gole: 6. Żwir, 75. Gajda – 47. Żwir (sam.)

Kartki:   41. Gajda (SOK), 63. Żwir (SOK), 66. Czajkowski (SOK), 90+1. Wolny (SOK)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 1:1. Foule: 12:20.
    Sokół Ostróda: Trelowski – Brzuzy, Żwir, Gajda (88. Więcek), Maj, Zimmer, Soszyński (55. Zalewski), Turek (82. Mazurowski), Mozler (46. Kalinowski), Wolny, Czajkowski.

Zmiany: Niezgoda – Mazurowski, Dobosz, Rugowski, Kalinowski, Zalewski, Więcek.

Skra Częstochowa: Biegański – Mesjasz (69. Kwiencer), Sadowski, Holik (46. Milasius), Noiszewski, Kazimierowicz (46. Warnecki), Nocoń, Napora (46. Niedbała), Gołębiowski (76. Klisiewicz), Brusiło, Wojtyra.

Zmiany: Kos – Warnecki, Pietraszkiewicz, Klisiewicz, Rogala, Niebała, Smykowski, Milasius, Kwiencer.

Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)