Clearex – Red Dragons 3:3 (koniec) | AZS UŚ – Red Devils 5:2 (koniec) | Nova Gliwice – Rekord 1:14 (koniec)
Piast – FIT-MORNING Gredar 5:0 (koniec) | Dreman – Lębork 3:4 (koniec)
PA Nova Gliwice
1:14 (0:11)
Rekord Bielsko-Biała
Sobota 17.04.2021, 17:00FOGO Futsal Ekstraklasa • 29. kolejka

W drugiej połowie strzelania znacznie mniej. Rekord dorzucił trzy trafienia, a miejscowi strzelili gola honorowego. Ostatecznie mistrzowie Polski zwyciężyli 14:1. Dziękuję za uwagę! (18:27:53)

40
    Jeszcze jedna próba Popławskiego, ale zablokowana przez zawodnika gospodarzy.

39
    Przerwa na życzenie szkoleniowca Rekordu.

39
    Nieźle zapowiadała się kontra gospodarzy, ale ostatecznie gliwiczanie zakończy ją niecelnym strzałem.

38
    Znakomicie broni golkiper gliwiczan po indywidualnej akcji jednego z rywali!

37
    W powolnym tempie jest obecnie toczona gra. Trochę niedokładności wkradło się w poczynania bielszczan.

36
    Długo wymieniają się teraz podaniami zawodnicy Rekordu.

35
    Nieco ponad pięć minut efektywnego czasu gry pozostało do końca spotkania. Z pewnością zobaczymy jeszcze jakieś gole.

34
    Znalazł się z piłką w polu karnym rywali Zatović, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału.

33
    Gol dla Rekordu!
    Rośnie przewaga bielszczan. Premierowo w dzisiejszym meczu do siatki trafia KAMIL HUTYRA.

32
    Dobrze rozegrany rzut rożny i piłkę do bramki rywali skierował ARTUR POPŁAWSKI!

31
    Kolejne zablokowane uderzenie na bramkę Rekordu. Coraz mniej czasu gry w przewadze mają miejscowi.

30
    Zablokowane uderzenie na bramkę gliwiczan. Szybko wracają w posiadanie futbolówki gospodarze.

29
    Przerwa na życzenie szkoleniowca PA Nova.

29
    Przez maksymalnie dwie minuty w osłabieniu grać będą przyjezdni! Wyrzucony z boiska został Mathues.

29
    Faule: 1-1.

28
    Gol dla PA Nova Gliwice!
    Honorowe trafienie gliwiczan! Precyzyjnym strzałem z prawego skrzydła w kierunku dalszego słupka popisał się PATRIK ZATOVIĆ!

28
    Ładną sztuczką techniczną popisał się na skrzydle Moises, ale po chwili staranował golkipera rywali. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

Gole: 28. Zatović – 2. Popławski, 3. Budniak, 4. Alex Viana, 9. Matheus, 9. Alex Viana, 11. Matheus, 12. Popławski, 12. Budniak, 13. Marek, 14. Biel, 19. Surmiak, 26. Alex Viana, 32. Popławski, 33. Hutyra

Kartki:   11. Zdrahal (GLI), 28. Moises (GLI)   17. Zdrahal (GLI)   29. Matheus (BIE)