Clearex – Red Dragons 3:3 (koniec) | AZS UŚ – Red Devils 5:2 (koniec) | Nova Gliwice – Rekord 1:14 (koniec)
Piast – FIT-MORNING Gredar 5:0 (koniec) | Dreman – Lębork 3:4 (koniec)
Dreman Opole Komprachcice
3:4 (1:2)
LSSS Team Lębork
Sobota 17.04.2021, 19:00 • OSiR Komprachice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 29. kolejka

Goście biorą zatem udany rewanż za jesienną porażkę u siebie i odbierają opolanom bezcenne w kontekście walki o utrzymanie punkty. Brawa dla obu ekip, a ja dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (20:51:06)

Strzelanie rozpoczął co prawda Ivanov, ale minutę później wyrównał Choszcz, a pod koniec pierwszej połowy trafił też Madziąg. Po przerwie bardzo długo nie oglądaliśmy bramek, ale 8 minut przed końcem meczu gola strzelił Silva. 120 sekund później genialną okazję na podwyższenie wyniku mieli goście, ale udało się to dopiero w 38. minucie spotkania. Po raz kolejny trafił Madziąg. Tuż po wznowieniu, szybko odpowiedział Elsner, a nieco ponad minutę później – Chuva pokazał najwyższą klasę umiejętności technicznych, zdobywając bramkę "stadiony świata". Jednak to nie wystarczyło na dobrze dysponowany Team Lębork.

Po przerwie spotkanie w Komprachcicach nabrało nieco rumieńców, ale ostatecznie to goście podnoszą z niebieskiego parkietu komplet punktów.

Jeszcze żółta kartka dla jednego z graczy drużyny gości po zakończeniu spotkania

39:40
    Czwarty faul gości w tej połowie, będzie rzut wolny z bardzo groźnej odległości

39:10
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki CHUVA.
    Chuva łapie piłkę między nogi i przerzuca bramkarza Lęborka! Po raz kolejny młody Portugalczyk postanawia wygrać konkurs na bramkę kolejki!