Jelcz-Laskowice – Dreman 3:4 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
3:4 (3:0)
Dreman Opole Komprachcice
Czwartek 22.04.2021, 19:00 • Centrum Sportu i Rekreacji, Jelcz-Laskowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 26. kolejka

Brawo Orzeł, brawo Dreman, brawo Fil i Burduja. Za takie mecze kochamy futsal. Coś nieprawdopodobnego. Dziękuję za uwagę i do przeczytania w kolejnych relacjach! (20:44:04)

Dreman w wielkim stylu podnosi z parkietu w Jelczu-Laskowicach 3 punkty, choć tak naprawdę, to dzisiejsze zwycięstwo jest warte dużo, dużo, DUŻO więcej. Choćby w kontekście utrzymania.

TO JEST FUTSAL! Absolutnie NIEPRAWDOPODOBNA druga połowa meczu na Dolnym Śląsku. Orzeł prowadził do przerwy 3:0 i na luzie prowadził grę. Szalona pogoń gości, choć kosztowała ich dwa przedłużone rzuty karne, ostatecznie się opłaciła!

39:58
    Pautiak obija słupek!!!

39:45
    Pautiak wznawia grę

39:39
    Co tu się dzieje w Jelczu-Laskowicach...

39:39
    Żółtą kartkę otrzymuje Mozheiko (FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

39:39
    Pautiak w boczną siatkę

39:26
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki VINI.
    Matko jedyna! Orzeł bez bramkarza, Vini strzela z powietrza w kontrze!!!

39:05
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Bramkę z 10 metrów zdobywa FIL. Szalony mecz jeszcze się nie skończył, Fil wyrównuje z przedłużonego karnego!

39:05
    Pastars nadepnął Chuvę, będzie kolejny przedłużony karny!

38:30
    Dreman wyprowadza bramkarza

38:28
    Morozov z ostrego kąta, ale niecelnie

38:00
    Timeout dla gospodarzy. Dwie minuty do końca!

38:00
    Chuva popełnia prosty błąd, aut dla gospodarzy

37:42
    Broni Wiegels!!!

37:42
    Mozheiko fauluje Viniego, mamy przedłużony rzut karny dla Dremana!

37:22
    Żółtą kartkę otrzymuje Karnatowski (Dreman Opole Komprachcice).

Rafał Słociak

Gole: 1. Szypczyński, 5. Mozheiko (Morozov), 16. Kędra – 23. Fil (kar.), 29. Fabijaniak, 40. Fil (10 m rzut karny), 40. Vini

Kartki:   23. Pautiak (JLA), 27. Morozov (JLA), 40. Mozheiko (JLA) – 37. Burduja (OKO), 38. Vini (OKO), 38. Karnatowski (OKO)

FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Wiegels (Goliński)- Kąkol, Kędra, Pautiak, Szypczyński – Pastars, Opatowski, Morozov (K), Mozheiko, Makowski, Turkowyd
    Dreman Opole Komprachcice: Burduja (Lach) – Grzywa, Fil, Kilian (K), Małek – Karnatowski, Suchodolski, Chuva, Fabijaniak, Fernandes, Teixeira

Sędziowie: Tomasz Frąk, Andrzej Śliwa, Kamil Struski – Sebastian Kwaśny