Stal Rz. – KKS 3:3 (koniec) | Chojniczanka – Wigry 1:1 (koniec)
Stal Rzeszów
3:3 (2:1)
KKS 1925 Kalisz
Piątek 23.04.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Stalowa Wola. • 2. Liga • 29. kolejka

Szalone spotkanie w Rzeszowie dobiegło końca! Obie ekipy strzeliły po trzy gole i podzieliły się punktami. Dziękuję za uwagę! (14:56:26)

90+5

90+3
    Rzut wolny dla Stali na własnej połowie boiska.

90+1
    Aż o pięć minut przedłużony został mecz w Rzeszowie!

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Przy piłce znajdują się przyjezdni.

88
    Gol dla KKS-u!
    Dopięli swego przyjezdni! W samej końcówce meczu po raz drugi na listę strzelców wpisuje się NESTOR GORDILLO i jest remis!

87
    Nie udało się przyjezdnym stworzyć zagrożenia pod bramką Stali po tym stałym fragmencie gry dzięki udanej interwencji Góry.

86
    Nie rezygnują z walki o wyrównanie goście. Udało im się wywalczyć rzut wolny na połowie rywali.

85
    Mądrze utrzymują się teraz przy piłce zawodnicy z Rzeszowa. Z każdą kolejną minutą są coraz bliżej końcowego triumfu.

83
    Puszczają nerwy zawodnikom obu drużyn. Upomniany przez arbitra został tym razem Hołota.

82
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Sławek, na boisku pojawia się Maciejewski.
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Olejarka, na boisku pojawia się Michalik.

80
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Zawistowski, na boisku pojawia się Koczy.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Olejarka (Stal Rzeszów).

77
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Pieczara, na boisku pojawia się Kłos.

76
    Niespełna kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu gry. Liczymy na emocje w końcówce!

74
    Niespiesznie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska gospodarze.

73
    Przewinienie jednego z gości na połowie rywali. Kolejny rzut wolny dla rzeszowian.

72
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Maćczak, na boisku pojawia się Majewski.

71
    Nieudane wykończenie akcji przez gości i z piątego metra wznowi grę Kaczorowski.

69
    W łatwy sposób stracili piłkę w środkowej strefie boiska przyjezdni.

68
    Niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale ostatecznie dopadł do piłki Molenda.

67
    Akcja rzeszowian przerwana faulem na czterdziestym metrze.

66
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Głowacki, na boisku pojawia się Sadzawicki.
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Mustafaev.

64
    Gra toczy się obecnie w środkowej strefie boiska. Czekamy na jakieś przyspieszenie.

62
    Rzeszowianie od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

60
    Co tu się dzieje! Kaliszanie znów nawiązują kontakt! Kontratak przyjezdnych skutecznie wykończony przez NESTORA GORDILLO.

59
    Potrójna zmiana w ekipie z Kalisza. Z murawy schodzą: Waleńcik, Tunkiewicz i Mączyński, a w ich miejsce meldują się: Kendzia, Putno oraz Kamiński.

56
    Niezłe uderzenie na bramkę drużyny z Kalisza, ale bronią się goście.

55
    Trochę chaosu na połowie Stali. Ostatecznie na dłużej przy piłce kaliszanie.

53
    Jakiegoś urazu doznał Maćczak i mamy przerwę w grze.

52
    Przewinienie jednego z gospodarzy na połowie rywali i arbiter bez wahania przerywa grę.

50
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Znakomicie rozpoczynają drugą połowę miejscowi! Golkipera gości pokonał DAWID OLEJARKA!

49
    Rzeszowianie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Znakomita pierwsza połowa za nami! Stal prowadziła 2:0, ale rywale szybko odpowiedzieli, a moli nawet wyrównać! Miejmy nadzieję, ze po przerwie też będzie działo się wiele. Zostańcie z nami!

45+2

45+1
    O dwie minuty przedłużona została przerwa połowa spotkania.

45
    Kaczorowski broni uderzenie Tunkiewicza z rzutu karnego! Stal w dalszym ciągu na prowadzeniu!

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Głowacki (KKS 1925 Kalisz).

44
    Jedenastka dla gości! Przewinienie Głowackiego w obrębie własnego pola karnego i znakomita okazja na wyrównanie!

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Góra (Stal Rzeszów).

42

41
    Kaliszanie od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

40
    A jednak! Błyskawicznie kontaktowe trafienie zdobywają goście! Strzelcem bramki BARTOSZ WALENCIK!

38
    Nieskutecznie próbują odpowiedzieć na trafienia rywali przyjezdni.

36
    Podwyższają prowadzenie gospodarze! Po zagraniu Olejarki z rzutu wolnego piłkę do bramki rywali skierował MARIUSZ SŁAWEK!

35
    Przewinienie Mączyńskiego niedaleko własnego pola karnego! Żółta kartka dla zawodnika KKS-u i niezła okazja dla rywali.

34
    Z odpowiedzią ruszają zawodnicy Stali. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

32
    Oddalili zagrożenie spod własnej bramki rzeszowianie, ale rywale w dalszym ciągu przy piłce.

31
    Po akcji lewym skrzydłem rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

30
    Pół godziny gry za nami! Póki co lepsi są gospodarze, którzy zasłużenie prowadzą po golu strzelonym przez Szczepanka.

28
    Faulowany jeden z zawodników gości niedaleko pola karnego rywali. Za moment może być groźnie pod bramką Stali.

27
    Rzeszowianie od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

26
    Kolejna żółta kartka w tym meczu. Faulem na połowie rywali podpadł arbitrowi Gawlik.

24
    Przebudzili się nieco kaliszanie, ale cała akcja została zakończona niecelnym strzałem.

21
    Dobra interwencja Molendy po kolejnym strzale na bramkę przyjezdnych.

20
    Zablokowane zagranie w pole karne gości i rzeszowianie po raz drugi w tym meczu będą wykonywać rzut rożny.

18
    Z piątego metra wznawia grę Kaczorowski.

16
    Przejęli piłkę kaliszanie, ale obecnie nie potrafią podejść pod pole karne rywali.

15
    Mogło być 2:0! Ostemplował poprzeczkę potężnym strzałem Wolski!

14
    Świetne uderzenie Pieczary, ale piłka ostatecznie mija bramkę rywali.

13
    Od rzutu wolnego w środku pola zaczną gospodarze.

12
    Bardzo szybko obejmują prowadzenie miejscowi! Znakomita akcja Stali pewnie wykończona przez BŁAŻEJA SZCZEPANKA!

10
    W środkowej strefie boiska utrzymują się obecnie przy piłce gospodarze.

8
    Prawym skrzydłem próbowali przedrzeć się pod pole karne rywali rzeszowianie, ale bez skutku.

7
    Przyjezdni od rzutu wolnego w odległości około czterdziestu metrów od bramki rywali.

5
    Urazy doznał jeden z zawodników KKS-u i mamy przerwę w grze.

3
    Upomniany także Tunkiewicz.

2
    Groźnie zapowiadała się akcja gospodarzy, ale ostatecznie przejęli piłkę kaliszanie. Chwilę później faulował Sylwestrzak i arbiter już w drugiej minucie sięga po kartkę.

1

Oba zespoły walczą o awans do baraży. Emocji w Stalowej Woli nie powinno zabraknąć. Do śledzenia relacji live zapraszamy Państwa od godziny 13:00. Do usłyszenia!

Poprzedni mecz obu ekipy zakończył się triumfem 2:0 Stali. Gole dla "Żurawi" zdobyli Dawid Olejarka oraz Wojciech Reiman z rzutu karnego.

Mecz sąsiadów z tabeli. Aktualnie Stal zajmuje szóstą, a KKS siódmą pozycję w stawce. Obie ekipy dzieli zaledwie trzy oczka! Remis w tym meczu nie zadowoli żadnej z drużyn.

Przed nami 29. kolejka eWinner II ligi. Będziemy z Państwem w Stalowej Woli. Grająca w roli gospodarza Stal Rzeszów podejmie KKS Kalisz.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Gole: 12. Szczepanek, 36. Sławek, 50. Olejarka – 40. Walencik, 60. Gordillo, 88. Gordillo

Kartki:   2. Sylwestrzak (STL), 42. Góra (STL), 42. Góra (STL), 79. Olejarka (STL) – 3. Tunkiewicz (KKL), 26. Gawlik (KKL), 35. Mączyński (KKL), 44. Głowacki (KKL), 83. Hołota (KKL)

Spudłowany karny!: 45. Tunkiewicz (KKL), bramkarz Kaczorowski obronił