Stal Rz. – KKS 3:3 (koniec) | Chojniczanka – Wigry 1:1 (koniec)
Stal Rzeszów
3:3 (2:1)
KKS 1925 Kalisz
Piątek 23.04.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Stalowa Wola. • 2. Liga • 29. kolejka

83
    Puszczają nerwy zawodnikom obu drużyn. Upomniany przez arbitra został tym razem Hołota.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Olejarka (Stal Rzeszów).

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Głowacki (KKS 1925 Kalisz).

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Góra (Stal Rzeszów).

42

35
    Przewinienie Mączyńskiego niedaleko własnego pola karnego! Żółta kartka dla zawodnika KKS-u i niezła okazja dla rywali.

26
    Kolejna żółta kartka w tym meczu. Faulem na połowie rywali podpadł arbitrowi Gawlik.

3
    Upomniany także Tunkiewicz.

2
    Groźnie zapowiadała się akcja gospodarzy, ale ostatecznie przejęli piłkę kaliszanie. Chwilę później faulował Sylwestrzak i arbiter już w drugiej minucie sięga po kartkę.

Gole: 12. Szczepanek, 36. Sławek, 50. Olejarka – 40. Walencik, 60. Gordillo, 88. Gordillo

Kartki:   2. Sylwestrzak (STL), 42. Góra (STL), 42. Góra (STL), 79. Olejarka (STL) – 3. Tunkiewicz (KKL), 26. Gawlik (KKL), 35. Mączyński (KKL), 44. Głowacki (KKL), 83. Hołota (KKL)

Spudłowany karny!: 45. Tunkiewicz (KKL), bramkarz Kaczorowski obronił