Korona – ŁKS 1:2 (koniec) | Jastrzębie – Termalica 0:0 (koniec) | Chrobry – GKS T. 1:0 (koniec)
Resovia – Zagłębie S. 1:2 (koniec) | Radomiak – Odra O. 1:0 (koniec)
Radomiak Radom
1:0 (0:0)
Odra Opole
Sobota 24.04.2021, 19:10 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • Fortuna 1 Liga • 26. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (21:05:53)

Posiadanie piłki: 53% : 47%.
    Strzały na bramkę: 6:4.
    Strzały niecelne: 9:1.
    Rzuty rożne: 8:2.
    Spalone: 3:1.
    Faule: 10:17.

Radomiak powrócił do zwyciężania po poniesionym w środku tygodnia niepowodzeniu w Tychach. Podopieczni Dariusza Banasika wygrali 1:0 z Odrą Opole, a jedyne skuteczne uderzenie do bramki oddał niewiele po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych Felipe Nascimento. Przyjezdni nie zdołali na nie odpowiedzieć do ostatniego gwizdka.

90+3

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

90
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Bogusz.

88
    Ostatnie szanse przyjezdnych na zapunktowanie. Piłka szybuje w kierunku bramki strzeżonej przez Mateusza Kochalskiego.

87
    Trafił swój na swego. Ani jeden zawodnik, ani drugi nie zamierzał doprowadzić do przedostania się przeciwnika z piłką w niebezpieczne miejsce. Ostatecznie sędzia uznał, że w tej walce zostały przekroczone przepisy piłkarskie. Faul.

85
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Angielski, na boisku pojawia się Sokół.

82
    Pozostało kilka minut opolanom i teraz to oni są zobligowani do wymieniania podań na połowie przeciwnika w ataku pozycyjnym.

80
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Mikinic.

80
    Konrad Nowak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

76
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Niziołek, na boisku pojawia się Kort.

76
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Janus, na boisku pojawia się Żak.

76
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Czapliński, na boisku pojawia się Surzyn.

75
    Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu bliżej zdobycia kompletu punktów pozostają gospodarze. Radomiak chroni zaliczkę wypracowaną przez Felipe Nascimento.

73
    Radomiak stara się rozsądnie pozostawać w posiadaniu futbolówki na połowie przeciwnika. Podopieczni Dariusza Banasika nie pozwalają na dojście do głosu swoim przeciwnikom.

71
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Piech, na boisku pojawia się Wróbel.

70
    Konfrontacje w centralnej części boiska. Piłkarze nie przebierali w środkach, mimo to sędzia nie zdecydował się tym razem na użycie gwizdka. Arbiter pozwala pograć zawodnikom.

Gole: 66. Nascimento

Kartki:   42. Czapliński (ODO), 80. Nowak (ODO)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 9:1. Rzuty rożne: 8:2. Spalone: 3:1. Foule: 10:17.
    Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, R. Rossi, Cichocki, Abramowicz, Kaput, Karwot, Kozak, Gąska (90. Bogusz), Mikita (64. Nascimento), Angielski (85. Sokół).

Zmiany: Majchrowicz – Świdzikowski, Bogusz, Banasiak, Scheidt, Nascimento, Fortes, Sokół, Sirk.

Odra Opole: Kuchta – Szrek, Żemło, Wypych, Matuszewski, Niziołek (76. Kort), Drewniak, Nowak (80. Mikinic), Czapliński (76. Surzyn), Janus (76. Żak), Piech (71. Wróbel).

Zmiany: Rosa – Tabiś, Winiarczyk, Mikinic, Kort, Surzyn, Żak, Wróbel, Gancarczyk.

Sędziowie: Łukasz Szczech (Warszawa)