Polkowice – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Hutnik – Garbarnia 2:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Znicz 2:2 (koniec)
Ostróda – Śląsk II 4:1 (koniec) | Bytovia – Motor 0:1 (koniec) | GKS K. – Skra 2:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:1 (0:0)
Motor Lublin
Sobota 24.04.2021, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • 2. Liga • 29. kolejka

Spotkanie w Bytowie dobiegło końca! Miejscowi przeważali, ale to rywale strzelili gola i zgarniają trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (19:56:18)

90+5

90+5
    Ostatnia akcja gospodarzy i niecelne uderzenie.

90+4
    Rzut wolny dla Bytovii na połowie rywali. To może być ostatnia szansa miejscowych na doprowadzenie do remisu.

90+1
    Taktyczne przewinienie Camargo i zasłużona żółta kartka.

90
    Bytowianie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

88
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Kieca.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Rak (Motor Lublin).

85
    Przyjezdni od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

84
    Niecelne uderzenie na bramkę Motoru. Nie spieszy się ze wznowieniem gry Madejski.

82
    Rozsądnie utrzymują się teraz przy piłce na własnej połowie boiska zawodnicy z Lublina.

80
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Kumoch, na boisku pojawia się Bednarczyk.

79
    Szybka kontra przyjezdnych i teraz to oni będą mieli korner.

78
    Zablokowane uderzenie na bramkę Motoru, ale będą mieli jeszcze rzut rożny miejscowi.

76
    Rzucili się do odrabiania strat gospodarze.

74
    Gol dla Motoru!
    Goście obejmują prowadzenie! PAWEŁ MOSKWIK wpisuje się na listę strzelców!

73
    Kolejny rzut wolny dla przyjezdnych w środku pola.

71
    Zbyt ostro walczył o piłkę w środku pola Lech i arbiter raz jeszcze sięga po kartkę.

70
    Dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

Gole: 74. Moskwik

Kartki:   59. Sezonienko (BTW), 67. Giel (BTW), 71. Lech (BTW), 90+1. Camargo (BTW) – 23. Bogacz (MOT), 30. Cichocki (MOT), 54. Kumoch (MOT), 56. Swędrowski (MOT), 87. Rak (MOT)