Red Dragons – FC Reiter 2:0 (koniec) | GI Malepszy – Piast 2:2 (koniec) | Lębork – Nova Gliwice 4:2 (koniec)
Red Devils – Dreman 3:5 (koniec)
Red Dragons Pniewy
2:0 (0:0)
FC Reiter Toruń
Niedziela 25.04.2021, 14:00FOGO Futsal Ekstraklasa • 30. kolejka

Spotkanie w Pniewach dobiegło końca! Smoki były skuteczniejsze i pokonały FC Reiter Toruń 2:0. Dziękuję za uwagę! (15:31:24)

40
    Gol dla Red Dragons!
    Przechwycili piłkę pniewianie, a precyzyjnym strzałem z własnej połowy na pustą bramką popisał się PIOTR BŁASZYK!

40
    Mimo gry z lotnym golkiperem nie potrafią stworzyć sobie okazji do oddania strzału przyjezdni.

39
    Znakomicie rozegrana akcja przez gości, ale spudłował z niewielkiej odległości Spychalski!

39
    O czas poprosił szkoleniowiec zespołu gospodarzy.

39
    Bardzo dobra interwencja Błaszczyka, a po chwili minimalnie niecelna dobitka Mrówczyńskiego z dystansu!

38
    Rykoszet po uderzeniu Mrówczyńskiego z dystansu. Tylko korner dla gości.

38
    Podcinany na dwunastym metrze był Mrówczyński. Rzut wolny dla FC Reiter.

37
    Z lotnym golkiperem grają torunianie.

37
    Z kontratakiem ruszył Skrzypek, ale w łatwy sposób stracił piłkę na rzecz rywala.

36
    Przerwa na życzenie szkoleniowca drużyny gości.

36
    Mogło być 1:1! Zza pole karnego uderzał Wojciechowski, a gospodarzy przed utratą bramki uratował słupek!

35
    Z kolejnym atakiem ruszyli miejscowi. Nukri na prawą stronę do Kubiaka, który jednak uderzył ponad poprzeczką.

34
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Trochę zakotłowało się w polu karnym gospodarzy i ostatecznie trafienie zaliczone PIOTROWI BŁASZYKOWI!

34
    Mrówczyński niedokładnie do Żebrowskiego i od autu rozpoczną miejscowi.

33
    Ciekawie rozegrana akcja przez gospodarzy, ale ostatecznie wybronili się rywale.

32
    Znakomita interwencja Naparły po akcji Skrzypka lewą stroną! Tylko korner dla Smoków.

32
    Faule: 3-4.

31
    Niecelne wykończenie akcji przez pniewian.

30
    Dobra interwencja Błaszczyka i tylko rzut rożny dla ekipy z Torunia.

29
    Bardzo dobrze przechwycił piłkę Nukri. Odegrał do Stankowiaka, który nieznacznie pomylił się z większej odległości!

29
    Pierwszy raz w tym spotkaniu sięga po kartkę arbiter. Upomniany został Piotr Błaszyk.

29
    Zaostrzyła się gra w Pniewach. Kilka rzutów wolnych w krótkim odstępie czasu.

28
    Zablokowane uderzenie Mrówczyńskiego. Jeszcze raz od autu przyjezdni.

28
    Faul Michała Roja na połowie rywali. Po dwa przewinienia mają obydwie ekipy.

26
    Było groźnie! Wszystko zaczęło się od straty torunian na połowie rywali. Błaszyk obsłużył podaniem Skrzypka, ale ten zakończył akcję strzałem obok słupka!

25
    Zbyt mocne zagranie do Kubiaka i piłka wyszła poza linię końcową.

24
    Ładna akcja Skrzypka zakończona mocnym strzałem! Piłka przeszła po rękach Naparły i gospodarze będą mieli rzut rożny.

24
    Podciął Kubiaka Spychalski i obie ekipy mają po jednym przewinieniu na swoim koncie.

23
    Jakiegoś urazu doznał Skrzypek w środku pola i arbiter przerywa grę.

23
    Raz jeszcze mocno niecelnie Spychalski po zagraniu z rzutu wolnego.

23
    Wyraźny faul Michała Roja na lewym skrzydle. Rzut wolny z dogodnej odległości dla przyjezdnych.

22
    Zablokowane zagranie Szczepaniaka. Torunianie od autu na połowie rywali.

21

Do przerwy bez goli w Pniewach! Obie ekipy miały po jednej bardzo dobrej okazji, ale poza tym nie dzieje się wiele. Świadczy również o tym liczba fauli – jedno przewinienie po stronie miejscowych, zero po stronie przyjezdnych. Miejmy nadzieję, że po zmianie stron poziom emocji wzrośnie. Zostańcie z nami!

20

20
    Znakomicie zapowiadała się kontra gospodarzy, ale w kluczowym momencie zagranie Błaszyka do Roja zostało przecięte przez jednego z rywali!

19
    Nie zdołał utrzymać piłki w boisku na lewej stronie Wojciechowski. Od autu miejscowi.

18
    Zderzył się ze Szczepaniakiem Skrzypek i nie podnosi się z parkietu. Chwila przerwy w grze.

18
    Niecelnie z ostrego kąta uderzał Nukri.

17
    Niezła akcja gospodarzy, ale nie zdołał skutecznie jej wykończyć Stankowiak.

16
    Na własnej połowie wymieniają się teraz podaniami miejscowi. Coraz wyżej podchodzą pod rywali torunianie.

15
    Przerwa na życzenie Łukasza Frajtaga, szkoleniowca gospodarzy.

14
    Rozpędził się Nukri, ale piłka po jego mocnym strzale odbiła się od jednego z zawodników gości.

13
    Faule: 1-0.

12
    Strzał Skrzypka w sam środek bramki i pewnie interweniuje Naparło.

12
    Od autu na własnej połowie gospodarze.

10
    Bardzo dobra akcja gości! Wojciechowski wypatrzył Mrówczyńskiego, ale ten posłał piłkę obok słupka!

10
    Zupełnie nieudane uderzenie Spychalskiego po zagraniu z rzutu wolnego.

9
    O czas poprosił grający trener drużyny gości, Łukasz Żebrowski.

9
    Indywidualna akcja Szczepaniaka. Faulowany przez Stankowiaka był zawodnik torunian i goście mają rzut wolny blisko pola karnego rywali.

7
    Bardzo dobry wślizg Mrówczyńskiego, który w czysty sposób odebrał piłkę rywalowi.

6
    Kolejna znakomita akcja gospodarzy, ale po zagraniu Skrzypka nie trafił do bramki Gładyszewski!

5
    Kolejny atak pniewian, ale tym razem nie udało im się oddać strzału na bramkę rywali.

4
    Minimalnie niecelne uderzenie Gładyszewskiego po dobrze rozegranym rzucie rożnym!

4
    Skuteczna interwencja Naparło po strzale Skrzypka. Korner dla gospodarzy.

3
    Niecelne uderzenie Mrówczyńskiego z większej odległości.

2
    Prawym skrzydłem wyprowadzał kontrę torunian Mrówczyński, ale nie zdołał utrzymać się przy piłce.

1

Protokół meczowy:

Red Dragons Pniewy:
    Błaszczyk (R. Roj) – Kubiak, M. Roj, Skrzypek, Nukri, Stankowiak, Miałkas, Gładyszewski, Błaszyk

Football Club Toruń:
    Iwanek, Naparło – Wojciechowski, Waszak, Szczepaniak, Spychalski, Lewandowski, Machałowski, Bocian, Żebrowski, Mrówczyński

Sędzia I: Artur Mital
    Sędzia II: Monika Czudzinowicz
    Sędzia III: Jacek Kubiszyn
    Sędzia czasowy: Mateusz Tarnowy.

Początek spotkania w niedzielę o 14:00. Składy obu drużyn podamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Zapraszam na wspólne emocje!

Obsada sędziowska:

Obie ekipy znajdują się w podobnym położeniu. Miejscowi uzbierali 43 punkty i plasują się na szóstej lokacie. Torunianie są na ósmym miejscu z dorobkiem 39 "oczek".

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 30. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. W Pniewach miejscowe Red Dragons podejmie FC Reiter Toruń.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Gole: 34. Błaszyk, 40. Błaszyk

Kartki:   29. Błaszyk (PNI)