Red Dragons – FC Reiter 2:0 (koniec) | GI Malepszy – Piast 2:2 (koniec) | Lębork – Nova Gliwice 4:2 (koniec)

Gol dla Red Dragons!
    Przechwycili piłkę pniewianie, a precyzyjnym strzałem z własnej połowy na pustą bramką popisał się PIOTR BŁASZYK!

39
    Znakomicie rozegrana akcja przez gości, ale spudłował z niewielkiej odległości Spychalski!

39
    Bardzo dobra interwencja Błaszczyka, a po chwili minimalnie niecelna dobitka Mrówczyńskiego z dystansu!

36
    Mogło być 1:1! Zza pole karnego uderzał Wojciechowski, a gospodarzy przed utratą bramki uratował słupek!

34
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Trochę zakotłowało się w polu karnym gospodarzy i ostatecznie trafienie zaliczone PIOTROWI BŁASZYKOWI!

29
    Pierwszy raz w tym spotkaniu sięga po kartkę arbiter. Upomniany został Piotr Błaszyk.

26
    Było groźnie! Wszystko zaczęło się od straty torunian na połowie rywali. Błaszyk obsłużył podaniem Skrzypka, ale ten zakończył akcję strzałem obok słupka!

20
    Znakomicie zapowiadała się kontra gospodarzy, ale w kluczowym momencie zagranie Błaszyka do Roja zostało przecięte przez jednego z rywali!

10
    Bardzo dobra akcja gości! Wojciechowski wypatrzył Mrówczyńskiego, ale ten posłał piłkę obok słupka!

6
    Kolejna znakomita akcja gospodarzy, ale po zagraniu Skrzypka nie trafił do bramki Gładyszewski!