Znicz – Błękitni 0:2 (koniec) | GKS K. – Wigry 2:2 (koniec) | Olimpia G. – Skra 2:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Garbarnia 1:2 (koniec) | Polkowice – Śląsk 2:2 (koniec) | Lech II P. – KKS 2:0 (koniec)
Hutnik – Motor 5:0 (koniec) | Ostróda – Bytovia 1:1 (koniec)

Strzelcem bramki ISHMAEL BAIDOO.

Będzie jeszcze gorąco w drugiej połowie spotkania. Takiego otwarcia oczekiwali od siebie gospodarze po powrocie z szatni na boisko. Po golu kontaktowym Ishmaela Baidoo ataki Pogoni powinny być jeszcze bardziej huraganowe.

33
    Gol dla Garbarnii!
    Strzelcem bramki DANIEL MORYS.

Gospodarze jeszcze nie otrząsnęli się po stracie pierwszego gola, a piłka ponownie znalazła się w ich bramce. Garbarnia Kraków na dwubramkowym prowadzeniu i w kwadransie poprzedzającym przerwę wykonuje ona zdecydowane kroki w kierunku zwycięstwa.

31
    Strzelcem bramki TOMASZ KOŁBON.

Świetna akcja przeprowadzona przez przyjezdnych i to oni po nieco ponad dwóch kwadransach są na prowadzeniu. Pogoń Siedlce trafiona i będzie w opałach w dalszej fazie spotkania.

Gole: 55. Baidoo – 31. Kołbon, 33. Morys

Kartki:   4. Danielewicz (SDL), 77. Repka (SDL), 90+4. Ocenas (SDL) – 24. Duda (GRB), 72. Masiuda (GRB), 76. Feliks (GRB)

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
    Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 8:1. Spalone: 2:3. Foule: 20:14.
    Pogoń Siedlce: Klebaniuk – Kołoczek, Ocenas, Repka, Olszewski, Danielewicz, Sewerzyński (46. Rymek), Baidoo, Kozłowski (81. Pierzchała), Wróblewski (46. Preuss), Przybecki.

Zmiany: Misztal – Pierzchała, Piotrowski, Leszczuk, Rymek, Preuss, Brodziński, Tadrowski, Nojszewski.

Garbarnia Kraków: Frątczak – Morys (58. Kuczak), Laskoś, Rutkowski, Pająk (71. Masiuda), Duda (58. Surma), Kołbon, Górski (65. Radwanek), Marszalik, Feliks, Fidziukiewicz.

Zmiany: Kozioł – Masiuda, Radwanek, Kuczak, Wacławek, Kardas, Surma, Janik.

Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)