Błękitni – Garbarnia 0:0 (koniec) | Lech II P. – Chojniczanka 1:2 (koniec) | Znicz – KKS 0:2 (koniec)
Olimpia E. – Śląsk II 1:4 (koniec) | Polkowice – Bytovia 5:0 (koniec) | Hutnik – Ostróda 1:2 (koniec)

Strzelcem bramki KRZYSZTOF WICKI.

Nie dało się lepiej otworzyć drugiej części spotkania niż zrobił to Sokół Ostróda. Nie minęła nawet minuta po przerwie i przyjezdni objęli prowadzenie. Kompletnie zaskoczona została obrona Hutnika Kraków.

19
    Strzelcem bramki RAFAŁ SIEMASZKO.

Ekspresowa odpowiedź przyjezdnych. Rafał Siemaszko kazał gospodarzom szybko zapomnieć o swoim prowadzeniu. Nie poddali się po mocnym ciosie piłkarze Sokoła Ostróda i ponownie jest remis na Suchych Stawach.

15
    Gol dla Hutnika!
    Strzelcem bramki PATRYK KIELIŚ.

Hutnik zamknął premierowy kwadrans spotkania skutecznym atakiem. Piłka trafiła do Patryka Kielisia, a ten znalazł sposób na pokonanie Błażeja Niezgody i zdobył prowadzenie dla gospodarzy.

Gole: 15. Kieliś – 19. Siemaszko, 46. Wicki

Kartki:   25. Wojcinowicz (HUT), 41. Drąg (HUT), 87. Handzlik (HUT), 89. Ozimek (HUT) – 14. Mazurowski (SOK), 35. Soszyński (SOK), 90+4. Siemaszko (SOK)   90+3. Drąg (HUT)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 2:3. Rzuty rożne: 7:6. Spalone: 2:0. Foule: 17:14.
    Hutnik Kraków: Leszczyński – Wojcinowicz, Stawarczyk (67. Bernal), Kędziora, Olszewski, Drąg, Gajda, Ozimek, Kieliś, Świątek (67. Sobala), Handzlik.

Zmiany: Dul – Jaklik, Sobala, Bełczowski, Zmorzyński, Tetych, Bernal, Hafez, Kitliński.

Sokół Ostróda: Niezgoda – Wicki, Zimmer, Mazurowski, Wolny, Więcek, Zalewski, Żwir, Soszyński, Siemaszko (90. Czajkowski), Rugowski (80. Okuniewicz).

Zmiany: Trelowski – Dobosz, Maj, Okuniewicz, Turek, Mozler, Czajkowski.

Sędziowie: Leszek Lewandowski (Zabrze)