Hutnik – Olimpia G. 0:1 (koniec) | Lech II P. – Znicz 2:0 (po dogrywce) | Ostróda – Błękitni 4:2 (po dogrywce)
Pogoń Sdl. – Olimpia E. 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Bytovia 4:1 (koniec)
koniec po dogrywce
Sokół Ostróda
4:2 (0:1)
Błękitni Stargard
Środa 04.08.2021, 17:00 • Stadion Miejski, Ostróda • Fortuna Puchar Polski • Runda kwalifikacyjna

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:28:02)

Posiadanie piłki: 52% : 48%.
    Strzały na bramkę: 10:13.
    Strzały niecelne: 7:4.
    Rzuty rożne: 6:7.
    Spalone: 4:2.
    Faule: 21:17.

Sokół Ostróda w kolejnej rundzie Fortuna Pucharu Polski. Emocjonująca rywalizacja ze zwrotami akcji zakończona rezultatem 4:2 dla przedstawiciela eWinner II ligi. W podstawowym czasie bliżej awansu byli Błękitni Stargard, ale nie potrafili wykorzystać przewagi gola oraz zawodnika w polu. Wytrwali gospodarze rozstrzygnęli pojedynek dwoma uderzeniami w doliczonym czasie.

114
    Błękitni mieli wolną przestrzeń na przeprowadzenie szybkiego ataku. Nie wszystko wyszło tak, jak mogli sobie zaplanować lub zamarzyć. Drużyna zgubiła tempo i pozwoliła rywalom ustawić się w defensywie.

112
    Sokół jest dobrze przygotowany kondycyjnie do tego meczu, nawet w obecnej sytuacji przeszkadza przeciwnikom swoimi groźnymi atakami.

109
    Były krótkie spory między zawodnikami, które opóźniły wznowienie rywalizacji z autu. Wszystko zostało już wyjaśnione przez sędziego i piłka ponownie sunie po murawie stadionu.

107
    Żółtą kartkę otrzymuje . (Błękitni Stargard).

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Świetna pierwsza połowa dogrywki dla Sokoła Ostróda. Dwie zdobyte w niej bramki dają ogromną przewagę przed kwadransem zamykającym pojedynek.

105
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

104
    Gol dla Sokoła!

Wygląda na to, że jest po zabawie w Ostródzie. Sokół z drugim skutecznym atakiem w dogrywce, a dwubramkowa zaliczka gwarantuje dużo spokoju przed ostatnimi minutami spotkania. Gospodarze chyba już bezpieczni!

101
    Żółtą kartkę otrzymuje . (Sokół Ostróda).

100
    Dobre zarządzanie wynikiem przez ostródzian. Nie pozwalają oni na złapanie odpowiedniego rytmu podopiecznym Macieja Sayeda.

97
    Dobra próba, ale została zablokowana przez ciasno ustawionych na linii pola karnego obrońców. Gospodarze muszą budować atak od początku. Piłka wróciła bliżej środka boiska. Czekamy na kolejne sytuacje podbramkowe w tym spotkaniu.

95
    Po raz pierwszy w meczu to bardziej doświadczona drużyna ma za zadanie obronić prowadzenie. Sokół Ostróda bliżej awansu.

91

Pierwsza akcja w dogrywce, minęło nieco ponad 20 sekund i Sokół Ostróda jest na prowadzeniu. To trzeci gol, który gospodarze strzelili w dziesięciu. Wytrwali są i zbierają owoce!

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Gole: 52. ., 87. ., 91. ., 104. . – 2. ., 76. .

Kartki:   41. . (SOK), 63. . (SOK), 74. . (SOK), 101. . (SOK) – 82. . (BSS), 90+2. . (BSS), 107. . (BSS)   48. . (SOK)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 10:13. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 6:7. Spalone: 4:2. Foule: 21:17.
    Sokół Ostróda: Rabin – Słupski, Klimek, Dymerski, Faltyński, Flak, Skórecki, Dzięcioł, Chojnowski, Wasiak, Urban.

Zmiany: Wojno – Dowgiałło, Rugowski, Żyznowski, Sobolewski, Stępień, Archacki, Drabik, Przyborowski.