Hutnik – Olimpia G. 0:1 (koniec) | Lech II P. – Znicz 2:0 (po dogrywce) | Ostróda – Błękitni 4:2 (po dogrywce)
Pogoń Sdl. – Olimpia E. 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Bytovia 4:1 (koniec)
koniec po dogrywce
Lech II Poznań
2:0 (0:0)
Znicz Pruszków
Środa 04.08.2021, 16:00 • Stadion Leśny, Wronki • Fortuna Puchar Polski • Runda kwalifikacyjna

Lech II Poznań w kolejnej rundzie Pucharu Polski! Gospodarze wygrali 2:0 po dwóch golach strzelonych w drugiej połowie dogrywki. Dziękuję za uwagę! (18:33:23)

120+2

120+1
    Gol dla Lecha!
    No to po zawodach! Po zagraniu z prawego skrzydła skutecznym wykończeniem popisał się DAMIAN KOŁTAŃSKI!

120
    Rzut wolny dla gospodarzy w środkowej strefie boiska.

119
    Nie wypuszczą już chyba tego prowadzenia z rąk poznaniacy. Za moment ostatnia minuta spotkania, a przy piłce drużyna Lecha.

116
    Kolejorz obejmuje prowadzenie! Po zagraniu Kaczmarka z niedużej odległości piłkę do bramki rywali wpakował ŁUKASZ SPŁAWSKI!

114
    Znów jakieś problemy zdrowotne u jednego z lechitów.

110
    Rośnie przewaga Lecha. Przed momentem bardzo dobrze e defensywie interweniował Lewczuk.

108
    Jeden z zawodników gości upomniany żółtą kartką.

106
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Klupś, na boisku pojawia się Kołtański.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

105
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

104
    Powolne tempo gry w dogrywce. Kto wie, czy o awansie nie zadecyduje konkurs rzutów karnych.

100
    Niedokładnie w ofensywie goście i od bramki wznowią grę rywale.

99
    Gospodarze przy piłce na własnej połowie boiska. Brakuje ciekawych okazji podbramkowych.