GKS K. – Arka 2:4 (koniec) | GKS T. – Chrobry 1:0 (koniec) | Polkowice – Stomil 2:2 (koniec)
GKS Tychy
1:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Czwartek 16.09.2021, 20:30 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 7. kolejka

Spotkanie w Tychach dobiegło końca! Gospodarze wygrali po golu Tomasza Malca w samej końcówce. Dziękuję za uwagę! (22:22:51)

90+4

90+2
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Steblecki, na boisku pojawia się Pawlusiński.

90+1
    Próbują odpowiedzieć na trafienie rywali przyjezdni, ale póki co tyszanie skutecznie się bronią.

89
    Gol dla GKS-u!
    Cios w końcówce! Akcje tyszan precyzyjnie wykończył TOMASZ MALEC i jest 1:0!

86
    Rzut wolny dla Chrobrego w okolicach własnego pola karnego.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Kozina (GKS Tychy).

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy któryś z zespołów zdoła strzelić decydującego gola?

78
    Akcja miejscowych zakończona niecelnym strzałem przez Stebleckiego.

77
    Korner dla GKS-u.

76
    Niedokładnie goście i od wrzutu z autu wznowią grę tyszanie.

74
    Niezła szansa Chrobrego po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale skutecznie interweniował Jałocha.

73
    Rzut rożny wywalczyli goście po akcji lewym skrzydłem.

70
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Machaj.
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Cywka.

68
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Biel, na boisku pojawia się Kargulewicz.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Mandrysz (Chrobry Głogów).

65
    Spokojnie wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska przyjezdni.

63
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez miejscowych grę z piątego metra wznawia Leszczyński.

60
    Godzina gry w Tychach za nami. W dalszym ciągu utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

58
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Jaroch, na boisku pojawia się Grzeszczyk.
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Jakub Piątek, na boisku pojawia się Żytek.
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Janiak, na boisku pojawia się Kozina.

56
    Niecelnie uderzał Kolenc.

55
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Turski, na boisku pojawia się van der Heijden.

54
    Pierwsza w tym spotkaniu żółta kartka. Upomniany został Połap.

52
    Faulowany jeden z zawodników Chrobrego i goście rozpoczną od rzutu wolnego we własnym polu karnym.

51
    Niezła okazja tyszan, ale niecelnym strzałem zakończył ją Szymura.

50
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Pierwsza połowa za nami. Raz przeważali jedni, raz drudzy, ale żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola. Za niespełna kwadrans wracamy na drugą odsłonę, zostańcie z nami!

45+1

45
    Jedną minutę doliczył arbiter.

43
    Jeden z zawodników gospodarze doznał urazu i mamy przerwę w grze.

42
    Na własnej połowie wymieniają się podaniami przyjezdni.

40
    Goście od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

38
    Uderzał Steblecki, ale zabrakło precyzji.

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Czy którejś z drużyn uda się w tym czasie strzelić premierowego gola?

34
    Zakotłowało się w polu karnym głogowian, ale ostatecznie strzał Biela został zablokowany!

32
    Przebudzili się miejscowi po nieco słabszym okresie. Zablokowane dośrodkowanie w szesnastkę Chrobrego.

29
    Jeszcze jeden rzut rożny, ale znów bez celnego strzału na bramkę strzeżoną przez Jałochę.

27
    Bez większego zagrożenia pod bramką GKS-u. Nadal jednak przy piłce głogowianie.

25
    Kolejny korner dla gości.

24
    Okres inicjatywy po stronie Chrobrego. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

21
    Rzut rożny dla ekipy z Głogowa.

20
    Posiadanie piłki: 64% – 36%.

19
    Nieco chaosu w środku pola, ale ostatecznie przejęli na dłużej piłkę tyszanie.

17
    Znów nieco zabrakło wykończenia gospodarzom.

15
    Coraz częściej zaczynają dochodzić do głosu goście. Po nieco słabszym początku to dobry prognostyk dla kibiców z Głogowa.

14
    Jak na razie mało przerw w grze. Zaledwie jeden faul – w wykonaniu miejscowych.

12
    Pierwsza akcja Chrobrego również zakończona niecelnym uderzeniem.

11
    Radzą sobie z kolejnym atakiem rywali przyjezdni.

9
    Pierwszy strzał na bramkę gości. Niecelny, więc z piątego metra wznowi grę golkiper Chrobrego.

6
    Skutecznie przerwali akcję rywali głogowianie. Bez strzału na bramkę Leszczyńskiego.

4
    Początek pod dyktando GKS-u. Gospodarze chcą narzucić swój styl gry.

3
    Próbowali ruszyć lewym skrzydłem tyszanie, ale musieli wycofać futbolówkę.

1

Protokół meczowy:

GKS Tychy:
    Jałocha (C) – Połap, Nedić, Szymura, Wołkowicz – Janiak, Steblecki, Jaroch, J. Piątek, Biel – Malec
    Rezerwowi:
    Odyjewski – Sołowiej, Mańka, Grzeszczyk, Żytek, Kargulewicz, Pawlusiński, K. Piątek, Kozina

Chrobry Głogów:
    Leszczyński – Ziemann, Praznovsky (C), Bougaidis, Banasiak, Mandrysz, Kolenc, Bochnak, Lebedyński, Piła, Turski
    Rezerwowi:
    Dybowski – Iwanowicz, Michalec, van der Heijden, Ilków-Gołąb, Cywka, Dziąbek, Tupaj, Machaj

Łukasz Kuźma (Białystok).

Początek spotkania w czwartek o godzinie 20:30. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Obie ekipy w podobny sposób rozpoczęły sezon. GKS jest siódmy z jedenastoma punktami na koniec. Chrobry ma o jedno oczko mniej i jest na dziewiątej pozycji.

Serdecznie zapraszam na relację z zaległego meczu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Tychach miejscowy GKS podejmie Chrobrego Głogów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Gole: 89. Malec

Kartki:   83. Kozina (GKT) – 66. Mandrysz (CHR1)