GKS K. – Arka 2:4 (koniec) | GKS T. – Chrobry 1:0 (koniec) | Polkowice – Stomil 2:2 (koniec)
GKS Tychy
1:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Czwartek 16.09.2021, 20:30 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 7. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Serdecznie zapraszam na relację z zaległego meczu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Tychach miejscowy GKS podejmie Chrobrego Głogów.

Obie ekipy w podobny sposób rozpoczęły sezon. GKS jest siódmy z jedenastoma punktami na koniec. Chrobry ma o jedno oczko mniej i jest na dziewiątej pozycji.

Początek spotkania w czwartek o godzinie 20:30. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

GKS Tychy:
    Jałocha (C) – Połap, Nedić, Szymura, Wołkowicz – Janiak, Steblecki, Jaroch, J. Piątek, Biel – Malec
    Rezerwowi:
    Odyjewski – Sołowiej, Mańka, Grzeszczyk, Żytek, Kargulewicz, Pawlusiński, K. Piątek, Kozina

Chrobry Głogów:
    Leszczyński – Ziemann, Praznovsky (C), Bougaidis, Banasiak, Mandrysz, Kolenc, Bochnak, Lebedyński, Piła, Turski
    Rezerwowi:
    Dybowski – Iwanowicz, Michalec, van der Heijden, Ilków-Gołąb, Cywka, Dziąbek, Tupaj, Machaj

Łukasz Kuźma (Białystok).

1

3
    Próbowali ruszyć lewym skrzydłem tyszanie, ale musieli wycofać futbolówkę.

4
    Początek pod dyktando GKS-u. Gospodarze chcą narzucić swój styl gry.

6
    Skutecznie przerwali akcję rywali głogowianie. Bez strzału na bramkę Leszczyńskiego.

9
    Pierwszy strzał na bramkę gości. Niecelny, więc z piątego metra wznowi grę golkiper Chrobrego.

11
    Radzą sobie z kolejnym atakiem rywali przyjezdni.

12
    Pierwsza akcja Chrobrego również zakończona niecelnym uderzeniem.

14
    Jak na razie mało przerw w grze. Zaledwie jeden faul – w wykonaniu miejscowych.

15
    Coraz częściej zaczynają dochodzić do głosu goście. Po nieco słabszym początku to dobry prognostyk dla kibiców z Głogowa.

17
    Znów nieco zabrakło wykończenia gospodarzom.

19
    Nieco chaosu w środku pola, ale ostatecznie przejęli na dłużej piłkę tyszanie.

20
    Posiadanie piłki: 64% – 36%.

21
    Rzut rożny dla ekipy z Głogowa.

24
    Okres inicjatywy po stronie Chrobrego. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

25
    Kolejny korner dla gości.

27
    Bez większego zagrożenia pod bramką GKS-u. Nadal jednak przy piłce głogowianie.

29
    Jeszcze jeden rzut rożny, ale znów bez celnego strzału na bramkę strzeżoną przez Jałochę.

32
    Przebudzili się miejscowi po nieco słabszym okresie. Zablokowane dośrodkowanie w szesnastkę Chrobrego.

34
    Zakotłowało się w polu karnym głogowian, ale ostatecznie strzał Biela został zablokowany!

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Czy którejś z drużyn uda się w tym czasie strzelić premierowego gola?

38
    Uderzał Steblecki, ale zabrakło precyzji.

40
    Goście od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

42
    Na własnej połowie wymieniają się podaniami przyjezdni.

43
    Jeden z zawodników gospodarze doznał urazu i mamy przerwę w grze.

45
    Jedną minutę doliczył arbiter.

45+1

Pierwsza połowa za nami. Raz przeważali jedni, raz drudzy, ale żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola. Za niespełna kwadrans wracamy na drugą odsłonę, zostańcie z nami!

46

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

50
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

51
    Niezła okazja tyszan, ale niecelnym strzałem zakończył ją Szymura.

52
    Faulowany jeden z zawodników Chrobrego i goście rozpoczną od rzutu wolnego we własnym polu karnym.

54
    Pierwsza w tym spotkaniu żółta kartka. Upomniany został Połap.

55
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Turski, na boisku pojawia się van der Heijden.

56
    Niecelnie uderzał Kolenc.

58
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Jaroch, na boisku pojawia się Grzeszczyk.
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Jakub Piątek, na boisku pojawia się Żytek.
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Janiak, na boisku pojawia się Kozina.

60
    Godzina gry w Tychach za nami. W dalszym ciągu utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

63
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez miejscowych grę z piątego metra wznawia Leszczyński.

65
    Spokojnie wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska przyjezdni.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Mandrysz (Chrobry Głogów).

68
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Biel, na boisku pojawia się Kargulewicz.

70
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Machaj.
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Cywka.

73
    Rzut rożny wywalczyli goście po akcji lewym skrzydłem.

74
    Niezła szansa Chrobrego po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale skutecznie interweniował Jałocha.

76
    Niedokładnie goście i od wrzutu z autu wznowią grę tyszanie.

77
    Korner dla GKS-u.

78
    Akcja miejscowych zakończona niecelnym strzałem przez Stebleckiego.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy któryś z zespołów zdoła strzelić decydującego gola?

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Kozina (GKS Tychy).

86
    Rzut wolny dla Chrobrego w okolicach własnego pola karnego.

89
    Gol dla GKS-u!
    Cios w końcówce! Akcje tyszan precyzyjnie wykończył TOMASZ MALEC i jest 1:0!

90+1
    Próbują odpowiedzieć na trafienie rywali przyjezdni, ale póki co tyszanie skutecznie się bronią.

90+2
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Steblecki, na boisku pojawia się Pawlusiński.

90+4

Spotkanie w Tychach dobiegło końca! Gospodarze wygrali po golu Tomasza Malca w samej końcówce. Dziękuję za uwagę! (22:22:51)

Gole: 89. Malec

Kartki:   83. Kozina (GKT) – 66. Mandrysz (CHR1)