Skra – Arka 2:1 (koniec) | Polkowice – GKS K. 1:1 (koniec)
Skra Częstochowa
2:1 (1:0)
Arka Gdynia
Poniedziałek 20.09.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga • 9. kolejka

83
    Gol dla Arki!
    A jednak, jest bramka kontaktowa, nie poddają się gdynianie! Po zagraniu Adamczyka w pole karne rywali piłkę do siatki skierował KAROL CZUBAK!

77
    Gol dla Skry!
    Podwyższają prowadzenie częstochowianie! Wprowadzony przed sześcioma minutami KAMIL WOJTYRA skutecznie wykończył kontrę swojego zespołu!

20
    Sporo się działo w ostatnich minutach i mamy tego potwierdzenie – Skra obejmuje prowadzenie! Krzepisza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pokonał SZYMON SZYMAŃSKI!

Gole: 20. Szymański, 77. Wojtyra – 83. Czubak

Kartki:   75. Napora (SKC) – 66. Kasperkiewicz (ARK)