Pogoń Grodzisk Maz. – Motor 1:1 (koniec) | Ostróda – Ruch 1:3 (koniec) | KKS – Hutnik 2:0 (koniec)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1 (1:0)
Motor Lublin
Sobota 25.09.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Grodzisk Mazowiecki • 2. Liga • 10. kolejka

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim dobiegło końca! Ostatecznie miejscowa Pogoń dzieli się punktami z Motorem po remisie 1:1. Dziękuję za uwagę! (14:53:01)

90+4

90+3
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Wrzesiński, na boisku pojawia się Kobiera.

90+2
    Od autu w środkowej strefie boiska drużyna Pogoni.

90+1
    O trzy minuty przedłużony został ten mecz!

90
    Zablokowany na lewym skrzydle Wrzesiński. Korner dla miejscowych.

89
    Ładnie zabrał się z piłką Fidziukiewicz, ale ostatecznie faulem powstrzymał go Choroś. Kolejna kartka.

88
    Kolejne przewinienie jednego z gości. Faulował Ceglarz i to on zostaje upomniany żółtą kartką.

86
    Długo budowali swój atak lublinianie. Ostatecznie skończyło się to stratą i faulem Kołbona.

85
    Taktyczne przewinienie Kołaczka i w pełni zasłużona żółta kartka.

83
    Korner wywalczyli gospodarze.

82
    Zaostrzyła nam się gra w Grodzisku Mazowieckim. Arbiter podyktował teraz rzut wolny dla Motoru ku wściekłości miejscowych fanów.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Szykuje się ciekawa końcówka!

79
    Poszli za ciosem przyjezdni. Uderzał Firlej, ale niecelnie.

78
    Gol dla Motoru!
    Szybka akcja gości, ruszył z piłką MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ, który płaskim strzałem z kilkunastu metrów pokonał Halucha!

76
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Jean Franco, na boisku pojawia się Sacharuk.

74
    Skutecznie poradzili sobie z kolejnym atakiem rywali miejscowi. Z piątego metra wznowi grę golkiper Pogoni.

73
    Niezły strzał Firleja z dystansu, ale czujnie zachował się Haluch! Tylko korner dla Motoru.

72
    Od autu na wysokości linii środkowej boiska przyjezdni.

70
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Kalinowski, na boisku pojawia się Jaroń.

69
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Swędrowski, na boisku pojawia się Firlej.
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Moskwik, na boisku pojawia się Ryczkowski.

67
    Lublinianie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

66
    Na spalonym złapany Maślanka.

64
    Bardzo ciekawie zapowiadała się kontra Pogoni, ale ostatecznie nie udało się miejscowym pokonać Madejskiego!

62
    Wyraźnie faulował Błyszko w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla zawodnika Motoru.

61
    Ręką pomagał sobie przy przyjmowaniu futbolówki Kołaczek i arbiter przerwał akcję gospodarzy.

60
    Godzina gry w Grodzisku Mazowieckim za nami. Póki co utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

58
    Zupełnie nieudane dośrodkowanie Maślanki w pole karne Motoru.

57
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Król, na boisku pojawia się Kołbon.

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Kusiński (Motor Lublin).

55
    Nie schodzą teraz z połowy rywali goście.

53
    Seria rzutów rożnych dla przyjezdnych.

51
    Korner dla Motoru.

50
    Szukał swoim podaniem Jeana Franco Kołaczek, ale ostatecznie futbolówkę przechwycili defensorzy Motoru.

49
    Nieźle rozpoczęli drugą połowę gospodarze. Miejscowi nie zamierzają się ograniczać jedynie do defensywy.

46
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Wójcik, na boisku pojawia się Vitinho.
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Sędzikowski, na boisku pojawia się Polak.

46
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Theus, na boisku pojawia się Zembrowski.
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Gładysz, na boisku pojawia się Maślanka.

46

Ani minuty nie doliczył arbiter do pierwszej połowy spotkania. Póki co Pogoń prowadzi po golu strzelonym już w 7. minucie przez Jeana Franco. Wracamy za piętnaście minut, zostańcie z nami!

45

43
    Po akcji lewym skrzydłem rzut rożny wywalczył Moskwik.

42
    Szarżował na połowie rywali Fidziukiewicz, ale ostatecznie w czysty sposób został powstrzymany przez jednego z defensorów.

41
    Sporo chaosu w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi obecnie na dłużej utrzymać się przy piłce.

37
    Zakotłowało się w polu karnym Pogoni, ale ostatecznie wybronili się gospodarze.

36
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Przy piłce na własnej połowie lublinianie.

34
    Było ciekawie, ale w dogodnej sytuacji nie trafił w bramkę Najemski!

33
    Faulowany na lewym skrzydle Swędrowski. Za moment może być groźnie w polu karnym Pogoni.

32
    Znów zabrakło przyjezdnym dokładni w wykończeniu.

30
    Rozpędzony Wójcik powalony na murawę przez Zimmera i mamy pierwszą żółtą kartkę.

29
    Moskwik zagrał daleką piłkę za plecy obrońców do Fidziukiewicza, jednak podanie było za mocne i futbolówkę przechwycił stojący na piętnastym metrze golkiper gospodarzy.

28
    Spokojnie oczekują na rywali na własnej połowie miejscowi.

26
    Błąd Fidziukiewicza na własnej połowie, ale świetnym wyjściem przed pole karne popisał się Haluch!

25
    Ależ było groźnie! Strzelał Kalinowski, ale znakomitą interwencją popisał się golkiper Motoru!

23
    Niecelne uderzenie na bramkę Pogoni.

20
    Kolejna przerwa. W środku pola przewinił Jean Franco.

19
    Ucierpiał w jednym ze starć obrońca Motoru i mamy przerwę w grze.

16
    Uderzał Kłaczek, ale pewnie interweniował Madejski.

15
    Niebezpiecznie stracili piłkę na własnej połowie gospodarze, ale ostatecznie nie wykorzystali tego rywale.

12
    W środkowej strefie boiska faulowany był Kalinowski.

11
    Nieco rozkojarzeni wydają się być przyjezdni po utracie gola.

9
    Od rzutu wolnego na własnej połowie zawodnicy z Grodziska Mazowieckiego.

7
    Gol dla Pogoni!
    Miejscowi na prowadzeniu! Pierwsza akcja Pogoni, Lisowski dogrywa ze skrzydła, a w polu karnym najlepiej odnalazł się JEAN FRANCO!

6
    Spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska gospodarze.

4
    Niecelnie zza pola karnego uderzał Ceglarz.

2
    Ofensywnie rozpoczęli mecz przyjezdni. Nastrzelony został Sędzikowski i od bramki rozpocznie Haluch.

1

Protokół meczowy:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki:
    Haluch – Theus, Choroś, Gładysz, Zimmer – Kalinowski, Kołaczek (C), Owczarek, Lisowski – Wrzesiński – Jean Franco
    Rezerwowi:
    Dworak – Jaroń, Sacharuk, Kobiera, Łoś, Sobiecki, Maślanka, Zembrowski, Łukaszczyk

Motor Lublin:
    Madejski – Kusiński, Błyszko, Najemski, Moskwik (C), Swędrowski, Król, Ceglarz, Wójcik, Sędzikowski, Fidziukiewicz
    Rezerwowi:
    Kiełpin – Rozmus, Firlej, Cichocki, Kołbon, Vitinho, Ryczkowski, Polak, Rak

Paweł Kukla (Kraków).

Spotkanie poprowadzi Paweł Kukla. Pierwszy gwizdek o 13:00, a naszą relację rozpoczniemy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!

W Lublinie oczekiwania wyższe, ale i dyspozycja lepsza. Motor ma serię trzech zwycięstw i obecnie plasuje się na trzeciej lokacie z dorobkiem 17 punktów.

Gospodarze mają za sobą niezły okres. Po trzech porażkach z rzędu udało im się tyle meczów zremisować, a następnie dorzucić dwie wygrane. Obecnie Pogoń z 12 punktami na koncie jest jedenasta.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 10. kolejki eWinner 2. Ligi. W Grodzisku Mazowieckim tutejsza Pogoń podejmie Motor Lublin.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Gole: 7. Jean Franco – 78. Fidziukiewicz

Kartki:   30. Zimmer (PGO), 85. Kołaczek (PGO), 89. Choroś (PGO) – 56. Kusiński (MOT), 62. Błyszko (MOT), 88. Ceglarz (MOT)

Haluch – Theus (46. Zembrowski), Choroś, Gładysz (46. Maślanka), Zimmer – Kalinowski (70. Jaroń), Kołaczek (C), Owczarek, Lisowski – Wrzesiński (90+3. Kobiera) – Jean Franco (76. Sacharuk)

Zmiany:

Madejski – Kusiński, Błyszko, Najemski, Moskwik (C) (69. Ryczkowski), Swędrowski (69. Firlej), Król (57. Kołbon), Ceglarz, Wójcik (46. Vitinho), Sędzikowski (46. Polak), Fidziukiewicz