Pogoń Grodzisk Maz. – Motor 1:1 (koniec) | Ostróda – Ruch 1:3 (koniec) | KKS – Hutnik 2:0 (koniec)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1 (1:0)
Motor Lublin
Sobota 25.09.2021, 13:00 • Stadion Miejski, Grodzisk Mazowiecki • 2. Liga • 10. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 10. kolejki eWinner 2. Ligi. W Grodzisku Mazowieckim tutejsza Pogoń podejmie Motor Lublin.

Gospodarze mają za sobą niezły okres. Po trzech porażkach z rzędu udało im się tyle meczów zremisować, a następnie dorzucić dwie wygrane. Obecnie Pogoń z 12 punktami na koncie jest jedenasta.

W Lublinie oczekiwania wyższe, ale i dyspozycja lepsza. Motor ma serię trzech zwycięstw i obecnie plasuje się na trzeciej lokacie z dorobkiem 17 punktów.

Spotkanie poprowadzi Paweł Kukla. Pierwszy gwizdek o 13:00, a naszą relację rozpoczniemy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki:
    Haluch – Theus, Choroś, Gładysz, Zimmer – Kalinowski, Kołaczek (C), Owczarek, Lisowski – Wrzesiński – Jean Franco
    Rezerwowi:
    Dworak – Jaroń, Sacharuk, Kobiera, Łoś, Sobiecki, Maślanka, Zembrowski, Łukaszczyk

Motor Lublin:
    Madejski – Kusiński, Błyszko, Najemski, Moskwik (C), Swędrowski, Król, Ceglarz, Wójcik, Sędzikowski, Fidziukiewicz
    Rezerwowi:
    Kiełpin – Rozmus, Firlej, Cichocki, Kołbon, Vitinho, Ryczkowski, Polak, Rak

Paweł Kukla (Kraków).

1

2
    Ofensywnie rozpoczęli mecz przyjezdni. Nastrzelony został Sędzikowski i od bramki rozpocznie Haluch.

4
    Niecelnie zza pola karnego uderzał Ceglarz.

6
    Spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska gospodarze.

7
    Gol dla Pogoni!
    Miejscowi na prowadzeniu! Pierwsza akcja Pogoni, Lisowski dogrywa ze skrzydła, a w polu karnym najlepiej odnalazł się JEAN FRANCO!

9
    Od rzutu wolnego na własnej połowie zawodnicy z Grodziska Mazowieckiego.

11
    Nieco rozkojarzeni wydają się być przyjezdni po utracie gola.

12
    W środkowej strefie boiska faulowany był Kalinowski.

15
    Niebezpiecznie stracili piłkę na własnej połowie gospodarze, ale ostatecznie nie wykorzystali tego rywale.

16
    Uderzał Kłaczek, ale pewnie interweniował Madejski.

19
    Ucierpiał w jednym ze starć obrońca Motoru i mamy przerwę w grze.

20
    Kolejna przerwa. W środku pola przewinił Jean Franco.

23
    Niecelne uderzenie na bramkę Pogoni.

25
    Ależ było groźnie! Strzelał Kalinowski, ale znakomitą interwencją popisał się golkiper Motoru!

26
    Błąd Fidziukiewicza na własnej połowie, ale świetnym wyjściem przed pole karne popisał się Haluch!

28
    Spokojnie oczekują na rywali na własnej połowie miejscowi.

29
    Moskwik zagrał daleką piłkę za plecy obrońców do Fidziukiewicza, jednak podanie było za mocne i futbolówkę przechwycił stojący na piętnastym metrze golkiper gospodarzy.

30
    Rozpędzony Wójcik powalony na murawę przez Zimmera i mamy pierwszą żółtą kartkę.

32
    Znów zabrakło przyjezdnym dokładni w wykończeniu.

33
    Faulowany na lewym skrzydle Swędrowski. Za moment może być groźnie w polu karnym Pogoni.

34
    Było ciekawie, ale w dogodnej sytuacji nie trafił w bramkę Najemski!

36
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Przy piłce na własnej połowie lublinianie.

37
    Zakotłowało się w polu karnym Pogoni, ale ostatecznie wybronili się gospodarze.

41
    Sporo chaosu w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi obecnie na dłużej utrzymać się przy piłce.

42
    Szarżował na połowie rywali Fidziukiewicz, ale ostatecznie w czysty sposób został powstrzymany przez jednego z defensorów.

43
    Po akcji lewym skrzydłem rzut rożny wywalczył Moskwik.

45

Ani minuty nie doliczył arbiter do pierwszej połowy spotkania. Póki co Pogoń prowadzi po golu strzelonym już w 7. minucie przez Jeana Franco. Wracamy za piętnaście minut, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Theus, na boisku pojawia się Zembrowski.
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Gładysz, na boisku pojawia się Maślanka.

46
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Wójcik, na boisku pojawia się Vitinho.
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Sędzikowski, na boisku pojawia się Polak.

49
    Nieźle rozpoczęli drugą połowę gospodarze. Miejscowi nie zamierzają się ograniczać jedynie do defensywy.

50
    Szukał swoim podaniem Jeana Franco Kołaczek, ale ostatecznie futbolówkę przechwycili defensorzy Motoru.

51
    Korner dla Motoru.

53
    Seria rzutów rożnych dla przyjezdnych.

55
    Nie schodzą teraz z połowy rywali goście.

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Kusiński (Motor Lublin).

57
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Król, na boisku pojawia się Kołbon.

58
    Zupełnie nieudane dośrodkowanie Maślanki w pole karne Motoru.

60
    Godzina gry w Grodzisku Mazowieckim za nami. Póki co utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

61
    Ręką pomagał sobie przy przyjmowaniu futbolówki Kołaczek i arbiter przerwał akcję gospodarzy.

62
    Wyraźnie faulował Błyszko w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla zawodnika Motoru.

64
    Bardzo ciekawie zapowiadała się kontra Pogoni, ale ostatecznie nie udało się miejscowym pokonać Madejskiego!

66
    Na spalonym złapany Maślanka.

67
    Lublinianie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

69
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Swędrowski, na boisku pojawia się Firlej.
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Moskwik, na boisku pojawia się Ryczkowski.

70
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Kalinowski, na boisku pojawia się Jaroń.

72
    Od autu na wysokości linii środkowej boiska przyjezdni.

73
    Niezły strzał Firleja z dystansu, ale czujnie zachował się Haluch! Tylko korner dla Motoru.

74
    Skutecznie poradzili sobie z kolejnym atakiem rywali miejscowi. Z piątego metra wznowi grę golkiper Pogoni.

76
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Jean Franco, na boisku pojawia się Sacharuk.

78
    Gol dla Motoru!
    Szybka akcja gości, ruszył z piłką MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ, który płaskim strzałem z kilkunastu metrów pokonał Halucha!

79
    Poszli za ciosem przyjezdni. Uderzał Firlej, ale niecelnie.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Szykuje się ciekawa końcówka!

82
    Zaostrzyła nam się gra w Grodzisku Mazowieckim. Arbiter podyktował teraz rzut wolny dla Motoru ku wściekłości miejscowych fanów.

83
    Korner wywalczyli gospodarze.

85
    Taktyczne przewinienie Kołaczka i w pełni zasłużona żółta kartka.

86
    Długo budowali swój atak lublinianie. Ostatecznie skończyło się to stratą i faulem Kołbona.

88
    Kolejne przewinienie jednego z gości. Faulował Ceglarz i to on zostaje upomniany żółtą kartką.

89
    Ładnie zabrał się z piłką Fidziukiewicz, ale ostatecznie faulem powstrzymał go Choroś. Kolejna kartka.

90
    Zablokowany na lewym skrzydle Wrzesiński. Korner dla miejscowych.

90+1
    O trzy minuty przedłużony został ten mecz!

90+2
    Od autu w środkowej strefie boiska drużyna Pogoni.

90+3
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Wrzesiński, na boisku pojawia się Kobiera.

90+4

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim dobiegło końca! Ostatecznie miejscowa Pogoń dzieli się punktami z Motorem po remisie 1:1. Dziękuję za uwagę! (14:53:01)

Gole: 7. Jean Franco – 78. Fidziukiewicz

Kartki:   30. Zimmer (PGO), 85. Kołaczek (PGO), 89. Choroś (PGO) – 56. Kusiński (MOT), 62. Błyszko (MOT), 88. Ceglarz (MOT)

Haluch – Theus (46. Zembrowski), Choroś, Gładysz (46. Maślanka), Zimmer – Kalinowski (70. Jaroń), Kołaczek (C), Owczarek, Lisowski – Wrzesiński (90+3. Kobiera) – Jean Franco (76. Sacharuk)

Zmiany:

Madejski – Kusiński, Błyszko, Najemski, Moskwik (C) (69. Ryczkowski), Swędrowski (69. Firlej), Król (57. Kołbon), Ceglarz, Wójcik (46. Vitinho), Sędzikowski (46. Polak), Fidziukiewicz