Śląsk II – Ostróda 0:0 (koniec) | Lech II P. – Garbarnia 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – KKS 1:0 (koniec)
Ruch – Stal Rz. 0:0 (koniec)
Ruch Chorzów
0:0 (0:0)
Stal Rzeszów
Niedziela 03.10.2021, 14:45 • Stadion Miejski, Chorzów • 2. Liga • 11. kolejka

Spotkanie w Chorzowie dobiegło końca! Ostatecznie Ruch bezbramkowo zremisował ze Stalą. Dziękuję za uwagę! (16:38:52)

90+3

90+1
    O trzy minuty przedłużony został ten mecz!

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Będzieszak (Ruch Chorzów).

89
    Rzut wolny dla Stali bardzo blisko pola karnego rywali. Może być groźnie pod bramką Ruchu!

87
    Na spalonym złapany jeden z zawodników Stali.

86
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Prokić, na boisku pojawia się Sławek.

84
    Na własnej połowie faulowany Będzieszak i arbiter przerywa akcję przyjezdnych.

82
    Skutecznie ustawiają się teraz w defensywie chorzowianie.

80
    Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Obecnie w natarciu Stal.

79
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Wójtowicz, na boisku pojawia się Będzieszak.
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Mokrzycki, na boisku pojawia się Wyroba.

77
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Danielewicz, na boisku pojawia się Olejarka.
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Michalik, na boisku pojawia się Maciejewski.

74
    Rzut wolny w środku pola dla Stali.

73
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce miejscowi.

72
    Nieskutecznie w ofensywie przyjezdni.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca spotkania. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

69
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Foszmańczyk, na boisku pojawia się Żagiel.
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Szkatuła, na boisku pojawia się Kowalski.