3:0 (2:0)
Motor Lublin
Niedziela 07.11.2021, 13:002. Liga • 16. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 16. kolejki eWinner 2. Ligi. W Stężycy miejscowa Radunia zmierzy się z Motorem Lublin.

Obie ekipy spisują się w tym sezonie niemal identycznie. Radunia ma 23 punkty i jest szósta. Motor uzbierał "oczko" mniej i zajmuje ósme miejsce.

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 13:00. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

Radunia Stężyca:
    Tułowiecki – Kosznik, Szur, Bashlai, Kuźniarski, Wojowski, Deja, Witek, Łuczak, Szuprytowski, Retlewski
    Rezerwowi:
    Czajkowski – Lizakowski, Murawski, Piotrowski, Fadecki, Miller, Surdykowski

Motor Lublin:
    Madejski – Rozmus, Swędrowski, Fidziukiewicz, Król, Cichocki, Wójcik, Kusiński, Vitinho, Polak, Ceglarz
    Rezerwowi:
    Kiełpin – Błyszko, Firlej, Ropski, Moskwik, Sędzikowski, Kołbon, Ryczkowski, Rak

Karol Arys (Szczecin).

1

2
    Już pierwsza akcja gospodarzy i wywalczony rzut rożny.

3
    Ładnie to rozegrali gospodarze. Zagranie na czternasty metr do Szuprytowskiego, który jednak strzelił ponad poprzeczką.

5
    Lublinianie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

7
    Zablokowane dośrodkowanie z lewego skrzydła w szesnastkę Raduni i korner dla przyjezdnych.

10
    Akcja Motoru prawym skrzydłem, ale bez strzału na bramkę rywali.

11
    Kolejne uderzenie Szuprytowskiego, ale skutecznie zablokowali go rywale.

12
    Bardzo groźnie w polu karnym Motoru po dośrodkowaniu Łuczaka z rzutu wolnego, ale ostatecznie wybronili się goście.

13
    Brzydko faulował Deja i arbiter słusznie upomniał go żółtą kartką.

15
    Kolejny rzut wolny dla Raduni niedaleko pola karnego Motoru.

16
    Kontra lublinian zakończona niezbyt udanym dośrodkowaniem. Piłkę spokojnie wyłapał Tułowiecki.

17
    Niecelne uderzenie Króla z okolic osiemnastego metra.

18
    Sporo przerywanej gry w ostatnich minutach. Teraz Wojowski przewracany przez Kusińskiego.

20
    Korner dla gości.

21
    Kolejne przewinienie Kusińskiego na Wojowskim, niemal na linii pola karnego. Tym razem nie upiecze się zawodnikowi Motoru, będzie kartka.

22
    Niecelne wykończenie dośrodkowania z rzutu wolnego i z piątego metra wznowi grę Madejski.

23
    Gol dla Radunii!
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Znakomitym uderzeniem z woleja zza pola karnego popisał się DAMIAN SZUPRYTOWSKI!

25
    Nie zamierzają się ograniczać do defensywy zawodnicy ze Stężycy. Kolejne ataki gospodarzy.

26
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Kusiński, na boisku pojawia się Sędzikowski.

27
    Dobra interwencja Witka w defensywie.

30
    Nieco spokojniejszy fragment tego spotkania. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

31
    Niezłe płaskie uderzenie Sędzikowskiego zza linii pola karnego, ale udanie interweniował Tułowiecki! Tylko korner dla Motoru.

32
    Lublinianie od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

33
    Gorąco pod bramką Raduni! Uderzał Ceglarz, ale po raz kolejny skutecznie broni Tułowiecki.

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Od bramki wznawia grę golkiper Raduni.

36
    Posiadanie piłki: 54% – 46%.

38
    Bardzo mocne opady deszczu w Stężycy.

39
    Prostopadłe zagranie do Fidziukiewicza przecięte przez jednego z defensorów Raduni.

40
    Łuczak sfaulowany na połowie rywali. Szykuje się kolejne dośrodkowanie w pole karne Motoru.

42
    Korner dla miejscowych.

43
    Minął się z piłką Łuczak po dośrodkowaniu Szuprytowskiego ze skrzydła.

44
    Podwyższają prowadzenie gospodarze! Fenomenalna indywidualna akcja DAMIANA SZUPRYTOWSKIEGO zakończona płaskim uderzeniem z ośmiu metrów!

45

Do przerwy Radunia prowadzi z Motorem 2:0. Oba gole strzelił Damian Szuprytowski i trzeba przyznać, że i jedna, i druga bramka były przepiękne. Na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Vitinho, na boisku pojawia się Ryczkowski.

47
    Zablokowane uderzenie Sędzikowskiego.

50
    Niewiele brakowało! Zabrał się z piłką Retlewski, ale uderzył minimalnie obok bramki!

51
    Tym razem niecelnie strzelał Deja.

53
    Od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego gospodarze.

54
    Na spalonym złapany Retlewski.

56
    Niezłe dośrodkowanie Ryczkowskiego z prawego skrzydła, ale zabrakło wykończenia.

57
    Bardzo dobrze broni Madejski strzał Retlewskiego z niewielkiej odległości!

59
    Kolejna okazja Raduni, ale bez skutecznego strzału na bramkę.

60
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Ceglarz, na boisku pojawia się Firlej.

61
    Tułowiecki pewnie wyłapuje piłkę po wrzutce Fidziukiewicza z lewej strony boiska.

62
    Wójcik faulowany przez Kuźniarskiego niedaleko pola karnego rywali.

63
    Potężne uderzenie Króla z okolic dwudziestego metra, ale wybił piłkę przed siebie Tułowiecki!

65
    Znów broni Tułowiecki.

66
    Sporo niedokładności teraz w poczynaniach gospodarzy.

68
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Szuprytowski, na boisku pojawia się Miller.

70
    Piłka zatrzepotała w siatce Motoru, ale gol nie został uznany! Pozycję spaloną wyłapał arbiter.

71
    Od autu na wysokości linii środkowej boiska gospodarze.

73
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Król, na boisku pojawia się Kołbon.

75
    Korner dla lublinian.

76
    Akcja Raduni lewym skrzydłem przerwana faulem przez jednego z piłkarzy Motoru.

78
    Retlewski faulowany w środkowej strefie boiska.

80
    Cichocki przewracany w szesnastce Raduni i będzie rzut karny dla gości!

81
    Nie ma gola! Wyczuł intencje Fidziukiewicza Tułowiecki, rzucił się w prawo i wyłapał piłkę po zbyt lekkim płaskim uderzeniu!

83
    Nie poddają się jeszcze lublinianie mimo niekorzystnego wyniku i niewykorzystanego rzutu karnego.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Swędrowski (Motor Lublin).

86
    No to po zawodach! Po zagraniu w pole karne Motoru skutecznym wykończeniem popisał się DAWID RETLEWSKI!

87
    Lublinianie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

88
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Deja, na boisku pojawia się Fadecki.

90
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Bashlai, na boisku pojawia się Murawski.
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Łuczak, na boisku pojawia się Lizakowski.

90+1
    O dwie minuty przedłużył arbiter ten mecz.

90+2

Pogrom w Stężycy! Radunia była dziś zdecydowanie lepsza, czego konsekwencją jest zwycięstwo z Motorem 3:0. Dziękuję za uwagę! (14:49:44)

Gole: 23. Szuprytowski, 44. Szuprytowski, 86. Retlewski

Kartki:   13. Deja (STZ) – 21. Kusiński (MOT), 84. Swędrowski (MOT)

Spudłowany karny!: 81. Fidziukiewicz (MOT), bramkarz Tułowiecki obronił

Tułowiecki – Kosznik, Szur, Bashlai (90. Murawski), Kuźniarski, Wojowski, Deja (88. Fadecki), Witek, Łuczak (90. Lizakowski), Szuprytowski (68. Miller), Retlewski

Zmiany:

Madejski – Rozmus, Swędrowski, Fidziukiewicz, Król (73. Kołbon), Cichocki, Wójcik, Kusiński (26. Sędzikowski), Vitinho (46. Ryczkowski), Polak, Ceglarz (60. Firlej)