Montreal – Tampa | 2:3 (koniec) | | | Ottawa – NY Islanders | 3:5 (koniec) | | | Toronto – Columbus | 5:4 (koniec) |
Detroit – Nashville | 2:5 (koniec) | | | Buffalo – Anaheim | 0:2 (koniec) | | | Winnipeg – Carolina | 2:4 (koniec) |
St. Louis – Florida | 4:3 (po dogrywce) | | | Chicago – NY Rangers | 2:6 (koniec) | | | Edmonton – Minnesota | 1:4 (koniec) |
San Jose – Calgary | 5:3 (koniec) |
Magnitogorsk – Kunlun | 6:4 (koniec) | | | Czelabińsk – Sankt Petersburg | 1:4 (koniec) | | | Czerepowiec – Helsinki | 3:4 (po dogrywce) |
Niżniekamsk – Novosibirsk | 0:3 (koniec) | | | Din. Mińsk – Podolsk | 1:4 (koniec) | | | Jarosław – Omsk | 3:2 (koniec) |
CSKA Moskwa – Niżny Nowogród | 2:5 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Władywostok | 1:2 (1:2 po rz. karnych) | | | Din. Ryga – Chabarowsk | 1:2 (koniec) |
finał
Lokomotiw Jarosław
3:2
(2:1, 0:1, 1:0)
Avangard Omsk
Składy i statystyki:
4. Denis Alexejev (Kajumov), 5. Arťom Iljenko (J. Averin), 60. A. Anisimov (Kajumov) – 1. C. Knight (Gricjuk, Pokka), 30. Tolčinskij (Sošnikov, N. Jakupov)
Sędziowie: Gofman, Naumov – Sadovnikov, Šalagin
Widownia: 1 671
Spudłowany karny!:
Lokomotiw Jarosław:
Pasquale (D. Isajev) – Rafikov, A. Marčenko (C), Barancev, Jelesin, M. Osipov, Čerepanov, Misjul – Boucher, A. Anisimov (A), Kajumov – Polunin, Kraskovskij, Korškov – Denis Alexejev, Georgij Ivanov, J. Averin (A) – P. Kudrjavcev, Arťom Iljenko, Tesanov – Perevalov.
Zmiany:
Trener: Igor Nikitin
Avangard Omsk: Š. Hrubec (Vasilij Děmčenko, Dianov) – Pokka, Šaripzjanov (A), Kaski, Jemelin (C), Běreglazov, K. Gotovec, Čisťakov – Gricjuk, C. Knight (A), Sošnikov – N. Jakupov, K. Semjonov, Tolčinskij – I. Tělegin, Prochorkin, Brjukvin – N. Komarov, Kablukov, Dědunov.
Zmiany:
Trener: Bob Hartley
Zmiany:
Trener: Igor Nikitin
Avangard Omsk: Š. Hrubec (Vasilij Děmčenko, Dianov) – Pokka, Šaripzjanov (A), Kaski, Jemelin (C), Běreglazov, K. Gotovec, Čisťakov – Gricjuk, C. Knight (A), Sošnikov – N. Jakupov, K. Semjonov, Tolčinskij – I. Tělegin, Prochorkin, Brjukvin – N. Komarov, Kablukov, Dědunov.
Zmiany:
Trener: Bob Hartley
Sędziowie: Gofman, Naumov – Sadovnikov, Šalagin
Widownia: 1 671
Strzelcem bramki CORBAN KNIGHT. Asysta Arsenij Gricjuk, Ville Pokka.
Strzelcem bramki DENIS ALEXEJEV. Asysta Artur Kajumov.
Strzelcem bramki ARŤOM ILJENKO. Asysta Jegor Averin.
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Artur Kajumov – 2 min., uderzanie).
Kara dla Avangard Omsk (Arsenij Gricjuk – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
Strzelcem bramki SERGEJ TOLČINSKIJ. Asysta Nikita Sošnikov, Nail Jakupov.
Strzelcem bramki ARŤOM ANISIMOV. Asysta Artur Kajumov.