Montreal – Chicago | 0:2 (koniec) | | | Toronto – Tampa | 3:5 (koniec) | | | Columbus – Anaheim | 1:2 (1:2 po rz. karnych) |
NY Islanders – Nashville | 3:4 (koniec) | | | St. Louis – Detroit | 6:2 (koniec) | | | Calgary – Carolina | 1:2 (po dogrywce) |
Edmonton – Boston | 2:3 (koniec) | | | Seattle – Winnipeg | 0:3 (koniec) | | | Los Angeles – Dallas | 4:0 (koniec) |
San Jose – Minnesota | 2:5 (koniec) |
Barys – Kunlun | 7:4 (koniec) | | | Magnitogorsk – Sankt Petersburg | 1:5 (koniec) | | | Bars – Niżniekamsk | 5:2 (koniec) |
Czerepowiec – Omsk | 2:3 (koniec) | | | Jarosław – Jekaterynburg | 0:2 (koniec) | | | Din. Mińsk – Niżny Nowogród | 1:2 (koniec) |
Sp. Moskwa – Helsinki | 2:0 (koniec) | | | Din. Ryga – Podolsk | 2:3 (po dogrywce) |
finał
Lokomotiw Jarosław
0:2
(0:0, 0:2, 0:0)
Awtomobilist Jekaterynburg
57:14
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Patrice Cormier – 2 min., zahaczanie).
|
|
56:42
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Maxim Osipov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
49:50
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Michail Beljajev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
46:37
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Jesse Blacker – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
46:08
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Pavel Kulikov – 2 min., trzymanie).
|
|
37:45
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Patrice Cormier – 2 min., symulacja).
|
|
31:59
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Denis Alexejev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
24:30
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Alexandr Jelesin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
18:30
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Artur Kajumov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
13:46
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Jegor Averin – 2 min., trzymanie kija).
|
Składy i statystyki:
35. Ščemerov, 40. P. Cormier (Romancev)
Sędziowie: Běljajev, Goffman – Viljugin, Stroganov.
Widownia: 1615
Spudłowany karny!:
Lokomotiw Jarosław:
D. Isajev (Pasquale) – Rafikov, A. Marčenko, Jelesin, Barancev, Čerepanov, M. Osipov, Misjul – A. Anisimov, Boucher, Kajumov – Kraskovskij, Korškov, Polunin – J. Averin, Denis Alexejev, Georgij Ivanov – M. Beljajev, Arťom Iljenko, Perevalov – Berjozkin.
Zmiany:
Trener: I. Nikitin.
Awtomobilist Jekaterynburg: Galkin (Šikin) – Gurkin, Blacker, Ščemerov, Trjamkin, Zborovskij, Alexej Vasilevskij, Valerij Sitnikov – Prince, Šumakov, S. Da Costa – Bělousov, B. Macek, Spooner – S. Bočarov, Romancev, P. Cormier – Chripunov, V. Kuzněcov, P. Kulikov – I. Ovčinnikov.
Zmiany:
Trener: N. Zavaruchin.
Zmiany:
Trener: I. Nikitin.
Awtomobilist Jekaterynburg: Galkin (Šikin) – Gurkin, Blacker, Ščemerov, Trjamkin, Zborovskij, Alexej Vasilevskij, Valerij Sitnikov – Prince, Šumakov, S. Da Costa – Bělousov, B. Macek, Spooner – S. Bočarov, Romancev, P. Cormier – Chripunov, V. Kuzněcov, P. Kulikov – I. Ovčinnikov.
Zmiany:
Trener: N. Zavaruchin.
Sędziowie: Běljajev, Goffman – Viljugin, Stroganov.
Widownia: 1615