Red Dragons – FIT-MORNING Gredar 3:1 (koniec) | Jagiellonia – Lubawa 1:4 (koniec) | GI Malepszy – Legia 3:1 (koniec)
Piast – Clearex 9:0 (koniec) | FC Reiter – Rekord 2:8 (koniec)
Red Dragons Pniewy
3:1 (3:1)
FIT-MORNING Gredar Brzeg
Sobota 12.02.2022, 16:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Pniewy • FOGO Futsal Ekstraklasa • 16. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:30:42)

Po przerwie ani jednego uderzenia do bramki, a to cieszy futsalistów Red Dragons Pniewy. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 3:1 po przerwie reprezentacyjnej.

40

39
    Jeszcze jedna przerwa na żądanie szkoleniowca.

38
    Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

35
    Pozostało pięć minut do końca konfrontacji w Pniewach.

34
    Coraz mniej czasu na poprawienie wyniku mają futsaliści z Brzegu w konfrontacji z pniewianami.

33
    Piotr Błaszyk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

33
    Od rzutu rożnego gospodarze. Przed wykonaniem stałego fragmentu gry porozumiewawcze gesty. Kopnięcie nieprzyjemne, ale poradziła sobie defensywa przeciwnika i nie dopuściła do oddania strzału do siatki.

32
    Dwa faule pniewian przy trzech przewinieniach przyjezdnych.

30
    Druga połowa spotkania już na półmetku.

28
    Po stracie futsalówki na połowie przeciwnika gospodarze ratowali się natychmiast przewinieniem, które miało uniemożliwić przeciwnikom przeprowadzenie kontrataku. Skuteczne zachowanie, a i obyło się bez żółtego kartonika.

26
    Drugie przewinienie przyjezdnych po przerwie.

24
    Przyjezdni natrafiają na dobrze zorganizowanych i zdyscyplinowanych w obronie przeciwników.

23
    Na razie po jednym przewinieniu na koncie obu drużyn.

22
    Mecz został wznowiony po czasie spędzonym przez drużyny w szatniach. Był czas na zmodyfikowanie planu na mecz na podstawie tego, co wydarzyło się przed przerwą. Zobaczymy, która z ekip przystąpi do zdecydowanego ataku.

21

Pierwsza połowa zakończona przy dwubramkowym prowadzeniu Red Dragons Pniewy. Gospodarze są zdecydowanie bliżej odniesienia zwycięstwa po przerwie reprezentacyjnej.