Red Dragons – FIT-MORNING Gredar 3:1 (koniec) | Jagiellonia – Lubawa 1:4 (koniec) | GI Malepszy – Legia 3:1 (koniec)
Piast – Clearex 9:0 (koniec) | FC Reiter – Rekord 2:8 (koniec)
Red Dragons Pniewy
3:1 (3:1)
FIT-MORNING Gredar Brzeg
Sobota 12.02.2022, 16:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Pniewy • FOGO Futsal Ekstraklasa • 16. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:30:42)

Po przerwie ani jednego uderzenia do bramki, a to cieszy futsalistów Red Dragons Pniewy. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 3:1 po przerwie reprezentacyjnej.

40

39
    Jeszcze jedna przerwa na żądanie szkoleniowca.

38
    Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

35
    Pozostało pięć minut do końca konfrontacji w Pniewach.

34
    Coraz mniej czasu na poprawienie wyniku mają futsaliści z Brzegu w konfrontacji z pniewianami.

33
    Piotr Błaszyk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

33
    Od rzutu rożnego gospodarze. Przed wykonaniem stałego fragmentu gry porozumiewawcze gesty. Kopnięcie nieprzyjemne, ale poradziła sobie defensywa przeciwnika i nie dopuściła do oddania strzału do siatki.

32
    Dwa faule pniewian przy trzech przewinieniach przyjezdnych.

30
    Druga połowa spotkania już na półmetku.

28
    Po stracie futsalówki na połowie przeciwnika gospodarze ratowali się natychmiast przewinieniem, które miało uniemożliwić przeciwnikom przeprowadzenie kontrataku. Skuteczne zachowanie, a i obyło się bez żółtego kartonika.

26
    Drugie przewinienie przyjezdnych po przerwie.

24
    Przyjezdni natrafiają na dobrze zorganizowanych i zdyscyplinowanych w obronie przeciwników.

23
    Na razie po jednym przewinieniu na koncie obu drużyn.

22
    Mecz został wznowiony po czasie spędzonym przez drużyny w szatniach. Był czas na zmodyfikowanie planu na mecz na podstawie tego, co wydarzyło się przed przerwą. Zobaczymy, która z ekip przystąpi do zdecydowanego ataku.

21

Pierwsza połowa zakończona przy dwubramkowym prowadzeniu Red Dragons Pniewy. Gospodarze są zdecydowanie bliżej odniesienia zwycięstwa po przerwie reprezentacyjnej.

20

20
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki MAKSYM PAUTIAK.

Pniewianie przymierzyli do bramki na początku pierwszej połowy spotkania i zrobi to również w ostatniej minucie. Maksym Pautiak zadowolony z podwyższenia prowadzenia.

18
    Przerwa na żądanie szkoleniowca.

18
    Michał Grochowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

18
    Jose Santiago napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

17
    Groźne uderzenie spoza linii pola bramkowego. Golkiper nie musiał interweniować, ale do końca kontrolował tor lotu piłki, która przeleciała nieznacznie obok słupka.

15
    Przyjezdni ponownie muszą organizować się do odrabiania strat do przeciwnika z Wielkopolski.

14
    Strzelcem bramki NIKITA STOROŻUK.

Ataki gospodarzy przyniosły efekt. Odzyskali oni prowadzenie dzięki strzałowi Nikity Storożuka.

11
    Odrobina spokoju w poczynaniach obu drużyn.

10
    Pierwsza połowa meczu na półmetku.

8
    Musieli sposobić się gospodarze do dynamicznego powrotu, ponieważ rozpędzeni w swoim kontrataku byli rywale. Ostatecznie podanie, które w założeniu miało być ostatnim, zostało zatrzymane przez zawodnika broniącego. Tylko rzut rożny.

7
    Po stracie prowadzenia gospodarze ponownie starają się transportować piłkę w okolicę bramki przeciwnika.

6
    Wyglądało to interesująco, ponieważ futsalówka toczyła się po boisku między zawodnikami w szybkim tempie. Znalazło się miejsce do oddania strzału, ale jak spod ziemi wyrósł defensor i popisał się blokiem. Wyłącznie korner.

5
    Po jednym faulu popełnionym przez oba zespoły.

4
    Pierwszy faul Red Dragons Pniewy.

3
    Gol dla FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg! Strzelcem bramki KAMIL KUCHARSKI.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź przyjezdnych. Piłka trafiła do Kamila Kucharskiego, a ten doskonale wiedział, co z nią zrobić.

2
    Przyglądamy się pierwszym niebezpiecznym atakom w tym meczu. Futsaliści powrócili do walki w lidze po długiej przerwie reprezentacyjnej.

1
    Strzelcem bramki PATRYK HOŁY.

Kapitalne otwarcie meczu w wykonaniu Red Dragons Pniewy. Pierwsze przyspieszenie i od razu futsalówka w bramce przyjezdnych.

1

Red Dragons Pniewy: Błaszczyk, R. Roj – Skrzypek, Gładyszewski, Kubiak, Miałkas, Pautiak, Kostecki, M. Roj, Storożuk, Stankowiak, Hoły, Błaszyk.
    Trenér: Łukasz Frajtag

FIT-MORNING Gredar Brzeg: Foltyn, Makowski – Nastai, Witek, Rojek, Santiago, Kucharski, Grochowski, Synowiec, Babijczuk, Konieczny.
    Trenér: Roman Smirnow

Sędziowie: Steczko, Dulański – Robakowski, Martyniuk.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Statscore Futsal Ekstraklasy w Pniewach. Red Dragons zmierzą się w nim z FIT-MORNING Gredarem Brzeg. Początek w sobotę o godzinie 16.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Gole: 1. Hoły, 14. Storożuk, 20. Pautiak – 3. Kucharski

Kartki:   33. Błaszyk (PNI) – 18. Santiago (BRZ), 18. Grochowski (BRZ)

Trener: Łukasz Frajtag

Trener: Roman Smirnow

Sędziowie: Steczko, Dulański – Robakowski, Martyniuk