Polska – Bośnia i Hercegowina 4:1 (koniec)
4:1 (2:1)
Bośnia i Hercegowina
Środa 15.06.2022, 15:30Reprezentacja Polski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:05:31)

Reprezentacja Polski odniosła przekonujące zwycięstwo w meczu z Bośnią i Hercegowiną. Przewaga, zdobyta w pierwszej połowie, została powiększona po przerwie na 4:1. Jedno z trafień Biało-Czerwonych było kuriozalne i wywołało duże protesty rozgoryczonych przeciwników.

40

39
    Ostatnie ataki w meczu.

38
    Szansa na poprawienie wyniku z rzutu wolnego. Piłka została ustawiona tuż obok pola bramkowego reprezentacji Polski. Moene i niecelne uderzenie. Bośnia i Hercegowina nadal bez gola w drugiej połowie.

37
    Zmarnowana seria rzutów rożnych dla zawodników w białych strojach z niebieskimi elementami.

36
    Jakby kompletnie zrezygnowani są Bośniacy i ich ostatnie rozegrania były pozbawione jakiegokolwiek ładu oraz składu.

35
    Wygrana reprezentacji Polski wydaje się być coraz pewniejsza dzięki trzybramkowemu prowadzeniu. Na dodatek Bośnia i Hercegowina ponownie na limicie pięciu fauli.

Gol dla Polski!

Historia jest dosyć prosta, a jednak niecodzienna. Gol prawie zdobyty ręką w futsalu! Michał Kałuża zdecydował się na dalekie wyrzucenie piłki. Chciał uruchomić kompana z zespołu i piłka została jeszcze muśnięta do bramki przez Tomasza Kriezela. 4:1!

32
    Poirytowani własną nieskutecznością są Bośniacy. Niezłe podanie otwierające, ale uderzenie ominęło bramkę przeciwnika. Ponownie Polska zdobiła kroczek w kierunku odniesienia zwycięstwa.

31
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem reprezentanta Polski.

30
    Druga połowa spotkania na półmetku.

29
    Spokojniejszy fragment rywalizacji. Polska pozwoliła rozgrywać przeciwnikom i idzie im to bardzo topornie.

28
    Napomnienie słowne od sędziego dla awanturującego się sztabu szkoleniowego reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

27
    Obrona Polski na całej długości i szerokości boiska. Nie pozwala ona na częste zagrażanie bramce strzeżonej przez Michała Kałużę.