Znicz – Radunia 3:1 (koniec)
Znicz Pruszków
3:1 (0:0)
Radunia Stężyca
Piątek 22.07.2022, 17:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • Runda 2

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:01:28)

Faule: 11:7.

Radunia Stężyca nacieszyła się prowadzeniem tylko przez trzy minuty w meczu ze Zniczem Pruszków. Rozdrażnieni rywale ruszyli do ataku i odwrócili wynik na 3:1.

90+4

90+4
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki MACIEJ FIRLEJ.

Poszli z kontratakiem gospodarze i potwierdzili drugim golem Macieja Firleja wyższość nad przeciwnikiem.

90+4
    Wojciech Łuczak (Radunia Stężyca) nie wykorzystał rzutu karnego. Świetna interwencja bramkarza prawdopodobnie na miarę dwóch punktów dla Znicza Pruszków.

90+2
    Rzut karny dla Raduni Stężyca! Zagranie ręką po dośrodkowaniu Cezarego Sauczka.

90+1
    Uderzenie Dawida Barnowskiego zostało poskromione przez Kacpra Tułowieckiego.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

88
    Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez drużynę z Kaszub. Całe zamieszanie zakończyło się niecelnym strzałem Jakuba Letniowskiego.

87
    Znicz Pruszków rozsądnie pozostaje na połowie przeciwnika i nie pozwala przeciwnikom na zorganizowanie się do ataku pozwalającego na wyrównanie.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia podstawowego czasu.

84
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
    z boiska schodzi Nagamatsu, na boisku pojawia się Możdżeń.

81
    Strzelcem bramki SHUMA NAGAMATSU.

Dwa razy piłka trafiła w poprzeczkę w bramce Kacpra Tułowieckiego. Radunia nie potraktowała poważnie tych ostrzeżeń. W 81. minucie Shuma Nagamatsu zakończył strzałem na 2:1 kombinacyjną akcję Znicza. Gospodarze na prowadzeniu!

79
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca:
    z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Łuczak.

79
    Gorąco w polu karnym Raduni Stężyca i ponownie sporo szczęścia miał Kacper Tułowiecki. Piłka po kolejnym uderzeniu odbiła się od poprzeczki!

78
    Gra została wznowiona i niewiele już czasu pozostało zespołom na rozstrzygnięcie spotkania w Pruszkowie.

76
    Przerwa na napoje.

Gole: 56. Firlej, 81. Nagamatsu, 90+4. Firlej – 53. Stępień

Kartki:   59. Juchymowicz (ZNI)

Spudłowany karny!: 90+4. Łuczak (STZ), bramkarz Misztal obronił

Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
    Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 7:8. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 0:0. Foule: 11:7.
    Znicz Pruszków: Misztal – Bogusławski, Juchymowicz, Grudziński, Barnowski, Proczek (71. Nowak), Pomorski, Namagatsu (84. Możdżeń), Moskwik (67. Niewiadomski), Czarnowski (67. Skórecki), Firlej.

Zmiany: Grzegorzewski – Wingralek, Możdżeń, Skórecki, Flisiuk, Niewiadomski, Składowski, Tabara, Nowak.

Trener: Mariusz Misiura

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Orłowski, Dejewski, Straus, Nowicki (46. Sauczek), Baszłaj, J. Letniowski, Płotka (26. Górski), Stępień, Zynek, Kita (67. Surdykowski).

Zmiany: Czajkowski – Rajski, Kosznik, Potrac, Kaszuba, Łuczak, Sauczek, Górski, Surdykowski.

Trener: Sebastian Letniowski

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)