Znicz – Radunia 3:1 (koniec)
Znicz Pruszków
3:1 (0:0)
Radunia Stężyca
Piątek 22.07.2022, 17:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • Runda 2

90+4
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki MACIEJ FIRLEJ.

Poszli z kontratakiem gospodarze i potwierdzili drugim golem Macieja Firleja wyższość nad przeciwnikiem.

90+4
    Wojciech Łuczak (Radunia Stężyca) nie wykorzystał rzutu karnego. Świetna interwencja bramkarza prawdopodobnie na miarę dwóch punktów dla Znicza Pruszków.

90+2
    Rzut karny dla Raduni Stężyca! Zagranie ręką po dośrodkowaniu Cezarego Sauczka.

84
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
    z boiska schodzi Nagamatsu, na boisku pojawia się Możdżeń.

81
    Strzelcem bramki SHUMA NAGAMATSU.

Dwa razy piłka trafiła w poprzeczkę w bramce Kacpra Tułowieckiego. Radunia nie potraktowała poważnie tych ostrzeżeń. W 81. minucie Shuma Nagamatsu zakończył strzałem na 2:1 kombinacyjną akcję Znicza. Gospodarze na prowadzeniu!

79
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca:
    z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Łuczak.

79
    Gorąco w polu karnym Raduni Stężyca i ponownie sporo szczęścia miał Kacper Tułowiecki. Piłka po kolejnym uderzeniu odbiła się od poprzeczki!

74
    Złapali się za głowy gospodarze, ponieważ mocno zapachniało ich prowadzeniem! Po dośrodkowaniu, do piłki dopadł dopiero co wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Wiktor Nowak. Jego uderzenie okazało się nieznacznie za wysokie.

71
    z boiska schodzi Proczek, na boisku pojawia się Nowak.

67
    z boiska schodzi Kita, na boisku pojawia się Surdykowski.

67
    z boiska schodzi Moskwik, na boisku pojawia się Niewiadomski.

67
    z boiska schodzi Czarnowski, na boisku pojawia się Skórecki.

59
    Dmytro Juchymowicz napomniany żółtą kartką za ratowanie się faulem po stracie piłki.

56

Radunia nie nacieszyła się długo swoim prowadzeniem. Znicz Pruszków doprowadził do remisu 1:1 w 56. minucie. Druga w krótkim okresie wrzutka z rzutu wolnego Pawła Moskwika została wykorzystana przez Macieja Firleja. Napastnik zachował się przytomnie w polu karnym i strzelił pierwszego gola dla Znicza w sezonie.

53
    Gol dla Radunii!
    Strzelcem bramki RADOSŁAW STĘPIEŃ.

W 53. minucie drużyna Sebastiana Letniowskiego objęła prowadzenie po raz pierwszy w meczu i w sezonie. Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogami Radosława Stępnia, a ten pokonał Piotra Misztala potężnym strzałem.

46
    z boiska schodzi Nowicki, na boisku pojawia się Sauczek.

39
    Pierwsze uderzenie celne Raduni było w 39. minucie. Przemysław Kita dostał podanie na wolne pole, nie dał się dogonić, ani powalić, ale swoim miękkim strzałem nie zaskoczył Piotra Misztala.

26
    z boiska schodzi Płotka, na boisku pojawia się Górski.

14
    Dwa dośrodkowania w pole karne Raduni Stężyca. Piłka trafiła wreszcie do Macieja Firleja, którego uderzenie było niebezpieczeństwem dla Kacpra Tułowieckiego.

Gole: 56. Firlej, 81. Nagamatsu, 90+4. Firlej – 53. Stępień

Kartki:   59. Juchymowicz (ZNI)

Spudłowany karny!: 90+4. Łuczak (STZ), bramkarz Misztal obronił

Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
    Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 7:8. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 0:0. Foule: 11:7.
    Znicz Pruszków: Misztal – Bogusławski, Juchymowicz, Grudziński, Barnowski, Proczek (71. Nowak), Pomorski, Namagatsu (84. Możdżeń), Moskwik (67. Niewiadomski), Czarnowski (67. Skórecki), Firlej.

Zmiany: Grzegorzewski – Wingralek, Możdżeń, Skórecki, Flisiuk, Niewiadomski, Składowski, Tabara, Nowak.

Trener: Mariusz Misiura

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Orłowski, Dejewski, Straus, Nowicki (46. Sauczek), Baszłaj, J. Letniowski, Płotka (26. Górski), Stępień, Zynek, Kita (67. Surdykowski).

Zmiany: Czajkowski – Rajski, Kosznik, Potrac, Kaszuba, Łuczak, Sauczek, Górski, Surdykowski.

Trener: Sebastian Letniowski

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)