Termalica – GKS T. 0:2 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:2 (0:1)
GKS Tychy
Poniedziałek 01.08.2022, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga • Runda 3

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:58:13)

Gospodarze pokonani

GKS Tychy utrzymał zaliczkę do końca meczu i odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie. Rozczarowali tym razem piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza i muszą pogodzić się z premierową przegraną po spadku z PKO Ekstraklasy.

90+6

90+3
    Patryk Mikita kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

90+2
    Taras Zawijskyj napomniany żółtą kartką za bezpardonowe potraktowanie przeciwnika.

90
    Doliczony czas.

89
    Bartosz Farbiszewski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

87
    Zmiana w drużynie GKS Tychy:
    z boiska schodzi Dominguez, na boisku pojawia się Połap.

87
    z boiska schodzi Machowski, na boisku pojawia się Dzięgielewski.

84
    Niebezpiecznie zapowiadała się ta akcja. Piłka została przetransportowana szybko w pobliże bramki. Zabrakło wykończenia w postaci jednocześnie mocnego oraz celnego strzału.

79
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
    z boiska schodzi Mesanović, na boisku pojawia się Polarus.

78
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki MACIEJ MAŃKA.

Po przerwie GKS Tychy poszedł za uderzeniem i strzelił drugiego gola. Pierwsze lądowanie piłki w bramce było po uderzeniu Daniela Rumina, ale to trafienie zostało jeszcze anulowane przez sędziego po wideo weryfikacji. W 78. minucie już nie było wątpliwości i GKS powiększył prowadzenie na 2:0. Maciej Mańka pokonał Pawła Pawluczenkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

72
    z boiska schodzi Radecki, na boisku pojawia się Żytek.

70
    Trafienie anulowane!

69
    Trwa oglądanie powtórek po strzale do bramki Daniela Rumina.

Gole: 40. Dominguez, 78. Mańka

Kartki:   16. Putiwcew (BRK), 89. Farbiszewski (BRK), 90+2. Zawijskyj (BRK) – 37. Machowski (GKT), 55. Mańka (GKT), 64. Dominguez (GKT), 90+3. Mikita (GKT)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały celne: 0:7. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 0:3. Foule: 10:15.
    Bruk-Bet Termalica: Pawluczenko – Farbiszewski, Biedrzycki, Putiwcew (66. Śpiewak), Zawijskyj, Hubinek (46. Ambrosiewicz), Dombrowskyj, Vasil (46. Grabowski), Radwański (46. Pietraszkiewicz), Mesanović (79. Polarus), Poznar.

Zmiany: Loska – Grabowski, Jania, Śpiewak, Polarus, Pietraszkiewicz, Karasek, Kadlec, Ambrosiewicz.

Trener: Radoslav Latal

GKS Tychy: Kostrzewski – Buchta, Nedić, Mańka, Machowski (87. Dzięgielewski), Dominguez (87. Połap), Czyżycki, Wołkowicz, Kozina (57. Mikita), Radecki (72. Żytek), Rumin.

Zmiany: Odyjewski – Ploch, Żytek, Kargulewicz, Malec, Szymura, Mikita, Dzięgielewski, Połap.

Trener: Dominik Nowak

Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin)