Termalica – GKS T. 0:2 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:2 (0:1)
GKS Tychy
Poniedziałek 01.08.2022, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga • Runda 3

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:58:13)

Gospodarze pokonani

GKS Tychy utrzymał zaliczkę do końca meczu i odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie. Rozczarowali tym razem piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza i muszą pogodzić się z premierową przegraną po spadku z PKO Ekstraklasy.

90+6

90+3
    Patryk Mikita kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

90+2
    Taras Zawijskyj napomniany żółtą kartką za bezpardonowe potraktowanie przeciwnika.

90
    Doliczony czas.

89
    Bartosz Farbiszewski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

87
    Zmiana w drużynie GKS Tychy:
    z boiska schodzi Dominguez, na boisku pojawia się Połap.

87
    z boiska schodzi Machowski, na boisku pojawia się Dzięgielewski.

84
    Niebezpiecznie zapowiadała się ta akcja. Piłka została przetransportowana szybko w pobliże bramki. Zabrakło wykończenia w postaci jednocześnie mocnego oraz celnego strzału.

79
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
    z boiska schodzi Mesanović, na boisku pojawia się Polarus.

78
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki MACIEJ MAŃKA.

Po przerwie GKS Tychy poszedł za uderzeniem i strzelił drugiego gola. Pierwsze lądowanie piłki w bramce było po uderzeniu Daniela Rumina, ale to trafienie zostało jeszcze anulowane przez sędziego po wideo weryfikacji. W 78. minucie już nie było wątpliwości i GKS powiększył prowadzenie na 2:0. Maciej Mańka pokonał Pawła Pawluczenkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

72
    z boiska schodzi Radecki, na boisku pojawia się Żytek.

70
    Trafienie anulowane!

69
    Trwa oglądanie powtórek po strzale do bramki Daniela Rumina.

67
    Daniel Rumin skierował piłkę do bramki Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Ta sytuacja będzie jeszcze dokładnie analizowana!

66
    z boiska schodzi Putiwcew, na boisku pojawia się Śpiewak.

64
    Antonio Dominguez napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

62
    Otworzyło się kilka możliwości przed środkowym pomocnikiem, tymczasem wykonał on podanie zgodnie z najgorszą opcją, przez co zamiast ciekawego ataku, był powrót na upatrzone pozycje obronne.

60
    Godzina spotkania za drużynami i gospodarze mają problem ze zdyscyplinowanymi w obronie przeciwnikami.

57
    z boiska schodzi Kozina, na boisku pojawia się Mikita.

56
    Przygotowana jest pierwsza zmiana w zespole z Tychów.

55
    Maciej Mańka napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

51
    Wrzutem z autu na własnej połowie boiska GKS Tychy.

48
    Trener Radoslav Latal nie patyczkował się ze swoimi podopiecznymi i od razu w przerwie zdecydował się na przeprowadzenie trzech zmian.

46
    z boiska schodzi Hubinek, na boisku pojawia się Ambrosiewicz.

46
    z boiska schodzi Radwański, na boisku pojawia się Pietraszkiewicz.

46
    z boiska schodzi Vasil, na boisku pojawia się Grabowski.

46

Tyszanie na prowadzeniu 1:0 po 45 minutach walki z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Podopieczni Dominika Nowaka zagrali cierpliwie, a zaliczkę zawdzięczają uderzeniu Antonio Domingueza. Po przerwie gospodarze będą gonić przeciwnika.

45+2

45
    Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.
    Piękne uderzenie do bramki

43
    Trudno będzie gospodarzom tego meczu poprawić wynik jeszcze przed zejściem do szatni na przerwę.

42
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza będzie próbować dogonić przeciwnika.

40
    Strzelcem bramki ANTONIO DOMINGUEZ.

Pierwsza bramka padła na pięć minut przed końcem podstawowego czasu w pierwszej połowie spotkania. GKS Tychy znalazł sposób na przedostatnie się przez obronę Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, a uderzenie Antonio Domingueza okazało się nie do zatrzymania dla Pawła Pawluczenki!

38
    Pozostało jeszcze kilka minut obu zespołom na strzelenie pierwszego w meczu gola przed zejściem na przerwę do szatni.

37
    Krzysztof Machowski zobaczył żółtą kartkę po przewinieniu w centrum boiska.

36
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza spokojnie wymienił podania na własnej połowie boiska. Zdążyli ustawić się w obronie przyjezdni.

35
    Po nieudanym rozegraniu przyjezdnych wznowienie od bramki polecone Pawłowi Pawluczence.

34
    Ponownie futbolówka na wysokości koła środkowego, a jej ponowne wprowadzenie do gry wrzutem z autu zostało przyznane gościom.

30
    Dwa bezbramkowe kwadranse za drużynami.

29
    Marcel Vasil starał się strzelić gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale strącona przez niego piłka nie poleciała w bramkę strzeżoną przez Adriana Kostrzewskiego.

28
    Ponownie od rzutu rożnego Pomarańczowi.

27
    Wymiana podań, której celem było znalezienie miejsca do przeprowadzenia ataku w kierunku bramki gospodarzy. Czujni na swoich pozycjach byli broniący gracze i nie pozwolili na przetestowanie golkipera strzałem.

25
    Po sygnalizacji spalonego przez sędziego asystenta piłka została przyznana zawodnikom Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

24
    Spokojne rozegranie tyskich zawodników i poszukują oni sposobu na przedostanie się w pobliże bramki Pawła Pawluczenki.

22
    Wznowienie od bramki zostało przyznane strzegącego dostępu między słupkami tyszan Adrianowi Kostrzewskiemu.

20
    Wrzut z autu na wysokości koła środkowego boiska został przyznany zawodnikom Górniczego Klubu Sportowego.

19
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza sprawia swoimi przyspieszeniami coraz więcej problemów pozostającym w obronie podopiecznym Dominika Nowaka.

17
    GKS Tychy nie wykorzystał rzutu wolnego przyznanego za przewinienie Artema Putiwcewa, które sędzia Jacek Małyszek wycenił na napomnienie żółtym kartonikiem.

16
    Artem Putiwcew napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

16
    Niewykorzystana przez gospodarzy szansa na zdobycie prowadzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

14
    Wznowienie wrzutem z autu przyznane tyszanom, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza miał możliwość podejścia wysokim pressingiem.

10
    10 minut rywalizacji za pierwszoligowcami i na razie pozostaje bezbramkowo w województwie małopolskim.

8
    Zbyt duży rozmach miało rozegranie miejscowych zawodników. Do zdobycia gola starali się wykorzystać prawe skrzydło, ale przeciwnik nie pozwolił na kontynuowanie ataku i kontrolowana przez niego piłka opuściła boisko.

6
    Wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane zawodnikom zespołu z województwa śląskiego.

5
    Na razie podopieczni Dominika Nowaka spędzają sporo czasu na połowie przeciwnika.

3
    GKS Tychy żwawo wznowił grę od rzutu wolnego w pobliżu koła środkowego boiska.

2
    Pora na pierwsze ataki w tym meczu. Czas pokaże, która z jedenastek zdecyduje się na przejęcie inicjatywy na boisku.

1
    Ustawienie tyszan
    Jedenastka gospodarzy

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fortuna I ligi w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica podejmie GKS Tychy. Pierwszy gwizdek sędziego Jacka Małyszka w poniedziałek o godzinie 18.
    Niecieczanie powalczą u siebie

Gole: 40. Dominguez, 78. Mańka

Kartki:   16. Putiwcew (BRK), 89. Farbiszewski (BRK), 90+2. Zawijskyj (BRK) – 37. Machowski (GKT), 55. Mańka (GKT), 64. Dominguez (GKT), 90+3. Mikita (GKT)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały celne: 0:7. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 0:3. Foule: 10:15.
    Bruk-Bet Termalica: Pawluczenko – Farbiszewski, Biedrzycki, Putiwcew (66. Śpiewak), Zawijskyj, Hubinek (46. Ambrosiewicz), Dombrowskyj, Vasil (46. Grabowski), Radwański (46. Pietraszkiewicz), Mesanović (79. Polarus), Poznar.

Zmiany: Loska – Grabowski, Jania, Śpiewak, Polarus, Pietraszkiewicz, Karasek, Kadlec, Ambrosiewicz.

Trener: Radoslav Latal

GKS Tychy: Kostrzewski – Buchta, Nedić, Mańka, Machowski (87. Dzięgielewski), Dominguez (87. Połap), Czyżycki, Wołkowicz, Kozina (57. Mikita), Radecki (72. Żytek), Rumin.

Zmiany: Odyjewski – Ploch, Żytek, Kargulewicz, Malec, Szymura, Mikita, Dzięgielewski, Połap.

Trener: Dominik Nowak

Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin)