Mallorca – Girona 1:1 (koniec) | Real Madryt – Real Betis 2:1 (koniec) | Sociedad – Atletico 1:1 (koniec)
Sevilla – FC Barcelona 0:3 (koniec)
Sevilla FC
0:3 (0:2)
FC Barcelona
Sobota 03.09.2022, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Hiszpańska LaLiga • Runda 4

Sevilla przegrywa u siebie z FC Barceloną 0:3 i w asyście gwizdów piłkarze gospodarzy opuszczają boisko. Na chwilę obecną zawodnicy Julesa Lopeteguiego są na 17. miejscu w tabeli i są rozczarowaniem początku sezonu La Liga. "Duma Katalonii" nie miała problemów z pokonaniem rywali, a w drugiej połowie bez trudu przejęła inicjatywę. To na tyle z Andaluzji, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (22:54:01)

90+3

90+3
    Znowu niecelne uderzenie Raphinhi z rzutu wolnego.

90+2
    Acuna faulował de Jonga na około dwudziestym metrze!

90+2
    Barcelona ze spokojem i z piłką przy nodze czeka na koniec spotkania.

90
    Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

90
    Dwójkowa akcja Gomez – Suso przyniosła rzut rożny.

89
    Roberto spóźnił się ze wślizgiem i został napomniany żółtą kartką.

89
    Przecięte podanie Raphinhi do Fatiego w szesnastce Sevilli po akcji de Jonga prawą stroną.

87
    Carmona zdołał zatrzymać Torresa w polu karnym Bounou.

86
    Uderzenie z daleka w wykonaniu Rakiticia. Piłka odbiła się od nogi Gaviego i została spokojnie wyłapana przez ter Stegena.

85
    Minimalnie za wysoka centra Gomeza do Dolberga.

84
    Fati zatrzymany przez rywali na dwudziestym metrze po akcji de Jonga.

84
    Dolberg chciał strącić futbolówkę po centrze Montiela na bliższy słupek z prawej flanki.

83
    Acuna zdecydowanie za mocno zacentrował z lewej strony boiska.

82
    Skurcze zaczynają łapać piłkarzy. Kilka minut temu na murawie leżał Lamela, a teraz Gavi.

80
    Mocne, ale minimalne niecelne uderzenie de Jonga zza pola karnego!

79
    Dobry przerzut ciężaru gry do Torresa, jednak Hiszpan zagrywał w pole karne trochę za plecy.

Radosław Łączkowski

Gole: 21. Raphinha, 36. Lewandowski, 50. Eric García

Kartki:   33. Jordán (SEV), 66. Carmona (SEV) – 9. Dembèlé (BAR), 28. Balde (BAR), 76. Araújo (BAR), 89. S. Roberto (BAR)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały celne: 9:19. Strzały niecelne: 5:11. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 6:1. Foule: 15:14.
    Sevilla FC: Bounou – Montiel (64. Suso), Gudelj (46. Carmona), Nianzou, Acuňa – Jordán (46. Delaney), Fernando, Rakitić (C) – Lamela, En-Nesyri (56. Dolberg), Isco (70. Al. Gómez).
    Zmiany: Dmitrović, Flores – Ó. Torres, Navas, Salas, Mir, Telles.

Trener: Julen Lopetegui

FC Barcelona: ter Stegen – Koundé, Araújo, Eric García (55. S. Roberto), Balde (63. Alba) – Gavi, Busquets (C), Pedri (63. de Jong) – Dembèlé (63. F. Torres), Lewandowski (74. Fati), Raphinha.
    Zmiany: I. Peña, Tenas – Depay, Kessié, Christensen, Pjanić, Piqué.